Hotfix 1.12

+
Zapomnij o odpowiedzi. Jedyna odpowiedz na tym forum to usunięcie posta. Domena "f**k paying customers" jest bardzo silna. Ja też zadałem kilka pytań, zero odpowiedzi. Jedyna porada to "spróbuj wczytać poprzedni zapis".
Czyli jednym zdaniem pracownicy CD Project Red mają graczy w "d...e". Najważniejsze, że gra się sprzedała i zarobili kilkanaście mln a właściciel będzie chodził dumny jak paw bo nadal zostanie w 10 najbogatszych polaków :( Tylko po co to forum ??????
 
@--SeBoL-- @orzech5555

Z tego co się zorientowałem to forum jest dla użytkowników i graczy aby mogli wymieniać się informacjami, poradami, doświadczeniami, itp. I nigdy nie było traktowane jako oficjalny support techniczny dla gry. Do tego jest utworzona odpowiednia strona. Tak więc jak chcecie napisać do CDPR o błędzie czy problemie zaglądnijcie tu:


Natomiast na forum gracze i użytkownicy pomagają sami sobie nawzajem. Dlatego zanim zaczniecie znów kogoś obrażać to sprawdźcie najpierw co i jak.
 
@--SeBoL-- @orzech5555

Z tego co się zorientowałem to forum jest dla użytkowników i graczy aby mogli wymieniać się informacjami, poradami, doświadczeniami, itp. I nigdy nie było traktowane jako oficjalny support techniczny dla gry. Do tego jest utworzona odpowiednia strona. Tak więc jak chcecie napisać do CDPR o błędzie czy problemie zaglądnijcie tu:


Natomiast na forum gracze i użytkownicy pomagają sami sobie nawzajem. Dlatego zanim zaczniecie znów kogoś obrażać to sprawdźcie najpierw co i jak.
Pytanie za 100 punktów. Czy korzystając z sugerowanego przez Ciebie kanału jest gwarancja, że odpowiedź się pojawi?
 
@Robin991 jeśli chcesz uzyskać oficjalną odpowiedź z CDPR na zadane przez ciebie pytanie/problem to jest ona większa niż na tym forum. Ja nie daję ci 100% gwarancji że ją na pewno uzyskasz (lub uzyskasz ale nie taką jaka by cię satysfakcjonowała) bo nie wiem kto i na jakich zasadach pracuje w supporcie CDPR. Ale to tak jak z pomocą techniczną w innych firmach (np ja z Ubi czekałem na odpowiedź ok miesiąca, a z Origin nie doczekałem się nigdy, natomiast z Microsoftu raz dostałem odpowiedź po 2-3 dniach a raz po godzinie).
 
@--SeBoL-- @orzech5555

Z tego co się zorientowałem to forum jest dla użytkowników i graczy aby mogli wymieniać się informacjami, poradami, doświadczeniami, itp. I nigdy nie było traktowane jako oficjalny support techniczny dla gry. Do tego jest utworzona odpowiednia strona. Tak więc jak chcecie napisać do CDPR o błędzie czy problemie zaglądnijcie tu:


Natomiast na forum gracze i użytkownicy pomagają sami sobie nawzajem. Dlatego zanim zaczniecie znów kogoś obrażać to sprawdźcie najpierw co i jak.
Dzięki za link. Wysłałem maila z przekopiowanymi problemami z forum i dostałem odpowiedź po około 10 minutach. Poniżej odpowiedź na moje problemy. Natomiast co do tego forum, będącym oficjalnym, jestem zdziwiony, że z CDPR nikt nie bierze udziału. Rzadko mam błędy ale zawsze po opisaniu błędu na oficjalnym forum (innych firm) miałem na nim odpowiedź i to najczęściej pracownika tej że firmy.
Dla przypomnienia pytania dotyczyły:
Krótki opis problemu: 1. Odhaczyłem automatyczne aktualizację gry Cyberpunk i wróciłem do wersji 1,06. Niestety gra sama się aktualizuje
2. Nie mogę ukończyć misji:
a) Misja "Nie mów Soulowi" etap: "Omów plan z nomadami" nie mam jakichkolwiek interakcji. Nic V nie wykrywa, z nikim nie pojawia się możliwość rozmowy lub interakcji
b) Misja: "Dobre uczynki popłacają" etap: "Odbierz prezent ze sklepu Cassiousa Rydera". Drzwi do sklepu są zamknięte i nie ma interakcji
c) Misja: "Czerwony towarzysz". etap: "przeszukaj kryjówkę". W kryjówce leży babka na krześle, natomiast skan V pokazuje, że krzesło jest puste
d) Misja: "Czerwony wieszcz", etap "zeskanuj okolice". Po zeskanowaniu pokazuje się wyłącznie skrzynka z bezpiecznikami, z którą nie mogę nic zrobić. Znalazłem również router (nieaktywny), z którym również nie ma żadnych interakcji
3. Na ekranie wyświetla mi się non stop dialog z Takemurą chociaż już ten quest przeszedłem dawno temu. (screen w załączeniu).
Odpowiedź z CDPR:
Hej,
dzięki za kontakt!
@1
GOG będzie aktualizować grę automatycznie jeżeli będziesz połączony z siecią. Zalecamy korzystanie z najnowszej wersji gry w celu uniknięcia błędów które zostały naprawione w późniejszych aktualizacjach.
@2a,b,d, 3
Te problemy są nam już znane i pracujemy nad ich rozwiązaniem.
Dziękujemy za zgłoszenie i zainteresowanie.
Przepraszamy za niedogodności.
@2c
Prześlij mi proszę nagranie wideo pokazujące opisaną sytuację.
Pozdrawiam,
 
