Hotfix 1.31 już dostępny na PC!

+

Burza46

CD PROJEKT RED
Hotfix 1.31 już dostępny na PC!



Hotfix 1.31 już dostępny na PC (Steam i GOG.com)! Wersję na Xbox One, PS4 i Origin będą dostępne niebawem.

Pełna lista zmian:

- Poprawiono teksty arabskie w dodatkach.
- Poprawiono teksty tureckie.
- Zacerowano dziury w nowych szatach Vimme Vivaldiego.
- Naprawiono długie ładowanie się dialogów w okolicy placu Hierarchów.
- Naprawiono problem z niekończącym się ekranem wczytywania w zadaniu "Stosy Novigradu", gdy śledzimy złodzieja.
- Poprawiono napisy końcowe.
- (Origin) Poprawiono synchronizację ruchu ust.
 
Czy to znaczy, ze wersja GOTY i zwykla beda juz identyczne i skoncza sie problemy z modami?

Właśnie znawcy tematu na angielskim forum piszą, że pomimo iż obie wersje mają teraz ten sam numer to ponoć nadal są pomiędzy nimi różnice :/
 
Właśnie znawcy tematu na angielskim forum piszą, że pomimo iż obie wersje mają teraz ten sam numer to ponoć nadal są pomiędzy nimi różnice :/

Po prostu wspaniale :/ Czy cdp nie moze wzorem innych firm posiadaczom calosci po prostu wlaczyc wersji GOTY?
 
Po prostu wspaniale :/ Czy cdp nie moze wzorem innych firm posiadaczom calosci po prostu wlaczyc wersji GOTY?

Być może jest w tym jakiś głębszy sens, którego my gracze nie jesteśmy w stanie sobie przyswoić swoim ograniczonym pojmowaniem...
 
Mi się wydaje, czy CDP zaczęło sobie robić jaja z graczy?
Tak, jak początkowo wszyscy zachwycaliśmy się podejściem Redów do W3, tak obecnie trudno jest powiedzieć cokolwiek poza...hejtem.
Kilkanaście poprawek, a wciąż nie mogą dopracować gry, każdy path/hotfix powoduje nowe błędy, cholera, już Bethesda lepiej połatała tak wyklinanego Fallouta 4.
To smutne, po prostu, kurde, smutne...
 

Guest 2364765

Guest
Ojoj, teraz mamy dwa v 1.31. GOTY i non-GOTY....
Żeby było zabawniej to jak wymusisz rekompilowanie skryptów (nawet bez modów) to jest błąd w r4game.ws gdzie funkcja "thePlayer.RemoveAllNonAutoBuffs" nie przyjmuje dwóch parametrów.

Więc nawet jak ktoś ma wersje pasującą do moda to jeszcze na dzień dobry wywali mu błąd w kompilacji skryptu gry.

Mod support 11/10
 
"Rozchodzących się" ( "do załatania" ) postaci było zdecydowanie więcej. Chyba, że ta lista zmian taka skromna na potrzeby forum, a gra została bardziej naprawiona.
Ale jak nie to przynajmniej z modami będzie spokój bo już wszyscy będą mieli jedną wersję (przynajmniej tak mi się zdaje).
 

Guest 2364765

Guest
Ale jak nie to przynajmniej z modami będzie spokój bo już wszyscy będą mieli jedną wersję (przynajmniej tak mi się zdaje).

Otóż nie, 1.31 i 1.31 GOTY są rozbieżne.
 
A może by w końcu dać możliwość wyboru tła i muzyki w menu głównym? Już czas marketingowy dla DLC się myślę skończył więc może by tak uwzględnić taką opcję? Chyba się nie doczekam.
 
Na fb ludzie już wrzucają screeny z nowymi krzakami :D
Ja solę, Redzi, co Wy odwalacie?
Widzę to tak, że macie grupę praktykantów, którym dajecie zadanie spatchofania/sfiksowania gry i przebiega to w następujący sposób:
-Zrobiliście?
-Jo
-Dobra, to wrzucamy.

Jednak spoko, zważając na fakt, że władowałem w Waszą grę grubo ponad 2 stówy (podstawka i dodatki, wszystko w pudełkach), wcale nie mam pretensji, że rozwalacie grę, ani odrobinę, przecież macie pełne prawo do robienia ze mnie idioty, wszak już zapłaciłem...
Dzięki, wracam do 1-ki, jest bardziej grywalna :D
 
Tak, jak początkowo wszyscy zachwycaliśmy się podejściem Redów do W3
Nie wszyscy, dla mnie CDP zaczął tracić jeszcze przed premierą, aczkolwiek faktycznie już po niej opinia zleciała na łeb na szyję, co na forum pisałem kilka razy (dzięki czemu raz dostałem w pełni kulturalną wiązankę od doota na PW).
Ojoj, teraz mamy dwa v 1.31. GOTY i non-GOTY....
GOTY-premium i GOTY-nonprermium.

Na szczęście W3 to ja już dosłownie rzygam, do tej gry nie jestem w stanie już podejść, bo znam ją na pamięć, więc problemy z łatkami i innymi błędami raczej już nigdy mnie nie dotkną.
 
Czytając od dawna komentarze na forum mam wrażenie, że jestem prawdziwym szczęściarzem bo w zasadzie nie miałem jakiś większych bugów, które uniemożliwiały by mi grę lub psuły jakoś wrażenia gry. Jakieś mało istotne to i owszem miałem. Nie zauważyłem również aby łatki mi coś zepsuły. No może na dzień dzisiejszy to brak dźwięku podczas picia odwarów w NG++ oraz brak toksycznej maski podczas ich picia(ale to już wspomniałem i liczę na poprawę). Ale to mało istotny szczegół gdy czytam jakie niektórzy problemy mają z grą po patkach. Można by jeszcze wprowadzić alternatywnie w opcjach(jak strój Yen czy Triss) sety jakie były wcześniej do wyboru czy chcemy je ufarbować i mieć mniej szczegółowe obecne zbroje czy mieć szczegółowe modele bez możliwości ufarbowania.
 
Top Bottom