Hotfix 1.12

+
Po tej aktualizacji mam problemy z klawiszami. Często blokują się klawisze losowo i pomaga tylko uruchomienie gry ponownie - czy tylko ja tak mam, że klawisze nie działają?
 
Znowu miałem błąd z Takemurą. Żadne porady z YT nie działały. Pomogła weryfikacja plików. Zaraz po uruchomieniu gry zadzwonił. Co do zabetonowanych samochodów to trzeba próbować wejść pod różnymi kontami. Raz przeleciałem z samochodem przez mapę, ale w końcu za którymś tam razem podskoczył i był już mój.
 
W dalszym ciągu nie można dzwonić wciskając klawisz T :( idę grać w inne gry.
 

Attachments

  • photomode_07022021_231709.png
    photomode_07022021_231709.png
    2.5 MB · Views: 153
Czy Wam też dowolna strona z newsami z cyberpunk.net wywala 404 (oczywiście ładnie opakowane). ?
Dodatkowo nie mogę logować się do forum z Safari na tel. a wcześniej działało.

Chciałoby się powiedzieć, że łatki coraz lepsze bo nawet stronę internetową dopadły :)

Pisałem w dziale ogólnym ale bez odzewu. W necie zero info na ten temat. Może to u mnie net tylko na stronkę cyberpunka ma humor?

1612822436030.png
 
@kerumel wyczyść pamięć podręczną przeglądarki. Bardzo często tam coś blokuje prawidłowe ładowanie się stron internetowych.
 
Mam cały czas to samo czy to z telefonu (iOS) czy na 2ch komputerach (Windows 10), bez znaczenia czy Internet z Orange czy T-mobile.
Na Firefox, Edge, Chrome na PC. Edge i Safari na tel.

Nie wiem co jest grane ale to nie jest normalne. Świeżo zainstalowana przeglądarka nic nie zmienia.
Tryb incognito też.
Na telefonie nie działa logowanie do forum bez względu na to jaka przeglądarka :/ .
Mam tak od wczoraj.

Czyszczenie danych nie pomaga.

1612827951412.png

Pozostaje czekać aż samo się naprawi :D

Edit:
Czy ktoś na Orange lub T-Mobile może sprawdzić? Jeśli to nie wina tych operatorów to ja już nie wiem gdzie szukać przyczyny.
Odpaliłem tel z Androidem i jest to samo :p
Inny tel z kartą sim firmową ale tez Orange i to samo. Strona z newsem o 1.12 czy obietnica jakości : error_404, Newsy puste.
Na telefonach z Androidem nigdy wcześniej nie otwierałem tej strony.
 
Last edited:
Dlaczego koniec ? Pobieraj to co producent dostarcza i graj, jeśli gra się podoba. To że kod jest do kupienia generalnie nie ma znaczenia chyba dla końcowego użytkownika, o ile wszystkie dodatki czy łaty ma z oficjalnego źródła.
Strach jest raczej przy modach, ale mogę się mylić w tej kwestii.
 
Fakt jest taki że kupienie kodu jakkolwiek z tych aukcji to przestępstwo
Ale tak jak @GregGryzzli napisał ściągamy oficjalny kontent i tyle w temacie.

Co innego mody nie używam i jestem przeciwnikiem ale każdy ma swoje gusta
Tu jest szansa na wprowadzenie jakiejś części kodu ale jest to też łatwiejsze do wychwycenia ale czasochłonne przeszukiwanie tysięcy modów itd. Nie znam się i nie wiem jak się takie sprawy wychwytuje.

Jedno jest pewne oszuści się zawsze znajdą.
Ale myślę że dla normalnego gracza raczej nic się nie zmieni poza obsuwami czasowymi.

Mam nadzieję że Redzi nie wpadną przez ten atak w problemy natury giełdowej itd.
 
Po łatce 1.12 na PC jest problem z graniem na Geforce Now na tych samych save'ach, bo tam jest wersja 1.11. Czasami gram na laptopie po prostu w wersji na PC a czasami do tej pory odpalałem sobie z RTX gdy miałem okazję podłączyć się do szybkiego neta. Do wersji 1.11 tak dobrze działało, teraz niestety nie da się wczytać save'a na Geforce Now...
Wiem, że są teraz ważniejsze sprawy na głowie ale może da się to jakoś łatwo naprawić? Wrzucić do Geforce Now też wersję 1.12?
 
Mam pytanie w sprawie ostatnich wydarzeń i sprzedaży ich kodu. Nie jestem ekspertem ale zastanawia mnie inna rzecz. Na ile prawdopodobne jest, że przestępcy podmienili jakieś pliki w paczkach instalacyjnych gier CDP bądź ich aktualizacjach? Bo jeśli tak zrobili, i te paczki zostały wysłane dalej w świat, to potem każdy kto ściągnie lub zaktualizuje sobie ich grę np. poprzez Steama, wgra jednocześnie na swoją maszynę jakiegoś wirusa. Wtedy to będzie masowy atak na wszystkich graczy grających w gry CDP.
 
Mam pytanie w sprawie ostatnich wydarzeń i sprzedaży ich kodu. Nie jestem ekspertem ale zastanawia mnie inna rzecz. Na ile prawdopodobne jest, że przestępcy podmienili jakieś pliki w paczkach instalacyjnych gier CDP bądź ich aktualizacjach? Bo jeśli tak zrobili, i te paczki zostały wysłane dalej w świat, to potem każdy kto ściągnie lub zaktualizuje sobie ich grę np. poprzez Steama, wgra jednocześnie na swoją maszynę jakiegoś wirusa. Wtedy to będzie masowy atak na wszystkich graczy grających w gry CDP.

