Hotfix 1.11

+
Miałem oba te problemy ale cyberpsychoza za którymś wczytaniem odpaliła ale tylko po wykonaniu kroków zgodnie z kolejnośćią znalezioną w opisie problemu gdzie na necie :)

Zgadza się, to jeden z nielicznych questów, które trzeba robić w kolejności wymyślonej przez autorów. Ja trafiłem na to miejsce skacząc po dachach okolicznych fabryk/magazynów i też nie wystartował. Autorzy założyli, że każdy grzecznie przyjedzie do tego ślepego zaułka od konkretnej strony i będzie odkrywał ślady w konkretnej kolejności...
 
Ja mam cały czas problem od czasy do czasu gra się zatnie i czarny ekran w najgorszych przypadkach czasami wywalał mi blue screen niby cod zatrzymania MACHINE_CHECK_EXCETION . Wszystkie aktualizacje na bieżąca .Mój sprzęt to : i7 9700F / ram 16 gb / Karta GF RTX 2060
 
Ludzie możecie wkoncu ogarnąć misję "czerwony wieszcz?" zajmujecie się jakimiś pierdolami typu statystyki legendarnych przedmiotów zamiast poprawić główne błędy misji i AI no dajcie spokój no....
 
Jest szansa na opcję restartuj/porzuć misję? Myślę, że w przypadku zabugowanej misji byłoby to pomocne.
Restart/porzucenie misji głównej?

Już nie wspomnę że taka opcja jak najbardziej jest ---> SAVE
Za każdym epizodem głównym i przed każdą poboczną misją zapisuje grę.
Problem pojawi się kiedy będę musiał cofnąć się z "zapisem" aż do tego po misji głównej, kiedy już wykonałem kilkanaście pobocznych.
Ale nawet takie podejście nie uchroni rozpoczęcia rozgrywki od nowa jeśli:
- okaże się że błąd jest już w "sejwie" i jakakolwiek łatka nie jest w stanie pozbyć się tego błędu
- któraś łatka nie pozwoli wgrać zapisanej gry
Post automatically merged:

Ja mam cały czas problem od czasy do czasu gra się zatnie i czarny ekran w najgorszych przypadkach czasami wywalał mi blue screen niby cod zatrzymania MACHINE_CHECK_EXCETION . Wszystkie aktualizacje na bieżąca .Mój sprzęt to : i7 9700F / ram 16 gb / Karta GF RTX 2060
A wystarczy grzebnąć w necie by wiedzieć że to nie wina gry a sprzętu.
intel.com/content/www/us/en/support/articles/000028411/processors.html
 
Zastanawiałem się czy w związku z nowymi problemami CDPR zaczeka do patcha lutowego, czy jednak wypuści jakiś hotfix. Dzięki. Szanuję. ;)

PS: Podbijam wiadomość kolegi. ;)

Ludzie możecie wkoncu ogarnąć misję "czerwony wieszcz?" (...)

;)
 
Proszę poprawcie w następnym patchu misję "ostatnia podróż trevora", mimo metod opisanych w sieci żeby obejśc tego buga nadal nie ma ciała leżące w wannie z lodem.
U mnie ciało jest jednak po próbie podniesienia go "wypada" mi z rąk. Podobna sytuacja w misji "Ciepło, cieplej..." 😒 Nie mogę ukończyć misji bo nie da się podnieść ciała
 
no i oczywiście console command też musieli spieprzyć CDPR zszedł na psy...
 
Last edited by a moderator:
Dziwną sytuację zauważyłem odnośnie numeracji patchy, hotfixow itd., itp. Na różnych stronach internetowych ludzie zaczynają się już czepiać nawet tej numeracji i nazewnictwa. Ja osobiście nie przywiązuje większej uwagi do tego czy to patch czy hotfix czy jakiś inny diabeł. Ważne, że jakiekolwiek poprawki wychodzą i to mam w miejscu do którego bez zdjęcia majtek światło słoneczne nie dochodzi, czy to 1.1 czy 1.01 czy 1.0.1, a może 1.00.1.0001.01 czy patch czy ,hotfix... zwał jak zwał !!!!! Grunt, że coś robią... Jeszcze trochę to bedzie problem bo wypuszczą coś w piątek (piątek zły początek, piątek 13-stego). Nie kieruję tego konkretnie na to forum, ale tu też były posty odnoszące się do numeracji.

