Hotfix 1.11

+
jesli chodzi o darmowe DLC na przyszłośc ten kierunek byłby ciekawy, proste wersje pvp byłyby dobrym testem dla rozbudowanego trybu chociazby jesli chodzi o kod sieciowy, a nawet taki prosty pvp tworzy społecznośc, daje mozliwo rywalizacji,
Cyberpunk multiplayer ma być zupełnie oddzielną grą, nie DLC, a nawet to co zostało gdzieś wykopane pokazuje że nie będziesz grał postacią z gry tylko predefiniowanym szablonem-klasą. Do tego efekty takie jak spowolnienie czasu nie będą działa w rozgrywce online. A jeżeli to będzie implementacja P2P to dość szybko pojawią się mody pozwalające w tym oszukiwać ;)

A Skyrim, F4 nadal mają się dobrze dzięki modom. (co ciekawe jest mod multiplayer do Skyrima).
 
Zacząłem grę i okazało się, że że wszystkie ekrany poza grą są przystosowane do rozmiaru ekranu 16:9. Więc jeśli mam ekran 21:9 i po wejściu, np. w "terminal szybkiej podróży"(nie wiem jak to się nazywa, dopiero zacząłem grę-niebieski znacznik na ekranie) to gra stosuje czarne pasy po bokach i wyświetla to w 16:9 a jak się pojawiają, np. informacje z samouczka to są ucięte bo one są ustawione na ekranie do wybranej rozdzielczości-czyli w lewym dolnym rogu ekrany 16:9 ale w miejscu czarnych pasów jest czarno i nie wiem do końca co tam jest napisane.
 

Attachments

  • Cyberpunk 21-9.jpg
    Cyberpunk 21-9.jpg
    341 KB · Views: 53
Teraz jak wrzucamy przeciwnika do śmietnika to paczka z jego wyposażeniem zostaje na ziemi i można je podnieść.
Wcześniej lądowała razem z nim tym śmietniku i tyle żeśmy widzieli.
Powoli do przodu. :)
 
A może by tak naprawić misję "Tanio i źle" dot. cyberpsychozy!!??? Ostatni do ubicia na liście i limbo w przeszukiwaniu podwórka w celu zakończenia misji. Wiem, że chodzi o oczytanie mail na komputerze w budynku ale to nie pomaga i nie mogę zakończyć 16 z 16 misji jako ostatniej!
 
Eh.... skończyłem grę przy patchu 1.6, przy czym mówię tutaj o wątku głównym. Chciałem się zabrać za wyczyszczenie mapy z pozostałych misji pobocznych, pytajników itd. Problem w tym, że mi się odechciało... :( Dopiero jak skończyłem fabułę to zacząłem zauważać wszystkie te problemy których hotfixami się nie naprawi.

Odkładam grę, tak do patcha 1.3, albo nawet 1.5 jak zostaną załatane wszystkie te niedokończone mechaniki które wcześniej ignorowałem a teraz zaczęły mi po prostu przeszkadzać.

Wiem, że to nie jest miejsce na takie "gorzkie żale", bo tutaj mówimy o hotfixie do patcha, ale stwierdziłem, że dorzucę swoje trzy EDy.

#NoPre-Orders
 
Zacząłem grę i okazało się, że że wszystkie ekrany poza grą są przystosowane do rozmiaru ekranu 16:9. Więc jeśli mam ekran 21:9 i po wejściu, np. w "terminal szybkiej podróży"(nie wiem jak to się nazywa, dopiero zacząłem grę-niebieski znacznik na ekranie) to gra stosuje czarne pasy po bokach i wyświetla to w 16:9 a jak się pojawiają, np. informacje z samouczka to są ucięte bo one są ustawione na ekranie do wybranej rozdzielczości-czyli w lewym dolnym rogu ekrany 16:9 ale w miejscu czarnych pasów jest czarno i nie wiem do końca co tam jest napisane.
To nie rozmiar czy rozdzielczość tylko format. Wiele gier niestety ma z tym problem bo standardem jest 16:9.
A może by tak naprawić misję "Tanio i źle" dot. cyberpsychozy!!??? Ostatni do ubicia na liście i limbo w przeszukiwaniu podwórka w celu zakończenia misji. Wiem, że chodzi o oczytanie mail na komputerze w budynku ale to nie pomaga i nie mogę zakończyć 16 z 16 misji jako ostatniej!
Laptop to nie wszystko. Przeskanuj wszystkie trupy i odczytaj "drzazgę psychola".
 
