Hotfix 1.31 już dostępny na PC!

+
Jeśli kolejne łatki mają nie uwzględniać błędów zgłaszanych w tematach, dodawać nowe błędy, powodować problemy z działaniami modów, być osobno tłuczone dla GOTY i non-GOTY, to lepiej niech już zostawią te łatki w spokoju.
 
Widzę więc że dobrze zrobiłem że nie aktualizowałem gry. Nadal jestem na 1.22 i nie zamierzam tego zmieniać.
 
Również gram na 1.22 i chyba póki co tak pozostanie, szczególnie, że mod BCE prawdopodobnie nie otrzyma stosownej aktualizacji.
 
Tyle łatek z zaznaczoną naprawą grzywy i ogona Płotki, a moja nadal jest łysa... Mam nadzieję, że czwarta łatka naprawiająca owłosienie klaczy Geralta naprawi jej chociaż znikającą grzywę.
:doubt2:

Rozumiem, że naprawa ogona będzie potrzebowała osobnej łatki 15 GB, bo to problem niezwykle skomplikowany i mający podłoże w psychice naszego szlachetnego zwierzęcia...
:facepalm2:
 
Last edited:

Attachments

  • 1.jpg
    1.jpg
    199.7 KB · Views: 35
Coś takiego kojarzę, tylko nie pamiętam czy pomogła aktualizacja sterowników do grafiki, czy ciągle tutaj wklejana weryfikacja plików.
 
Sterowniki są najnowsze i grę zweryfikowałem, ale nic nie pomogło.

Weryfikację zrób ze trzy-cztery razy, jednokrotna prawie nigdy nie pomaga. Choć taki problem z kałużami kojarzę, poszukaj może w dziale technicznym.
 
Czy u kogoś też występuje problem z kałużami?

U mnie występuje; tak samo jak problem z pogodą, pojawił się po instalacji Krew i Wino... Napisałem, że problem został rozwiązany wraz z 1.31, ale był to przedwczesny entuzjazm...
Oba te błędy psują realistyczne warunki atmosferyczne; czarne chmury w Velen podczas słonecznej pogody i lazurowe kałuże w zagrodzie ze świniami to doprawdy absurd...
 
Top Bottom