Hotfix 6.1.1

+
Otóż zadania jakoś dziwnie zaskoczyły z dnia na dzień dłuższą chwilę po hotfixie.
Natomiast dziś wyskoczyło mi info że zrobiłem limit koron, WTF się pytam why. Została jedna do zrobienia zadania z drzewka i 2 do rewersa. Strasznie do dupy ze jest coś takiego w ogóle i że nie ma żadnego info na ten temat w samej grze czy też na stronie, za co minus jak stąd do puerto rico. Ktoś coś w tym temacie?
 
Last edited:

Lexor

Forum veteran
Otóż zadania jakoś dziwnie zaskoczyły z dnia na dzień dłuższą chwilę po hotfixie.
Natomiast dziś wyskoczyło mi info że zrobiłem limit koron, WTF się pytam why. Została jedna do zrobienia zadania z drzewka i 2 do rewersa. Strasznie do dupy ze jest coś takiego w ogóle i że nie ma żadnego info na ten temat w samej grze czy też na stronie, za co minus jak stąd do puerto rico. Ktoś coś w tym temacie?
O tygodniowym limicie pisano już wiele razy, np. tu.
 
Półkorony za zadania Geralta (60) nie zostały wliczone w postęp, zadania Jaskra nie naliczają postępów mimo iż robię co jest tam napisane. Ktoś dalej ten sam problem?
 
No faktycznie - wcześniej nie zwróciłem na to uwagi, ale teraz popatrzyłem na screeny i złota też nie dostałem ze zwojów.
Ech, kolejna rzecz do napisania do supportu... no masakra ile jest tych błędów. :giveup:
Ja mam 2 kontrakty zrobione, ale nie są zaliczone jako zrobione jakoś rok temu, nie wiem, czy dostałem za nie nagrody. Jak będę na kompie, to wkeje. Przejrzałem te kontrakty po wczorajszym pucharze.
Post automatically merged:

Mam pytanie, jak zaliczyłeś Puchar w prawym górnym rogu tego drzewka? Wygrywając czy rozgrywając tylko 4 partie online? Pisałem o tym błędzie powyżej a widzę, że masz ten Puchar zaliczony?
Roo temu zrobiłem, bo głównie zielonymi gram dlatego ich robię wszystko =]
 
Czy support ma mnie za kretyna. Piszę im że mój problem dotyczy tylko mojego konta, dwa inne konta na tym samym urządzeniu działają prawidłowo a ci mi każą sprawdzić czy grę zaktualizowałem. Moja wiadomość i ich poniżej.

Moja:
Przy tworzeniu talii z nowymi umiejętnościami liderów wyskakuje mi komunikat "błąd tworzenia talii" . Przy innych liderach wszystko działa prawidłowo. Reinstall nie pomógł. Próbowałem skopiować jakąś talię z nową umiejętnością ze strony ale wyskakiwało mi że nie mam 1600 skrawków mimo posiadania wszystkich wymaganych kart. Zalogowałem się na konto brata ze swojego telefonu i tam wszystko działa prawidłowo. Również nie otrzymałem złota za pierwszy zwój w drzewku sezonowym Idy. Moje konto zostało przeniesione z PS4. Przypuszczam że z tego wynikają problemy.

Support:
Upewnij się, że korzystasz z najnowszej aktualizacji. Jeśli to nie pomaga, pracujemy nad rozwiązaniem błędu, w wyniku którego nie jest możliwe zagrania z nową umiejętnością (mimo posiadania najnowszej wersji).

Pracujemy nad rozwiązaniem również błędu ze zwojami, który opisałeś. Przepraszamy za niedogodności.
 


View attachment 11035541
Jeszcze wracając do tego screena z drzewka, jak sama gra wprowadza w błąd. Awatar według wyskakującego okienka informacyjnego. NAGRODA ZA WYKUPIENIE WSZYSTKICH ELEMENTÓW. No i mam zaznaczone elementy wszystkie skrzynie, złota, zwoje, ale rok temu nie dokończyłem pyłu (puchar) i nie zaliczyło mi zadania dlatego. Błędny opis jest, powinni dodać tutaj też puchar. Opisy ciągle wprowadzają w błąd.
 
Last edited:
Czy support ma mnie za kretyna. Piszę im że mój problem dotyczy tylko mojego konta, dwa inne konta na tym samym urządzeniu działają prawidłowo a ci mi każą sprawdzić czy grę zaktualizowałem. Moja wiadomość i ich poniżej.

Moja:
Przy tworzeniu talii z nowymi umiejętnościami liderów wyskakuje mi komunikat "błąd tworzenia talii" . Przy innych liderach wszystko działa prawidłowo. Reinstall nie pomógł. Próbowałem skopiować jakąś talię z nową umiejętnością ze strony ale wyskakiwało mi że nie mam 1600 skrawków mimo posiadania wszystkich wymaganych kart. Zalogowałem się na konto brata ze swojego telefonu i tam wszystko działa prawidłowo. Również nie otrzymałem złota za pierwszy zwój w drzewku sezonowym Idy. Moje konto zostało przeniesione z PS4. Przypuszczam że z tego wynikają problemy.

Support:
Upewnij się, że korzystasz z najnowszej aktualizacji. Jeśli to nie pomaga, pracujemy nad rozwiązaniem błędu, w wyniku którego nie jest możliwe zagrania z nową umiejętnością (mimo posiadania najnowszej wersji).