Last edited by a moderator:
FIX ONE THING - RADIA w ogóle nie słychać nawet na max

SOUNDS - ++Volume RADIO, -volume car sounds


Dla mnie niszczy to cala imersje. Jak jesteś w samochodzie to nie słuchasz opon, tylko RADIO na miłość boską
+ volume ambiet

-volume running sounds
 
ogólnie wróciłem do 1.06 ...
1.1 jak i 1.11 potrafiły mi się przycinać jak biegałem po mieście lub jeździłem ... czego nawet nie doświadczyłem grając wcześniej na starszym lapku z GTX970m na wysokich i v1.06 ...
natomiast na świeżynce z RTX2060 i i7 9th generacji no tnie w niektórych momentach jak głupi ...
 
Witam Najnowszy Patch zepsuł "Monostrunę" po zamontowaniu moja postać ma popsute textury
 

Attachments

  • photomode_01022021_134416.png
    photomode_01022021_134416.png
    3.8 MB · Views: 115
  • photomode_01022021_134429.png
    photomode_01022021_134429.png
    3.9 MB · Views: 113
Nie mogę ukończyć trzech misji. Wydaję mi się, że to są jakieś błędy:
1. Misja "Nie mów Soulowi" etap: "Omów plan z nomadami" nie mam jakichkolwiek interakcji. Nic V nie wykrywa z nikim nie pojawia się możliwość rozmowy lub interakcji
2. Misja: "Dobre uczynki popłacają" etap: "Odbierz prezent ze sklepu Cassiousa Rydera". Drzwi do sklepu są zamknięte i nie ma interakcji. Obiegłem budynek dookoła i są jedne drzwi nieaktywne.
3. Misja: "Czerwony towarzysz". etap: "przeszukaj kryjówkę". W kryjówce leży babka na krześle, natomiast skan V pokazuje, że krzesło jest puste. Nie można ukończyć misji.

Proszę o info czy znacie te błędy i kiedy będą poprawione.
Post automatically merged:

ogólnie wróciłem do 1.06 ...
1.1 jak i 1.11 potrafiły mi się przycinać jak biegałem po mieście lub jeździłem ... czego nawet nie doświadczyłem grając wcześniej na starszym lapku z GTX970m na wysokich i v1.06 ...
natomiast na świeżynce z RTX2060 i i7 9th generacji no tnie w niektórych momentach jak głupi ...
U mnie jest tak samo. Przed poprawką na maks detalach nic się nie ścinało a teraz po zainstalowaniu najnowszych aktualizacji przy szybkiej jeździe samochodem tnie się bardzo mocno przy zmianie lokacji :(
 
Last edited:
dlatego wróciłem do 1.06 .. ;) problemów z nią nie miałem żadnych ... poza 3 misjami (czerwony wieszcz , psychoza i odbiór nagrody u riperdoca ) w razie czego katalog z 1.11 zostawiłem aby nie tracić czasu na instalkę ponowną ;) ... i co poprawka czy DLC będę sprawdzać wydajność ...
 
Ciągle mam problemy w bronią, a właściwie brakiem możliwości jej dobycia, nawet ostrza modliszki się nie wysuwają. Właśnie siedziałem w Bazyliszku i też nie mogłem strzelać. Ten bug pojawia mi się po opuszczeniu miejsc gdzie broń automatycznie się chowa, w tym przypadku w obozie Nomadów.
 
Proponuję aby w nowych aktualizacjach umożliwić wyższy rozwój postaci. Gram na poziomie wysokim 236h i misji głównych wykonałem 40% /15%/20% i osiągnąłem poziom i reputację 50. Postać dalej się nie rozwija a szkoda :(
 
Top Bottom