Hotfix 6.1.1

+
Czy ktoś dostaje te nagrody za 6, 8 i 7 prestiż? Bo ja w ogóle nie dostaje i mnie do zaczyna irytować już...
 
Dzięki. Podpowiem jeszcze bo jeśli jesteś nowy to może to nie być oczywiste, że takie karty są tylko we frakcji Syndykat. Najlepiej zatem kupić beczki dla frakcji Syndykatu jeśli takich kart nie masz. Sporo jest brązów więc szybko powinieneś uzbierać z 4-6 takich kart co pozwoli w przeciągu kilku gier wykonać to zadanie.

Nowy nie jestem, gram od zamkniętej bety kiedy Gwint był totalnie inną grą, ale nie gram regularnie i tylko jedną frakcją KP.
Było już tyle zmian, i przyzwyczajenie do jednej frakcji, że nie ogarniam wielu rzeczy, brak czasu. Zaraz się wezmę za Syndykat, kart mam prawie całą kolekcje, powinno być dobrze. A tryb podróży zachęcił mnie do powrotu do gry. Jeszcze raz dziękuję i znowu leci punkcik;-)
 
Hej,
Czy korony za zadania podróży przychodzą z opóźnieniem? Wykonałem "Kultura wysoka" i w zasadzie nic. Akurat tym razem zwróciłem na to uwagę, bo świeżo rozpocząłem poziom a mam 1/24 zamiast 21/24

Jest jakiś sposób żeby sprawdzić ilość otrzymanych koron poza liczeniem ręcznie w historii meczy?
 
Hej,
Czy korony za zadania podróży przychodzą z opóźnieniem? Wykonałem "Kultura wysoka" i w zasadzie nic. Akurat tym razem zwróciłem na to uwagę, bo świeżo rozpocząłem poziom a mam 1/24 zamiast 21/24

Jest jakiś sposób żeby sprawdzić ilość otrzymanych koron poza liczeniem ręcznie w historii meczy?
Pkt nagród są odbierane za każdym razem kiedy wejdziesz w ekran z nagrodami z z podróży. Samo nabicie poziomu nic nie zmieni w zasobach.
Edit: A chwila Ty o koronach piszesz a nie pkt nagród... :think:
 
Hej,
Czy korony za zadania podróży przychodzą z opóźnieniem? Wykonałem "Kultura wysoka" i w zasadzie nic. Akurat tym razem zwróciłem na to uwagę, bo świeżo rozpocząłem poziom a mam 1/24 zamiast 21/24

Jest jakiś sposób żeby sprawdzić ilość otrzymanych koron poza liczeniem ręcznie w historii meczy?
Jeżeli to tylko opóźnienia to w moim przypadku ciągną się już ponad tydzień. :( . Nie przyznało mi koron za żadne z 4 zadań które wypełniłem. Inne zadanie wogóle nie chce się zaliczyć. Pisałem dwukrotnie do supportu o tych problemach i 0 odpowiedzi. Jestem nowym graczem i czuje sie zdecydowanie zdezorientowany . Z jednej strony odkryłem świetną grę , z drugiej bugi związane z podróżą i lekceważące podejście devów. Jedyne oficjalne info jakie znalazłem po tygodniu problemów z grą to o dzisiejszej wyprzedaży ozdobników u sklepa. Ręce opadają.
 
Last edited:
Jeżeli to tylko opuźnienia to w moim przypadku ciągną się już ponad tydzień. :( . Nie przyznało mi koron za żadne z 4 zadań które wypełniłem. Inne zadanie wogóle nie chce się zaliczyć. Pisałem dwukrotnie do supportu o tych problemach i 0 odpowiedzi. Jestem nowym graczem i czuje sie zdecydowanie zdezorientowany . Z jednej strony odkryłem świetną grę , z drugiej bugi związane z podróżą i lekceważące podejście devów. Jedyne oficjalne info jakie znalazłem po tygodniu problemów z grą to o dzisiejszej wyprzedaży ozdobników u sklepa. Ręce opadają.
Myśle, że po prostu nie wyrabiają się z odpisywaniem na maile. Wyobraź sobie odpisać na kilkaset tysięcy, a może więcej maili i jeszcze przekazać info do ludzi, którzy produkują następny hotfix. Dodatkowo wszyscy pracują z domu i się nie widzą.
 