PS.

Chciałem gdzieś wylać mój osobisty jad, odnośnie tego czepialstwa dosłownie wszystkiego.
 
Co do krwawego rytuału to przechodziłem go dwukrotnie na 1.04 oraz 1.06 i każdorazowo był do ukończenia z jednym mykiem, mianowicie musiałem wejść na teren od strony uliczki dojazdowej (tak jak prowadzi gps), nie od tyłu poprzez zabudowania.

Gdy wchodziłem od tyłu przez zabudowania mogłem szukać poszlak, śladów itd. ale gra nie łapała chyba że znajdowałem się na terenie questa pomimo że cele zadania się zmieniały, dopiero po sprawdzeniu wszystkiego quest się nie aktualizował. I o ile dobrze pamiętam nie musiałem chyba nawet wczytywać gry, tylko po sprawdzeniu wszystkiego i delikatnej frustracji wybiegłem poza obszar questa i wróciłem na niego od dobrej strony i załapało.

Za drugim przejściem gry wszedłem od razu od dobrej strony i nie napotkałem żadnych problemów.
Może komuś to pomoże.

Natomiast zabetonowane autko bez problemu kupiłem, także dwa razy.
 
Po zainstalowaniu hotfixa mam jakąś kosmiczną ilość amunicji do pistoletu. :shrug:
ammo1.jpg


[edit] teraz się skapnąłem, że to nie bug tylko pistolet "Plan B" strzela eurodollarami.

ammo1.jpg
 
Last edited:
Ale fajnego buga znalazłem xD W misji Nie mów Saulowi możemy w trakcie wchodzenia na wieżę kontrolną z Panam wpiąć się do panelu ale ... wpięcie się do niego i rozwiązanie mini hakowania przeniesie nas na drugą stronę kraty, gdzie normalnie nie możemy wejść w ten sposób (niby nic uciążliwego ale no, potem wyjść się nie da jeśli ktoś nie rozwijał postaci pod chociażby 5 siły potrzebnej do otwarcia drzwi w środku.
 

Attachments

  • Cyberpunk2077_I3V3x8vFAw.jpg
    Cyberpunk2077_I3V3x8vFAw.jpg
    360.2 KB · Views: 128
  • Cyberpunk2077_nn61KKFv6R.jpg
    Cyberpunk2077_nn61KKFv6R.jpg
    287.6 KB · Views: 128
Ale fajnego buga znalazłem xD W misji Nie mów Saulowi możemy w trakcie wchodzenia na wieżę kontrolną z Panam wpiąć się do panelu ale ... wpięcie się do niego i rozwiązanie mini hakowania przeniesie nas na drugą stronę kraty, gdzie normalnie nie możemy wejść w ten sposób (niby nic uciążliwego ale no, potem wyjść się nie da jeśli ktoś nie rozwijał postaci pod chociażby 5 siły potrzebnej do otwarcia drzwi w środku.
Ja to miałem już przy 1.06.
 
Przede wszystkim sama losowa liczba slotów jest jakimś absurdem. Legendarne powinni mieć zawsze tyle samo (4,3 zależnie od itemu), epiki o jeden mniej i tak dalej. Wówczas nikt nie musi bawić się w przeładowywanie save'ów, aby obejść absurdalne pomysły i dostać legendara z maksymalną liczbą slotów.
TAK, TAK. TAK... i jeszcze trzy razy TAK.
Jak chcecie wprowadzić losowość legendarnych itemów i dodatkowo zablokować mozliwość poprawy wyniku RNG, to dodajcie do systemu Wiedźmę jak Diablo która usprawnia sprzęt, albo specjalny tryb podrasowywania "legendarów" jak Division.
Ludzie zawsze będą chcieli i szukali sposobu na wymaksowanie swojego sprzętu, jak nie dacie im tego - to zaczną czitować i hackować grę!
Post automatically merged:

