Hotfix 6.1.1

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Hotfix 6.1.1 jest już dostępny na PC! Skupiliśmy się w nim na naprawie problemów związanych z postępami w ramach Podróży.

Aktualizacja pojawi się wkrótce na urządzeniach mobilnych.
 
Zadania Jaskra nadal nie odnotowują postępów... Chyba, że jak ma się premium to nie ma się standardu...
 
Nie działa!!!! nie zalicza zadań Jaska, nie dostałem koron za 1 zadanie Geralta (gleit kupiony) pomimo iż pasek zapełniony do 20 i zielony ptaszek odhaczony... jednym słowem straszna lipa...
 
Mi też nie działa, wczoraj miałem zrobione 2 zadania jaskra i korony za nie dostałem a dzisiaj mam zerowy postęp w tych zadaniach.
 

Lexor

Forum veteran
Jesteście pewni że działa teraz wszystko sprawnie?
Ja jestem pewny że nie. Nie mam zaliczonego żadnego zadania "zwykłego" (mimo, że je wykonałem), a mam zaliczone zadanie "premium" (mimo, że nie wykupiłem dostępu). :giveup:
 
Mi wszystko działa dobrze. Zadania Premium są szare i zamknięte na kłódkę, a pasek się w nich wypełnia =]
 
U mnie jedynie pojawiła się kłódeczka na zadaniach z Geraltem, zresetowało wszystkie zadania podróży do zera i żadne nie postępuje, dodatkowo nie postępują też zadania sezonowe, przynajmniej te z roku dzika (wczoraj permamentnie się resetowały dziś już w ogóle nic nie idzie do przodu)
 
Last edited by a moderator:
Z tego co ja widzę to jedynie graficznie nie widać postępów w zadaniach Jaskra natomiast one są liczone. W każdym razie ja wszystkie 3 zrobiłem już wczoraj i widać to choćby w kontrakcie Kompan doskonały! za co dostałem 60 półkoron. Dziś wykupiłem grę premium i zaczęło mi wbijać zadania Geralta. Tu już graficznie wszystko wygląda OK. Również kontrakt Nietypowa przyjaźń prawidłowo mi się nalicza. Zamaskowany mściciel też się prawidłowo nalicza. Tak, że Panowie bez paniki. Będzie dobrze :D
 
A dostaliście kluczyki za rangę w Sezonie Niedźwiedzia ? Ja dalej czekam na nie, przynajmniej takie odnoszę wrażenie, bo coś mi się w kluczach nie zgadza, a przy starcie nowego sezonu kluczyków nie otrzymałem, ktoś coś ?
 
Z tego co ja widzę to jedynie graficznie nie widać postępów w zadaniach Jaskra natomiast one są liczone. W każdym razie ja wszystkie 3 zrobiłem już wczoraj i widać to choćby w kontrakcie Kompan doskonały! za co dostałem 60 półkoron. Dziś wykupiłem grę premium i zaczęło mi wbijać zadania Geralta. Tu już graficznie wszystko wygląda OK. Również kontrakt Nietypowa przyjaźń prawidłowo mi się nalicza. Zamaskowany mściciel też się prawidłowo nalicza. Tak, że Panowie bez paniki. Będzie dobrze :D
u mnie nic nie nalicza nawet sezonowe stoją w miejscu(np. zadanie "ukończ 4 rozgrywki online" po 10 rozgrywkach dziś i pewnie 20-30 wczoraj dalej nie jest zaliczone)
Post automatically merged:

A dostaliście kluczyki za rangę w Sezonie Niedźwiedzia ? Ja dalej czekam na nie, przynajmniej takie odnoszę wrażenie, bo coś mi się w kluczach nie zgadza, a przy starcie nowego sezonu kluczyków nie otrzymałem, ktoś coś ?
ja dostałem
 
Z tego co ja widzę to jedynie graficznie nie widać postępów w zadaniach Jaskra natomiast one są liczone. W każdym razie ja wszystkie 3 zrobiłem już wczoraj i widać to choćby w kontrakcie Kompan doskonały! za co dostałem 60 półkoron. Dziś wykupiłem grę premium i zaczęło mi wbijać zadania Geralta. Tu już graficznie wszystko wygląda OK. Również kontrakt Nietypowa przyjaźń prawidłowo mi się nalicza. Zamaskowany mściciel też się prawidłowo nalicza. Tak, że Panowie bez paniki. Będzie dobrze :D
Graficznie rozumiem, że chodzi ci o szarość, jak nie masz wykupionego Premium, to tak wygląda graficznie na kłodkę, ale pasek idzie do przodu postępów. Jak dokupisz Premium robi się kolorowe =]
 
Nadal nie działa. Wygrałem ze 20 meczy a poziom w podroży ledwie drgnął. Ani Jaskra Ani Geralta zadania nie sa zaliczane. Troche taki strzal w stope. Ceny za kolejny poziom tez sie nie zmienaja moge niec 5 lvl do "większego ktory mozna kupic za $" i moge miec 1 lvl do wiekszego acena i tak 22,49....
 
Mam 9 prestiż. Mimo ukończenia zadania dziennego nie otrzymałem dodatkowych punktów nagród za 6 i 7 prestiż. Powinienem otrzymać co najmniej 2 dodatkowe. @Alicja.

Również to zauważyłem, ukończyłem dziś 2 zadania dzienne, mam 10 poziom prestiżu a za żadne z nich nie dostałem punktów nagród. Chyba, że jakoś źle rozumiemy te opisy, może to jest szansa na punkty nagród przy ukończeniu zadania dziennego.

Co do zadań tygodniowych, to mam teoretycznie po 3 zaliczone w kontrakcie, ale w "podróży" wciąż pokazują się jako niezaliczone z zerowym progresem. Byłoby super, gdyby się to udało naprawić, wtedy można by się w pełni cieszyć trybem podróży!

Edit: Naprawiłem pliki gry i wszystkie 6 zadań tygodniowych jest oznaczonych jako zaliczone, a więc można spróbować w ten sposób. Może to Wam pomoże :)
 
Last edited:
Nie dostaje koron z trybu podróży, pomimo wykonania zadań. Gra nie odnotowuje tego. Próbowałem pozbyć się błędu instalując grę na nowo, lecz nie mogę się zalogować gdyż nie mogę przejść dwuetapowego logowania(żaden mail nie dochodzi do mnie). Poza tym gra cięła się i miała bugi, co w poprzedniej wersji nie występowało na androidzie.
 
Top Bottom