No tak ,ja rozumiem że nie można odpisać na tysiące maili ale to właśnie Ich błędy i niedopracowanie produktu spowodowało tą lawinę skarg. Co więcej szkoda że mechanika płatności działa bez problemu a mechanika nagradzania leży. Wykupiłem konto premium i nie działa jak należy , o to właśnie mi chodzi! W momencie gdy przez ponad tydzień dev milczy jak zaklęty w tej sprawie odnosze wrażenie że ma mnie(nas) poprostu gdzieś. I jest mi najzwyczajniej przykro.
Nie oczekuję też wielkich przeprosin i tłumaczeń ale przynajmniej kilkuzdaniowego wyjaśnienia devów na oficjalnej stronie. Wystarczyło by żeby było w nim zawarte : 1 skala problemów(czy to problemy jednostkowe i mam najzwyczajniej pecha czy też masowa skala) , 2 szacunkowy czas naprawy (tydzień , miesiąc , czy coś się dzieje wogóle w tym temacie,z czym są największe problemy) , 3 jakieś moralne wsparcie graczy , tzn. czy wogóle opłaca się grać. Czy po naprawach nagrody zostaną przyznane?
Myślę że dla wielu starych graczy to nie jest wielki problem ale dla osób takich jak ja którzy dopiero zaczynają przygode z Gwintem(i każdy kluczyk jest cenny;) )to prawdziwe podcinanie skrzydeł.
 
No tak ,ja rozumiem że nie można odpisać na tysiące maili ale to właśnie Ich błędy i niedopracowanie produktu spowodowało tą lawinę skarg. Co więcej szkoda że mechanika płatności działa bez problemu a mechanika nagradzania leży. Wykupiłem konto premium i nie działa jak należy , o to właśnie mi chodzi! W momencie gdy przez ponad tydzień dev milczy jak zaklęty w tej sprawie odnosze wrażenie że ma mnie(nas) poprostu gdzieś. I jest mi najzwyczajniej przykro.
Nie oczekuję też wielkich przeprosin i tłumaczeń ale przynajmniej kilkuzdaniowego wyjaśnienia devów na oficjalnej stronie. Wystarczyło by żeby było w nim zawarte : 1 skala problemów(czy to problemy jednostkowe i mam najzwyczajniej pecha czy też masowa skala) , 2 szacunkowy czas naprawy (tydzień , miesiąc , czy coś się dzieje wogóle w tym temacie,z czym są największe problemy) , 3 jakieś moralne wsparcie graczy , tzn. czy wogóle opłaca się grać. Czy po naprawach nagrody zostaną przyznane?
Myślę że dla wielu starych graczy to nie jest wielki problem ale dla osób takich jak ja którzy dopiero zaczynają przygode z Gwintem(i każdy kluczyk jest cenny;) )to prawdziwe podcinanie skrzydeł.

Z tego co kojarzę gdy podróż wchodzila do gry było powiedziane, że ewentualne nie przyznane nagrody będą odzyskane. Pytanie w jaki sposób to monitorować i egzekwowac, zapisywać na kartkach? Haha
Tym razem zwróciłem uwagę, może wcześniej też nie dostałem koron i nie zauważyłem?
 
No tak ,ja rozumiem że nie można odpisać na tysiące maili ale to właśnie Ich błędy i niedopracowanie produktu spowodowało tą lawinę skarg. Co więcej szkoda że mechanika płatności działa bez problemu a mechanika nagradzania leży. Wykupiłem konto premium i nie działa jak należy , o to właśnie mi chodzi! W momencie gdy przez ponad tydzień dev milczy jak zaklęty w tej sprawie odnosze wrażenie że ma mnie(nas) poprostu gdzieś. I jest mi najzwyczajniej przykro.
Nie oczekuję też wielkich przeprosin i tłumaczeń ale przynajmniej kilkuzdaniowego wyjaśnienia devów na oficjalnej stronie. Wystarczyło by żeby było w nim zawarte : 1 skala problemów(czy to problemy jednostkowe i mam najzwyczajniej pecha czy też masowa skala) , 2 szacunkowy czas naprawy (tydzień , miesiąc , czy coś się dzieje wogóle w tym temacie,z czym są największe problemy) , 3 jakieś moralne wsparcie graczy , tzn. czy wogóle opłaca się grać. Czy po naprawach nagrody zostaną przyznane?
Myślę że dla wielu starych graczy to nie jest wielki problem ale dla osób takich jak ja którzy dopiero zaczynają przygode z Gwintem(i każdy kluczyk jest cenny;) )to prawdziwe podcinanie skrzydeł.
można spróbować też opcji w gog-u sprawdź/napraw grę, czasami pomaga na niektóre błędy
 