Last edited by a moderator:
Kiedy wychodzi kolejny patch ? Koniec lutego a tu cisza. Mówię o 1.2 który ma wstrząsnąć ilością zmian w grze. Czy firma już odpuściła całkowicie wspieranie produktu. Bo wiedzą że nie naprawią ? I będzie jak z Anthem...katatonia.
 
W temacie ogólnym nt. Cyberpunka już o tym wspomniałem. Patch jest testowany wewnętrznie na steamie. Jest więc możliwe, że do końca tygodnia się pojawi ;)
 
Dzięki za link. Wysłałem maila z przekopiowanymi problemami z forum i dostałem odpowiedź po około 10 minutach. Poniżej odpowiedź na moje problemy. Natomiast co do tego forum, będącym oficjalnym, jestem zdziwiony, że z CDPR nikt nie bierze udziału. Rzadko mam błędy ale zawsze po opisaniu błędu na oficjalnym forum (innych firm) miałem na nim odpowiedź i to najczęściej pracownika tej że firmy.
Dla przypomnienia pytania dotyczyły:
Krótki opis problemu: 1. Odhaczyłem automatyczne aktualizację gry Cyberpunk i wróciłem do wersji 1,06. Niestety gra sama się aktualizuje
2. Nie mogę ukończyć misji:
a) Misja "Nie mów Soulowi" etap: "Omów plan z nomadami" nie mam jakichkolwiek interakcji. Nic V nie wykrywa, z nikim nie pojawia się możliwość rozmowy lub interakcji
b) Misja: "Dobre uczynki popłacają" etap: "Odbierz prezent ze sklepu Cassiousa Rydera". Drzwi do sklepu są zamknięte i nie ma interakcji
c) Misja: "Czerwony towarzysz". etap: "przeszukaj kryjówkę". W kryjówce leży babka na krześle, natomiast skan V pokazuje, że krzesło jest puste
d) Misja: "Czerwony wieszcz", etap "zeskanuj okolice". Po zeskanowaniu pokazuje się wyłącznie skrzynka z bezpiecznikami, z którą nie mogę nic zrobić. Znalazłem również router (nieaktywny), z którym również nie ma żadnych interakcji
3. Na ekranie wyświetla mi się non stop dialog z Takemurą chociaż już ten quest przeszedłem dawno temu. (screen w załączeniu).
Odpowiedź z CDPR:
Hej,
dzięki za kontakt!
@1
GOG będzie aktualizować grę automatycznie jeżeli będziesz połączony z siecią. Zalecamy korzystanie z najnowszej wersji gry w celu uniknięcia błędów które zostały naprawione w późniejszych aktualizacjach.
@2a,b,d, 3
Te problemy są nam już znane i pracujemy nad ich rozwiązaniem.
Dziękujemy za zgłoszenie i zainteresowanie.
Przepraszamy za niedogodności.
@2c
Prześlij mi proszę nagranie wideo pokazujące opisaną sytuację.
Pozdrawiam,
Posypuje głowę popiołem i cofam poparzenie słowa na temat kontaktu z CDPR.
Co do punktu 2c to nie jest to zadanie gdzie trzeba dokładnie poszukać kursorem przedmiotów na tym fotelu, bo wyświetlają się tylko w jednym małym miejscu?
 