Pracujemy nad rozwiązaniem również błędu ze zwojami, który opisałeś. Przepraszamy za niedogodności.
Pewnie leci z automatu.
 

Lexor

Forum veteran
Ja mam 2 kontrakty zrobione, ale nie są zaliczone jako zrobione jakoś rok temu, nie wiem, czy dostałem za nie nagrody. Jak będę na kompie, to wkeje. Przejrzałem te kontrakty po wczorajszym pucharze.
Czytaj proszę uważniej na co odpisujesz, bo odpisałeś na mojego posta dotyczącego drzewka Idy, którego rok temu nie było.
 
No faktycznie - wcześniej nie zwróciłem na to uwagi, ale teraz popatrzyłem na screeny i złota też nie dostałem ze zwojów.
Ech, kolejna rzecz do napisania do supportu... no masakra ile jest tych błędów. :giveup:

U mnie już działa. Dostałem złoto za wcześniej zakupiony zwój. Szybko się uwinęli. Teraz jeszcze żeby tylko naprawili nowych liderów.
 

Lexor

Forum veteran
U mnie już działa. Dostałem złoto za wcześniej zakupiony zwój. Szybko się uwinęli. Teraz jeszcze żeby tylko naprawili nowych liderów.
Potwierdzam: przed chwilą sprawdziłem i faktycznie dostałem +1400 złota (za cztery zwoje), a same zwoje też mają "pełne opisy".

Sprawdzałem to jeszcze godzinę temu i wszystko było wciąż błędne - w tej kwestii napisałem wtedy do wsparcia.
 
Dzisiaj zaliczałem w księdze nagród drzewko Aelirenn i na etapie zaliczania Ukończ rozgrywki (4) w dowolnym trybie online na jednym urządzeniu osiągnąłem 2 zaliczone rozgrywki. Pzesiadając się na inne urządzenie mam zgadnijcie ile ... całe 0 .... i dodatkowo zauważyłem z ten quest zalicza tylko w grze sezonowej.
Nie pozostaje nic innego tylko posłuchać Mikromusic - Niemiłość. CD ProjektRed liczę na Was i cierpliwie czekam na kolejny Hotfix. ;)
Mam podobny problem. Po ukończeniu dwóch różnych rozgrywek, nie naliczyło mi ani jednej. Po zagraniu kolejnych pięciu, wyświetliło że mam zaliczone 3/4. Grając kolejne, w różnych trybach, nie mogę zaliczyć ostatniej. Wkurzające...
 
Nie mam możliwości grania nowymi dowódcami. Przy tworzeniu talii nie zapisuje jej i wyświetla komunikat "brak połączenia sieciowego" dzieje się tak tylko z nowymi dowódcami
 

Hiobe

Forum veteran
Hej bo jak zalicza to zadanie Geralta ostateczny cios co mam zniszczyć 20 jednostek? bo zagrałem 5 gier pod poisona NG i mam 2/20 o_O to jak to działa?
 
Nie wiem czy było gdzieś o tym wspominane ale przy kontrakcie nietypowa przyjaźń mam 5/36. Dziwne skoro dotychczas z rozszerzonej przepustki są dostępne tylko 3 zadania.
 
U mnie licznik kontraktu zamaskowany mściciel stanął na 4/100, i mieczyki i chusta zawdziana.
Komuś też nie nalicza?
 
Ja dla pewności włączyłem śledzenie tego kontraktu i jak mi nie nalicza to jeszcze raz wchodzę i wybieram dodatkowe fanty i zmieniam planszę by miec pewność ze sie zapisały zmiany i wtedy już działa wszystko.
 
Hej bo jak zalicza to zadanie Geralta ostateczny cios co mam zniszczyć 20 jednostek? bo zagrałem 5 gier pod poisona NG i mam 2/20 o_O to jak to działa?
prawdopodobnie zalicza tylko przy zadawaniu obrażeń jednostkom, spróbuj taktycznym NG , ja w ten sposób zaliczyłem zadanie bez problemu
Post automatically merged:

Nie wiem czy było gdzieś o tym wspominane ale przy kontrakcie nietypowa przyjaźń mam 5/36. Dziwne skoro dotychczas z rozszerzonej przepustki są dostępne tylko 3 zadania.
co tydzień mają być nowe 3 zadania (x12 tygodni =36)
 
prawdopodobnie zalicza tylko przy zadawaniu obrażeń jednostkom, spróbuj taktycznym NG , ja w ten sposób zaliczyłem zadanie bez problemu
Post automatically merged:


co tydzień mają być nowe 3 zadania (x12 tygodni =36)
Wiem o tym. Chodzi o to ,że mam zaliczone 5 zadań ,a zrobiłem tylko 3. Nie da się narazie zrobić więcej niż 3 więc kontrakt jest zbugowany.
 
Witajcie, niestety problemy są w drugim tygodniu podróży. Po zagraniu kilkadziesiąt kart z zapałem oraz kilka kart specjalnych, liczniki - odpowiednio - Jaskra i Geralta stoją na 0 poziomie. Mam wykupioną Podróż Premium. Restart gry nie pomaga.
 
Coś nie nalicza arystokratów, dwa razy zagrałem pełny scenariusz w 1 grze i zaliczyło całych dwóch.
 
Top Bottom