Attachments

  • sprawdź.png
    sprawdź.png
    992.9 KB · Views: 57
Cześć wszystkim
Mam mały problem z zadaniami w podróży. Od czwartku zagrałem już ze 100 gier, a zadania "Zasłużona nagroda", "Pośpiech sugerowany" oraz "Kultura wysoka" ani drgną. Jedyne co to naliczyło mi tych 15 arystokratów. W 1 tygodniu po hotfixie o dziwo działało wszystko bez problemu, natomiast w 2 tygodniu zadania szlag trafił. Może ktoś wie jak to naprawić? Gram na PC oraz na iOS, wszędzie problem występuje tak samo. Dzięki
 
@Patryczeks zadania należy wykonywać po kolei dla Geralta i po kolei dla Jaskra. Zasłużona nagroda powinna nabijać się dopiero od kolejnego meczu po meczu w kktórym wykonałeś Potworne trofeum. Pośpiech sugerowany po Nieodpartym uroku. Kultura wysoka po Zasłużonym uroku.
 
@Duckingman
Dzięki za odpowiedź. Zagrałem przed momentem kolejne 3 karty z zapałem, konkretnie 3 karty Widmo Czarodziejki, i do zadania "Pośpiech sugerowany" zostały doliczone te karty. Chyba się naprawiło. Od rana gram KP i nic nie zaliczało. Dziwi mnie natomiast to, że mimo iż "Potworne trofeum" zostało dawno zaliczone, to "Zasłużona nagroda" nie nalicza kart mimo gry Syndykatem. No nic, gram dalej, może samo się naprawi.

Dla sprostowania: mój poprzedni post napisałem, ponieważ w 1 tygodniu naliczało mi wszystkie zadania na raz, nie musiałem jednego skończyć by odblokować kolejne. Trochę zgłupiałem patrząc na te puste paseczki nie zapełniające się mimo grania kolejnych gier.
 
"Zasłużona nagroda" nie nalicza kart mimo gry Syndykatem
Możesz zapostować swoją talię, którą grasz pod to zadanie?

Dla sprostowania: mój poprzedni post napisałem, ponieważ w 1 tygodniu naliczało mi wszystkie zadania na raz, nie musiałem jednego skończyć by odblokować kolejne. Trochę zgłupiałem patrząc na te puste paseczki nie zapełniające się mimo grania kolejnych gier.
W pierwszym tygodniu był ogólny chaos z zadaniami (np. zadania najpierw zaliczały się, a potem czyściły), więc nie brałbym tego co było za wytyczną na teraz.
 
nic dziwnego że Ci nie zalicza zadania, skoro w talii nie masz przecież żadnych kart ze słowem "nagroda".
Święta prawda... Głupoty wypisuję, a tutaj takie buty. Dzięki za wskazanie palcem mojej głupoty (y)Chyba te nagrody w podróży przyćmiły mi myślenie hehehe :giveup:
 
Święta prawda... Głupoty wypisuję, a tutaj takie buty. Dzięki za wskazanie palcem mojej głupoty (y)Chyba te nagrody w podróży przyćmiły mi myślenie hehehe :giveup:
Nie przejmuj się, każdemu może czasem zdarzyć się wpadka. Ważne, że zostało to wyprostowane. :)
 
Nie nalicza mi "Zamaskowany Mściciel" wszystko mam ubrane.. tylko jak gram Nilfgaardem to mi zalicza, a jak gram innymi frakcjami to licznik stoi...
 
Top Bottom