Ja to miałem już przy 1.06.
A ja miałem to przy pierwszym przejściu już w wersji 1.04 - w kolejnych przejściach "nie dotykałem się" tego panelu - więc nie wiem co z tym się działo... ale to b. stary bug
 
Po zainstalowaniu hotfixa mam jakąś kosmiczną ilość amunicji do pistoletu. :shrug:
View attachment 11159651
View attachment 11159651

Raczej używasz Planu B, broni Dex'a czyli strzelasz forsą ;)
Post automatically merged:

Ale fajnego buga znalazłem xD W misji Nie mów Saulowi możemy w trakcie wchodzenia na wieżę kontrolną z Panam wpiąć się do panelu ale ... wpięcie się do niego i rozwiązanie mini hakowania przeniesie nas na drugą stronę kraty, gdzie normalnie nie możemy wejść w ten sposób (niby nic uciążliwego ale no, potem wyjść się nie da jeśli ktoś nie rozwijał postaci pod chociażby 5 siły potrzebnej do otwarcia drzwi w środku.

Ja widziałem lepszy w misji z Panam w Mieście Duchów (Tak się chyba ten quest nazywał) co trzeba było szybę rozwalić w sterowni. Jak nie do końca rozwaliłeś i przeskoczyłeś to wylatywałeś z 100 - 150 metrów do tyłu. Tego nawet w 1.1 nie naprawili. Przy pierwszym podejściu chyba z 3 razy mnie tak wyrzuciło, aż się "podkurzyć" można było ;)
 
A tak swoją drogą - to naprawicie kiedyś te przenikanie NPC'ów przez V? Bo chyba nie tak powinno to wyglądać?
 
Jeżeli większe patche psują grę to zastanawiam się czy nie lepiej wypuszczać poprawki w mniejszych ilościach i częściej. Zamiast zbiorczych poprawek które dodatkowo psują rozgrywkę mniej i wtedy łatwiej załapać błędy w grze.
 
Bardzo mnie cieszy fakt, że CDPR pracuję nad błędami gry, w moim osobistym doświadczeniu gra jest świetna i spędziłem w niej już wiele godzin. Przechodzę aktualnie grę już drugi raz i ponownie planuje to zrobić na 100%. Jeżeli występują już jakieś błędy to rzadko jest to coś poważnego. Jeżeli mam taką potrzebę to zawsze mogę się cofnąć o jeden save do tyłu. Z niecierpliwością czekam na kolejne aktualizację i dziękuje zespołowi za ciężką pracę, pot i łzy jaki wkładają w ten tytuł.
 

Attachments

  • Zrzut ekranu 2021-01-28 193715.png
    Zrzut ekranu 2021-01-28 193715.png
    60.4 KB · Views: 108
Jeżeli większe patche psują grę to zastanawiam się czy nie lepiej wypuszczać poprawki w mniejszych ilościach i częściej. Zamiast zbiorczych poprawek które dodatkowo psują rozgrywkę mniej i wtedy łatwiej załapać błędy w grze.
I codziennie ładować pół godziny łaty do gry? A co maja powiedzieć Ci co przestali tymczasow grać - za miesiąc nie połapią w ile łatek wstecz mieliby załadować. Nie twórzmy paradoksów większych niż nam stworzyli REDzi :mad:
 
Jeżeli większe patche psują grę to zastanawiam się czy nie lepiej wypuszczać poprawki w mniejszych ilościach i częściej. Zamiast zbiorczych poprawek które dodatkowo psują rozgrywkę mniej i wtedy łatwiej załapać błędy w grze.
Chyba tylko na pc bo każdy mały hotfix będzie ważył 17Gb na ps4...
 
Bardzo miło z waszej strony :)
Jeśli jednak chcecie zabrać taką funkcjonalność to w zamian poprosimy możliwość ulepszania przedmiotów legendarnych (ikonicznych również) o dodatkowe sloty do modyfikacji :giggle:
Taka funkcjonalność będzie zdecydowanie lepsza niż "przeładowywania zapisów gry w celu wylosowania mocniejszych przedmiotów".

popieram przedmówcę, szczególnie w kwestii slotów :LOL:
 
Top Bottom