Hej Twój przykład jest nawet podobny do mojego znałem cały hype CP77 ale to nie było dla mnie bo konsole oddałem dzieciakom więc zero czasu dla mnie a kompa mam z linuxem i używam wyłącznie rozrywkowo, zawodowo CAD cam itd.... Ale dla mnie iskra była premiera Stadii czekałem na to długo aby po testować... Pierwsza gra to sniper elite i było miodzio więc mówię pora na półkę wyżej cyberpunk... Zapłacę skoro sniper zapinkala elegancko i to moja pierwsza gra przedpremierowa a dosłownie dzień przed premierą zakupiona i powiem tyle pożarla mnie zrobiłem 2 nowe gry i zaznaczam że za drugim razem przy użyciu więcej mózgu przy zapisach gry skończyłem ją z wszystkimi misjami... Jeśli ktoś śledził inne wątki w których się wypowiadałem to wie że dla mnie gra jest warta 8 na 10 z bugumi które łatwo pominąć grając rozważnie z zapisami owszem jest wiele niedoróbek... Poziomy trudności SI postaci niezależnych jak i policji itd... Ale wbrew innym ja nie czekałem na Wiedzmina kolejnego i broń boże na GTA którego poza 1 i 2 nie szanuje :D jedyny malutki zawód to animacje które były boskie w Deus Ex mankind divided które były eleganckie i z których można czerpać garściami.... Ale fabuła i zakończenia coś pięknego... Za drugim razem udało mi się odblokować sekretne przejście.... I żałuję że je zagrałem totalnie finalne cutscenki nie pasują do trybu w jakim prowadziłem postać do tego rozwiązania... Ale każdy ma swoje gusta :(.....


Co do zabetonowanych samochodów w moim przypadku wystarczyło raz strzelić w samochód i wyskakiwał z betonu jak nowy z salonu :) pozdrawiam graczy zakochanych w fabule jak i hejterów którzy i tak mają dużo racji....

Ale i tak gra ma niesamowity potencjał ostatni raz gdzie tak dobrze się bawiłem to God of war dla PS4

(y) (y) Tak nawiasem mówiąc to nie wiem jaki problem mają z tą policją, obecnie z nimi się bawię ;) szukam największej krzyżówki w mieście, blokuję całą autami i zaczyna się zabawa - nabijanie PD na demolkę hahaha - a gdy wybijesz wszystkich gliniarzy przestają się pokazywać nowi i robi się cicho :D - bardzo podoba mi się muza podczas tej rozwałki. Planuję atak na przejście graniczne ;) robiłem już sporo podejść ale żołnierze zbyt szybko się respią :LOL::ROFLMAO: Miłej zabawy (y)(y)
 
(y) (y) Tak nawiasem mówiąc to nie wiem jaki problem mają z tą policją, obecnie z nimi się bawię ;) szukam największej krzyżówki w mieście, blokuję całą autami i zaczyna się zabawa - nabijanie PD na demolkę hahaha - a gdy wybijesz wszystkich gliniarzy przestają się pokazywać nowi i robi się cicho :D - bardzo podoba mi się muza podczas tej rozwałki. Planuję atak na przejście graniczne ;) robiłem już sporo podejść ale żołnierze zbyt szybko się respią :LOL::ROFLMAO: Miłej zabawy (y)(y)
Problem z policją jest taki, że przylatują jak UFO nie wiadomo skąd. Też znalazłem na policję sposób. Na dole screen. Rozwalone pół autostrady i kilka zastępów policji z robotami i dronami.
Post automatically merged:

Posypuje głowę popiołem i cofam poparzenie słowa na temat kontaktu z CDPR.
Co do punktu 2c to nie jest to zadanie gdzie trzeba dokładnie poszukać kursorem przedmiotów na tym fotelu, bo wyświetlają się tylko w jednym małym miejscu?
Nie wiem ponieważ jest info, że fotel jest pusty. Dostałem odpowiedź z CDPR, że babka jest martwa i dlatego nie mogę nic zrobić. Może w łatce coś zrobią bo obecnie misja jest nie do wykonania.
 

Attachments

  • photomode_29012021_182115.png
    photomode_29012021_182115.png
    3.3 MB · Views: 97
Last edited:
Na Realtek ALC 1200/1220 nie słychać dobrze muzyki z radia samochodowego, jest ona zbyt cicho. Opcje systemowe dźwięku przestrzennego takie jak Sonic nic nie pomagają. Na Sound Blaster Audigy Rx wszystkie dźwięki otoczenia działają już doskonale tak jak być powinno (tryb CMSS 3D).
 
Last edited:
skoro wy gracie i nie macie problemu z zaladowaniem gry to nie wiem czego mi brakuje mam swierza wersje sciagnieta i nie moge wczytac zapisu gry mimo ze mam dobry sprzet co nie ogranicza mnie
 
Top Bottom