Nie ma możliwości by skradziony kod wszedł na jakąkolwiek platformę o to się nie martw jedyna możliwość to kolejny atak hakerów na redow i dane platformy.

Ale generalnie w tych plikach kod gry nie jest wcale najważniejszy...
 
Mam pytanie w sprawie ostatnich wydarzeń i sprzedaży ich kodu. Nie jestem ekspertem ale zastanawia mnie inna rzecz. Na ile prawdopodobne jest, że przestępcy podmienili jakieś pliki w paczkach instalacyjnych gier CDP bądź ich aktualizacjach? Bo jeśli tak zrobili, i te paczki zostały wysłane dalej w świat, to potem każdy kto ściągnie lub zaktualizuje sobie ich grę np. poprzez Steama, wgra jednocześnie na swoją maszynę jakiegoś wirusa. Wtedy to będzie masowy atak na wszystkich graczy grających w gry CDP.

Dodam od siebie, że Redzi musieli skasować swoje dane z ransomware i przywrócili BACKUP, więc nic nie zostało po ataku, oprocz niesmaku. Przerąbane to mają pracownicy, którzy muszą wymieniać dowody i aktualizować dane w bankach :(

Tak sie zastanawiam, czy zobaczymy w lutym jeszcze jakiegoś patcha? Osobiście nie gram od 2 miesiecy od versji 1.06, ktora tak popsuła, że tylko czytam patchnotes czy połatali to co mi nie działało (nie wiem czemu, wywala gre podczas 2 wyscigu (z Panam albo Beast, nie pamietam juz dokladnie, wiem ze poza miastem na badlandsach)
 
Jest na forum osoba od redów, która czyta Nasze wpisy? Mam następujące błędy:
1. Odhaczyłem automatyczne aktualizację gry Cyberpunk i wróciłem do wersji 1,06. Niestety gra sama się aktualizuje pomimo, że znacznika przy automatycznej aktualizacji już nie ma.
2. Nie mogę ukończyć misji. Wydaję mi się, że to są jakieś błędy:
a) Misja "Nie mów Soulowi" etap: "Omów plan z nomadami" nie mam jakichkolwiek interakcji. Nic V nie wykrywa, z nikim nie pojawia się możliwość rozmowy lub interakcji
b) Misja: "Dobre uczynki popłacają" etap: "Odbierz prezent ze sklepu Cassiousa Rydera". Drzwi do sklepu są zamknięte i nie ma interakcji. Obiegłem budynek dookoła i są jedne drzwi nieaktywne.
c) Misja: "Czerwony towarzysz". etap: "przeszukaj kryjówkę". W kryjówce leży babka na krześle, natomiast skan V pokazuje, że krzesło jest puste. Nie można ukończyć misji.
d) Misja: "Czerwony wieszcz", etap "zeskanuj okolice". Po zeskanowaniu pokazuje się wyłącznie skrzynka z bezpiecznikami, z którą nie mogę nic zrobić. Znalazłem również router (nieaktywny), z którym również nie ma żadnych interakcji.
3. Na ekranie wyświetla mi się nonstop dialog (ten sam) z Takemurą chociaż już ten quest przeszedłem dawno temu. Jest to okropnie wkurzające bo co bym nie zrobił przy wykorzystaniu przycisku "F" zaczyna V gadać do Takemury (c w załączeniu).

cyberpunk.jpg
 
Jest na forum osoba od redów, która czyta Nasze wpisy? Mam następujące błędy:
1. Odhaczyłem automatyczne aktualizację gry Cyberpunk i wróciłem do wersji 1,06. Niestety gra sama się aktualizuje pomimo, że znacznika przy automatycznej aktualizacji już nie ma.
2. Nie mogę ukończyć misji. Wydaję mi się, że to są jakieś błędy:
a) Misja "Nie mów Soulowi" etap: "Omów plan z nomadami" nie mam jakichkolwiek interakcji. Nic V nie wykrywa, z nikim nie pojawia się możliwość rozmowy lub interakcji
b) Misja: "Dobre uczynki popłacają" etap: "Odbierz prezent ze sklepu Cassiousa Rydera". Drzwi do sklepu są zamknięte i nie ma interakcji. Obiegłem budynek dookoła i są jedne drzwi nieaktywne.
c) Misja: "Czerwony towarzysz". etap: "przeszukaj kryjówkę". W kryjówce leży babka na krześle, natomiast skan V pokazuje, że krzesło jest puste. Nie można ukończyć misji.
d) Misja: "Czerwony wieszcz", etap "zeskanuj okolice". Po zeskanowaniu pokazuje się wyłącznie skrzynka z bezpiecznikami, z którą nie mogę nic zrobić. Znalazłem również router (nieaktywny), z którym również nie ma żadnych interakcji.
3. Na ekranie wyświetla mi się nonstop dialog (ten sam) z Takemurą chociaż już ten quest przeszedłem dawno temu. Jest to okropnie wkurzające bo co bym nie zrobił przy wykorzystaniu przycisku "F" zaczyna V gadać do Takemury (c w załączeniu).

(Usunięte przez autora). Jedyna porada to "spróbuj wczytać poprzedni zapis".
 
Last edited:
Top Bottom