Hotfix 3.0.1 już dostępny!

+
No nie do końca. Kwestia Profitu jest dyskusyjna. Oczywiście nie upieram się, że wasza argumentacja jest błędna, ale uważam, że CDPR może wybronić obecne działanie. Tak jak blokada nie działa na Wytrzymałość (tak wiem, że teraz to jest znacznik, a te wyłączono spod blokady, ale już wcześniej blokada na Wytrzymałość nie działała), tak samo może nie działać na Profit który niekoniecznie musi być uznawany za część "Zdolności jednostki". Przykładowo mamy Caleba który ma Profit: 3 korony i Zdolność Opłaty. Jeśli Profit nie wchodzi w zakres "Zdolności jednostki" tylko jest niejako osobnym bytem na karcie (jak np. tagi) to nie powinien być blokowany. Sigi to już inna kwestia bo ona ma Profit 4, a dodatkowe 5 koron wynikają z jego zdolności. Stąd zdecydowanie Ceasar zagrany obok Sigiego nie powinien wyciągać z niego 9 koron tylko co najwyżej 4. Dlatego ja kolejny raz namawiam na poczekanie, aż tą kwestię wyjaśni CDPR.
 

Lexor

Forum veteran
Jeśli Profit nie wchodzi w zakres "Zdolności jednostki" tylko jest niejako osobnym bytem na karcie (jak np. tagi) to nie powinien być blokowany.

W/g CDPR Zysk jest zwykłym słowem kluczowym, tak samo jak Zastraszenie czy Opłata.
 
Syndykat był taki sobie a obecnie po znerfieniu kart jest najsłabszą frakcją w gwincie...szkoda słów na to wszystko...ale są inne lepsze karcianki, bo redzi zawsze musza nerfić wszystko co jest grywalne...w innych grach tego nie ma..może kiedyś zrozumieją że coraz mniej ludzi gra w gwinta przez te ich ciagłe nerfy ciekawych grywalnych kart, a najgorsze ze zniszczyli grywalność kart nowej frakcji, która wprowadzili tydzień temu...
 
Może tak naprawicie kiedyś plansze za którą ludzie wydają prawdziwy hajs a i tak grają na ,,jakimś błocie".
 

Lexor

Forum veteran
Jest jakiś błąd, który umożliwia poza Areną granie kartami z wielu frakcji jednocześnie - ładnie popsuliscie grę.

 
Grę to popsuli przy tym całym Homecoming. Wystarczy zobaczyć ile streamerów odeszło i ile osób to ogląda na twitchu. Może dacie jakąś opcję grania w stanie CBT? :)
 
o_O co to się porobiło z tą grą
Post automatically merged:

Może tak naprawicie kiedyś plansze za którą ludzie wydają prawdziwy hajs a i tak grają na ,,jakimś błocie".
Ustaw w Menu, że chcesz tylko na swojej grać
 
Jest nowy hotfix. Z tego co widzę to Gord działa znacznie lepiej i można go spokojnie grać bo robi dobre pkt.
 

Lexor

Forum veteran
Usunięto błąd, na skutek którego blokada nie dezaktywowała umiejętności opłaty i amoku.

Dziś przeciwnik zagrał Caesara Bilzena na zablokowanego Sigiego i jego Zysk mimo tego zadziałał - co więcej, zadziałała też zdolność powiększająca Zysk!

Ja się pytam dlaczego?

EDIT: Kolejna rzecz - przed chwilą chciałem sobie sklonować talię poprzez jej udostępnienie na playgwent - ku mojemu zdziwieniu udostępniona talia nie jest taka sama jak ta, którą mam w grze i w dodatku brakuje jej jednej karty... o co tu chodzi? :/
 
Last edited:
Przedwcześnie pochwaliłem, bywa, że krasnal dalej się resetuje i źle zlicza wzmocnienia za karty specjalne.
 
Top Bottom