Hotfix 6.1.1

+
Nie nalicza mi "Zamaskowany Mściciel" wszystko mam ubrane.. tylko jak gram Nilfgaardem to mi zalicza, a jak gram innymi frakcjami to licznik stoi...

Podejrzewam, że nie wybierasz stroju tylko grasz na domyślnym. Zauważyłem, że wówczas nie zalicza gier do tego kontraktu. Trzeba wejść w stroje. Wybrać jakieś inne niż domyślne nawet jak się jeszcze go nie odblokowało i wrócić do domyślnego. Wówczas zalicza wszystkie mecze.
 
Podejrzewam, że nie wybierasz stroju tylko grasz na domyślnym. Zauważyłem, że wówczas nie zalicza gier do tego kontraktu. Trzeba wejść w stroje. Wybrać jakieś inne niż domyślne nawet jak się jeszcze go nie odblokowało i wrócić do domyślnego. Wówczas zalicza wszystkie mecze.
dokładnie jak z komputerem zazwyczaj wystarczy wyłaczyć i włączyć ,żeby działał, tutaj na danej talii trzeba zdjąć i założyć ponownie, podejrzewam , że dla każdej talii osobno, nawet jak ci się zdaje , że masz ubrane
 
Dzisiaj jakiś dobry człowiek naprawił mi grę ;) . Zaległe korony za wypełnione zadania podróży zostały mi doliczone. Zadania też zaczeły się zaliczać , jednak dopiero po wypełnieniu poprzedniego (dla Geralta i Jaskra liczone osobno) zliczają się kolejne. Niewiem czy taki był zamysł twórców czy to kolejny bug. Jeżeli tak ma być to trochę słabo bo zadanie którego z jakiś powodów nie możemy wypełnić zablokuje nam całkowicie postęp.
W każdym razie bardzo dziękuję devom za poprawę najważniejszego błędu z naliczaniem koron. Od razu lepiej się gra.
 
No nie, bo np. Ojcobójcza furia tworzy premium Arnjolfa Ojcobójcę oraz zwykłe Opętane syreny. ;)
No tak, ale to już wynika z tego, że mają wywalone na tworzenie premium kart z tagiem "sługa".

Ja uważam to za nieporozumienie i jestem zażenowany, że wydając tyle pieniędzy na karty premium dostaję tylko połowę...
 
No tak, ale to już wynika z tego, że mają wywalone na tworzenie premium kart z tagiem "sługa".

Ja uważam to za nieporozumienie i jestem zażenowany, że wydając tyle pieniędzy na karty premium dostaję tylko połowę...
Na krówki Maćko 3 lata czekałem :D
 
Nie zaliczyło mi jednego zadania z podróży dla Geralta w drugim tygodniu, a właściwie nie dostałem za nie koron, bo w panelu podróży wygląda na zaliczone. Ale że i tak byłem do przodu to to olałem, ale niedawno znalazłem te nowe kontrakty i tam niestety też brakuje jednego zaliczonego zadania w kontrakcie "nietypowa przyjaźń". Ma ktoś może podobny problem, albo wie jak to rozwiązać? Czy bez zgłaszania się nie obejdzie?
 
Nie zaliczyło mi jednego zadania z podróży dla Geralta w drugim tygodniu, a właściwie nie dostałem za nie koron, bo w panelu podróży wygląda na zaliczone. Ale że i tak byłem do przodu to to olałem, ale niedawno znalazłem te nowe kontrakty i tam niestety też brakuje jednego zaliczonego zadania w kontrakcie "nietypowa przyjaźń". Ma ktoś może podobny problem, albo wie jak to rozwiązać? Czy bez zgłaszania się nie obejdzie?

Mam również ten sam problem co ty już ponad dwa tygodnie i chyba tak pozostanie. Zaliczone mam wszystkie zadania które były do tej pory z Jaskra i Geralta ,a kontrakt "Nietypowa Przyjaźń" cały czas widzi o jedno mniej (z tygodnia na tydzień jest to samo-jednego nie zaliczyło) zgłaszałem sytuacje do supportu jakiś czas temu ,odpis był że pracują nad tym ,napisałem po jakimś czasie drugi raz że mam ten błąd to nie otrzymałem konkretnej odpowiedzi.

Szkoda ponieważ przez to nie będe mógł ukończyć nie jednego a czterech kontraktów bo połączone z tym są "Droga nie całkiem samotnego wilka" , "Wysoko, wyzej, jeszcze wyzej" "Szczęśliwe zakończenie".

A.jpgB.jpg
 
Last edited:
Po instalacji gog 2.0 nie odpala się gog wraz z grą taki mam skrót:

"D:\Gry\GOG Galaxy\GalaxyClient.exe" /command=runGame /gameId=1971477531 /path="D:\Gry\GOG Galaxy\Games\Gwent\Gwent.exe"

GameiD się zgadza. Może coś ze ścieżką się zmieniło. Od paru dni muszę osobno odpalac gwinta i gog, a z poziomu gog'a kal biorę zagraj zero reakcji...
 
Po instalacji gog 2.0 nie odpala się gog wraz z grą taki mam skrót:

"D:\Gry\GOG Galaxy\GalaxyClient.exe" /command=runGame /gameId=1971477531 /path="D:\Gry\GOG Galaxy\Games\Gwent\Gwent.exe"

GameiD się zgadza. Może coś ze ścieżką się zmieniło. Od paru dni muszę osobno odpalac gwinta i gog, a z poziomu gog'a kal biorę zagraj zero reakcji...
Ja bym spróbował przeinstalować Gwinta, bo u mnie 2.0 działa i działał normalnie.
 
Top Bottom