Hotfix 1.11

+
Współczuję konsiolarzom... co i rusz kilkanaście GB do pobrania. Weź tu miej CP na PS4 na prowincji :D
 
Proszę poprawcie w następnym patchu misję "ostatnia podróż trevora", mimo metod opisanych w sieci żeby obejśc tego buga nadal nie ma ciała leżące w wannie z lodem.
U mnie w wannie leżały nogi, ciało wystawało poza (z prawej strony). Udało mi się wejść na wannę i go podnieść
 
Tyle jeszcze błędów do naprawienia... np taka trudna funkcjonalność jak zapamiętywanie ustawień językowych jakie się wybrało, albo latające jak szalone po minimapie znaczniki sklepów, albo rzucając granatem czasem ręka się zacina w takiej sympatycznej sekwencji albo wyrzuca model broni zamiast granatu. Zarząd podjął słuszną decyzję wydając ten produkt, należy się im premia, nie to co deweloperom.
 
Gra od ostatniej aktualizacji 6 dni temu nadal się nie uruchamia.
Dlaczego aby pobrać aktualizację o wadze 1GB gra wymagała wolne 50GB na dysku?
Przez to musiałem usunąć kilka gier bo zabrakło mi miejsca a Cyberpunk dalej nie działa... :/
Post automatically merged:

Bardzo miło z waszej strony :)
Jeśli jednak chcecie zabrać taką funkcjonalność to w zamian poprosimy możliwość ulepszania przedmiotów legendarnych (ikonicznych również) o dodatkowe sloty do modyfikacji :giggle:
Taka funkcjonalność będzie zdecydowanie lepsza niż "przeładowywania zapisów gry w celu wylosowania mocniejszych przedmiotów".
Najlepiej mozliwosc na nowo wylosowania bonusów.;)
 
Możecie naprawić aktualizacje!

40GB wolnego miejsca na SSD a gra nie może się zaktualizować bo wymaga 50GB wolnego.
W wymaganiach jest błąd!! Gra nie wymaga 70GB do działania tylko 70GB + 50-60GB zależnych od aktualizacji.
Bo co to za wymagania 70GB jeśli po Waszym patchu czy Hotfixie nie mogę zagrać tylko muszę odinstalować i pobrać całą grę od nowa, nawet jak do poprania jest tylko 1GB????
 
Widać coraz lepsze efekty w kolejnych patchach. Ja nadal czekam na możliwość wykonania zadania z Delamainem. Na Ranchu Coronado nie mogę odebrać telefonu od Delamaina, co uniemożliwia zakończenie wątku plus zamyka drogę dalszych zadań z siecią taksówek. Co ciekawe w drugim przejściu gry od zera taki błąd się nie pojawia(pierwsza gra - męski nomada, druga kobieta - korp).
 
Proszę poprawcie w następnym patchu misję "ostatnia podróż trevora", mimo metod opisanych w sieci żeby obejśc tego buga nadal nie ma ciała leżące w wannie z lodem.
Też mi nie działało. Porobiłem trochę innych misji, wróciłem i ciało się znalazło. Wczytywanie zapisów nie pomagało, ale zrobienie kilku innych misji rozwiązało problem.
 
Czy ma może ktoś problem że jak wrzuci do broni modyfikator np. 10% do kryta , to potem po najechaniu na broń nie wyświetla szczegółów ? i ogólnie nie dzieje się to w przypadku każdej broni. Mi tak dzieje się w broniach tych jak by epickich.
 
Ja zauważyłem ciekawy bug blokujący chyba całą grę. W zadaniu "Bezład", musimy kupić od Fixera nagranie BD. I tu zaczyna się cyrk. Jak podejdziemy do niego z bronią nie nic się nie dzieje, jest traktowany jako nie atakowalna postać. Jak z nim zaczniemy rozmawiać, możemy już przymierzyć z broni i do niego strzelić. Jak go zaciukamy odrazu to ciało magicznie znika pod podłogą a zadanie się aktualizuje jako "Przeszukaj Ciało". Nie ma sposobu by nagranie odzyskać. Skoro zadanie się aktualizuje, taka ścieżka rozwiazania problemu też była brana pod uwagę ;) Sprawdzałem na patchu 1.11, Xbox Series S.
 
Chciałbym zmienić funkcje przycisku F na E.
Za nic nie mogę zamienić miejscami funkcji tych klawiszy.

trzeba edytować plik: inputUserMappings.xml który znajduje się np. w C:\Program Files (x86)\GOG Galaxy\Games\Cyberpunk 2077\r6\config --------- >>>> zajrzyj tu: https://www.download.net.pl/jak-zmi...77-na-pc-wlasne-przypisanie-klawiszy/n/19042/



mnie najbardziej irytuje w tej grze a mam juz ponad 340h system craftingu.... rozmontowywanie przedmiotów to po prostu żenua
 
Nie rozumiem całej tej losowości w przedmiotach... Może mi ktoś to wyjaśnić? Po co w singlu mechanika z diablo? Jaki ma to sens? Jaki był zamysł twórcy? Dlaczego zmuszony jestem wczytywać ten sam save dziesięć razy, bo przy ulepszaniu mi nie wyskakuje tyle slotów ile powinno?
 
