Hotfix 1.21

+
Mam problem z misją "Mechaniczna dziewczyna". Zadanie "porozmawiaj z Judy". Tematy rozmów wyczerpane, i nic dalej się nie dzieje.
 
Nie wierze naprawili zadania fabularne. W końcu można fabułę do przodu ruszyć(trochę długo to zajęło bo tylko 4 miesiące- ale jest naprawione) . Pytanie tylko które zadania zostały przez hofixa uszkodzone.
 
Działajcie dalej panowie.

Mam buga od poprawki 1.2 mianowicie problem z photo mode. Robiąc zoom chcę wejść w tryb foto i mam za kazdym razem artefakty. Bez zooma jest ok. Dołączam plik ze zdjęciem.
Wersja Xbox Series X. ncg8brp19fq61.png
 
W takim razie jest żle zaprojektowana, na tyle że trzeba przed każdym skrzyżowaniem zwalniać. Widać że schemat działania minimapy jest zaczerpnięty z Wiedźminia 3 w której prędkośc konia jest na tyle mała że da się przewidzieć o nadchodzącym zakręcie. Ale w Cyberpunku gdzie mamy pojazdy, prędkości przemieszczenia jest kilkakrotnie szybsza, a nadal stosują z tego samego rozwiązania które jest mało wygodne wręcz uciążliwe. Odwołałem się do GTA 5 bo jest nam najbliżej znanym przykładem jak jest to przemyślane. Można nawet przywołać przykład typowej nawigacji samochodowej gdzie mapka się skaluje albo się pochyla na tyle aby kierowca mógł za w czasu się zorientować.
Można zawsze wyłączyć mapkę i nie ma wtedy z nią problemu. Nawet gra robi się bardziej immersywna.
Post automatically merged:

A czy poprawiono błąd, który polegał na tym, że gdy korzystało się z umiejętności z drzewka "Naruszenie protokołu" to doświadczenie nabijało się na drzewku "Hakowanie bojowe", gdy korzystało się z umiejętności z drzewka "Hakowanie bojowe" nie zdobywało się żadnych punktów, a drzewko "Naruszenie protokołu" rozwijało się jedynie po użyciu umiejętności "Naruszenie protokołu"?
 
Last edited:
Nadal brak mozliwosci skonczenia zadania Odmienne stany swiadomosci. Zbiornikow nadal nie da sie rozwalic.
 
Można zawsze wyłączyć mapkę i nie ma wtedy z nią problemu. Nawet gra robi się bardziej immersywna.

Można wyłączyć wszystkie niedziałające mechaniki, wtedy wyłączymy całkiem grę i można pójść np do parku. Tam to dopiero jest immersja.
 
Można zawsze wyłączyć mapkę i nie ma wtedy z nią problemu. Nawet gra robi się bardziej immersywna.
Cholera, nie. Wystarczy mi, ze kiedys nauczylem sie na pamiec Novigradu i Beauclair, nie mam ochoty robic tego samego z Night City.
 
W takim razie jest żle zaprojektowana, na tyle że trzeba przed każdym skrzyżowaniem zwalniać. Widać że schemat działania minimapy jest zaczerpnięty z Wiedźminia 3 w której prędkośc konia jest na tyle mała że da się przewidzieć o nadchodzącym zakręcie. Ale w Cyberpunku gdzie mamy pojazdy, prędkości przemieszczenia jest kilkakrotnie szybsza, a nadal stosują z tego samego rozwiązania które jest mało wygodne wręcz uciążliwe. Odwołałem się do GTA 5 bo jest nam najbliżej znanym przykładem jak jest to przemyślane. Można nawet przywołać przykład typowej nawigacji samochodowej gdzie mapka się skaluje albo się pochyla na tyle aby kierowca mógł za w czasu się zorientować.
Bo przed skrzyżowaniem się zwalnia, jeśli się skręca. Takie trudne?
 
@CD PROJEKT RED Wciąż nie poprawiliście błędu z mini mapką (nawigacją).
Bez względu czy jade motocyklem czy samochodem, widok na minimapie jest pionowy ( z góry) przez co jak tylko się rozpędzimy nie widzimy informacji o zbliżającym się zakręcie. Minimapka powinna być pochylona na tyle aby bylo widać co jest 100 metrów przed nami jak np w GTA 5.
Zakładam że nie raz każdy przez ten błąd przegapił zakręt.
https://www.nexusmods.com/cyberpunk2077/mods/634 Problem z mini mapą już dawno rozwiązali magicy z Nexusa. Troszkę nie doczytuje ale jeździ się miodnie... Polecam
 
500 mb ma plik aktualizacyjny na PC. To bardzo niewiele, także raz dwa się pobiera ;-) Mimo że czasem marudzę, to naprawdę trzymam kciuki za CD Projekt RED - oby tak dalej!!!!
 
ekhhh...
Ameryki nie odkryję tymi spostrzeżeniem, ale mam wrażenie, że redzi skupiają się na przywróceniu gry na ps store...
Po 4 miesiącach od premiery chyba oczekuję trochę więcej niż usunięcia sporej ilości błędów związanych z misjami (patrząc na listę)...
wiele spraw wymaga naprawy i "przebudowania" aby poprawić zabawę i pogłębić imersję. W dalszym ciągu statystyki broni zostawionych w bagażniku bądź mieszkaniu wskazują 0, z robotów zwykłych rzeczy nie zbierzemy...
Każdy z nas spokojnie dopisałby parę bugów od siebie...
Cierpliwości nas wszystkim życzę... oby się nie wyczerpała...
 

Attachments

  • bug3.jpg
    bug3.jpg
    347.2 KB · Views: 122
(wersja PC) Celowanie w NPC dalej powoduje znikanie NPCów w okolicy, wszystkich NPCów. Przed patchem 1.2 było git, a teraz nie da się grać. Imersja zero. 1.21 też nie rozwiązał problemu. ZERKNIJCIE NA TO REDZI, PROSZĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘ!
 
Ta gra zasługuje na więcej .Uważam ze ta gra powinna być dłużej wspierana przynajmniej 3 lata, bo obecnie nie ma możliwości takiego przeskoku jak wcześniej w przeciągu 5 lat .Poza tym po co robić kolejna grę x lat jeśli jeszcze ta gra ma niewykorzystany potencjał i w stosunkowo krótkim czasie można więcej zyskać . Mam nadziej że jej za szybko nie zostawicie bo naprawdę ta gra ma szanse całkowicie pobić konkurencje .Przede wszystkim liczę na bardziej rozbudowywaną os fabularną i więcej aktywności pobocznych jak wyścigi, turnieje strzelnicze ,zorganizowane walki itp.
 
Jako, że miałem problem tylko z 2 questami pobocznymi, to brakuje mi właśnie poprawek typu brak pokazywania statystyk na broni, łatwiejsze zarządzaniem ekwipunkiem czy demontaż/montaż wielu rzeczy na raz. Mam tylko cichą nadzieję, że w DLC i w dodatkach to poprawią :)
 
Brakuje jeszcze odpowiednika Self Radio z GTA - Jak dla mnie stacje radiowe w grze sa po prostu denne, tego sie nie da sluchac, do tego we wszystko musi byc (chcialbym dorwac tego, kto wpadl na ten kretynski pomysl) wmieszany hiphop. Repertuar kazdej stacji jest tez strasznie krotki, kilka kawalkow na kazda.
 
Top Bottom