Nie mam pojęcia jak to robisz, ale przeszedłem grę 2 razy na 100% i wszystko działało jak trzeba. W cyberpsychozie sprawdziłeś wszystkie ślady? Gościu za śmietnikiem, krew, gościu co przeżył?
Po prostu miałeś szczęście.
Przez pierwsze 2 tygodnie jak przechodziłem gre i widziałem zalew komentarzy z takimi i innymi bugami przy pierwszych hot fixach siedziałem i czytałem to z myślą " o czym oni pierdzielą... mi nic takiego się nie działo" no ale cóż jak widać to losowe. Z tego co mi tłumaczył znajomy pracujący w 11Bit Studios - wystarczy że czasem podejdziesz lekko inaczej do zadania i już się wykrzacza. Dlatego poprosiłem Redów aby przyjrzeli się. Bo z tego co widzę na YT masa ludzi ma problem akurat z tymi zadaniami.
 
Jaki był zamysł twórcy?

Podobno taki:

wodka.jpeg
 
Bardzo miło z waszej strony :)
Jeśli jednak chcecie zabrać taką funkcjonalność to w zamian poprosimy możliwość ulepszania przedmiotów legendarnych (ikonicznych również) o dodatkowe sloty do modyfikacji :giggle:
Taka funkcjonalność będzie zdecydowanie lepsza niż "przeładowywania zapisów gry w celu wylosowania mocniejszych przedmiotów".
Dokładnie ewentualnie prościej, zrezygnujcie z losowych slotów, bo to trochę absurdalna mechanika, ilość slotów jest najwazniejszym wyznacznikiem jakości przedmiotu i absurdalne sa np goldy, bez żadnego slota, niech każdy item ma maxymalna ilosc slotów dla swojej klasy i po sprawie, a poza tym zróbcie cos w końcu z ustawieniami wersji językowych - to absurdalne ze przy każdym odpaleniu angielskiej wersji trzeba zmieniać napisy, no i policja - na początek spróbujcie zmienic pierwszą reakcję najprosciej np niech pojawiają sie tylko te latające boty to będzie jakos realniejsze ze spawnują sie z nikąd, a policjanci póxniej niech dojeżdżają, zamiast spamować się znikąd, No a jak chcecie odrobić straty u graczy i stworzyć stabilną dużą społecznosc dajcie małe darmowwe DLC - multiplayera takie ffa, czy team vs team jak w q3 arena czy ew coś w stylu CS' a - implementować to mozna jako drzazgi - takie jaką jest samouczek, po odpaleniu predefiniowane parametry hp, armoru, demage broni, czy upgradów - wersja quakowa z double jumpami respawnami broni armoru, cs owska bez upgradów z wybieralnym na poczatku sprzętem cs owską mechanikę sklepu mozna wyrzucic dając przy kazdej rozgrywce takie same szanse - wiele lokacji w NC może być uzytych w takiej symulacji jako wydzielone mapy areny więc niewiele tu trzeba projektować- znika problem przeciazenia procka jak zmniejszamy mape mozna łatwo zaimplementować pożądne AI botów, czy realistyczne animacje ruchu i walki. Przy okazji stawiania małych prywatnych serwerów przez graczy przetestujecie kod sieciowy, żeby nie było wtopy przy multi płatnym jak nawet cos na poczatku nie będzie grało to nikt nie będzie miał pretensji skoro byłaby to darmowa zawartość.
 
Witam
W misji Pierwsza Liga, od momentu obrony taksówki aż do wzięcia pigułki, tekstury zainstalowanego implantu modliszki nakładają się na ręce [ nie widać rąk, tylko ostrza w stanie bojowym - brak możliwości celowania z broni, tekstury ją po prostu zasłaniają]. pewien procent przedmiotów jest nie możliwych do zebranie [w krzakach, podłoga - w kolizji z przykrywającymi je przedmiotami, zombiaki - ano leży sobie biedaczek, niby martwy, nie rusza się, ale japę drze,,,,. też nie można zabrać loot'u [save/load - załatwia sprawę w przypadku zombie]. Generalnie gra jest zajefajna [czysta mowa ojczysta i fruwające kończyny gdy strzelamy z ciężkiego karabinu oraz ostrza szefa kuchni do robienia sałatki ala' modliszka dodają pikanterii]. Pozdrawiam zespół RED
 
Top Bottom