Hotfix 6.2.1 jest już dostępny!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Jak wielu z Was zauważyło, aktualizacja 6.2 wprowadziła do gry dużą ilość błędów. Serdecznie przepraszamy za wszystkie spowodowane przez nie problemy. W ostatnich dniach ciężko pracowaliśmy żeby jak najszybciej je naprawić. Po wstępnych poprawkach (Asymilacja na chwilę wyrwała nam się spod kontroli) prezentujemy hotfix 6.2.1. Jest już dostępny na PC i iOS, a wkrótce pojawi się też na Androidzie. Pełna lista zmian poniżej:
  • Naprawiono błąd, wskutek którego opisy kart nie znikały z ekranu.
  • Naprawiono błąd, wskutek którego karty poruszały się powoli.
  • Naprawiono błąd, wskutek którego niektóre karty były niewidzialne.
  • Naprawiono błąd, wskutek którego Zemsta aktywowała się pomimo blokady karty.
  • Naprawiono błąd, wskutek którego okienko z nagrodami z Podróży się nie wyświetlało.
  • Naprawiono błąd, wskutek którego ikony statusów wyświetlały się na kartach nawet po usunięciu statusu.
  • Naprawiono licznik bonusowych Fragmentów Koron, który po osiągnięciu dziennego limitu wyświetlał bardzo wysoką liczbę.
  • Naprawiono błąd, wskutek którego dźwięki z gry nie były wyciszane kiedy GWINT działał w tle na urządzeniach mobilnych.
  • Naprawiono błędną cenę oferty promocyjnej pakietu premium Podróży.
  • Naprawiono błąd, wskutek którego na ekranie rozpoczynającym mecz pojawiał się domyślny dowódca frakcji zamiast wybranej przez gracza skórki.
  • Naprawiono błąd wizualny na ekranie powitalnym w wersji mobilnej.
  • Zaktualizowano koszt tworzenia kart w module tworzenia talii do nowych wartości pyłu meteorytowego.
[Aktualizacja: 11.05.2020]
  • Naprawiono błąd, wskutek którego w trybie sezonowym przeciwne karty Spragnionych Dam oraz Cahira wpadały w nieskończoną pętlę wzmocnień, co prowadziło do zawieszenia gry.
Mamy nadzieję, że dzięki temu hotfixowi będziecie mogli w pełni cieszyć się z gry!
 
Last edited:
Dobrze ze sie wyrobili do piatku bo znajac zycie gdyby nie to zobaczylibysmy ten hotfix dopiero w poniedzialek. Jeszcze nie gralem nwm czy zostalo to w pelni naprawione ale okey. Zaufam. Zaczyna mi brakowac nerwow do tej produkcji. Jak tak dalej pojdzie przejde do Runeterry...
 
Dzięki wielkie za szybką reakcję. Prosiłbym jeszcze zwrócić uwagę na drzewka sezonowe. W żadnym nie pokazuje mi progresu mimo wykonywania zadań jak i w głównym ekranie nie wyświetla się co teraz mam do zrobienia z drzewek sezonowych. I przez to nie mogę przejść do następnej gałęzi by wykonywać kolejne zadania. :(
 

Lexor

Forum veteran
@Alicja. pytanie techniczne - dlaczego nowa aktualizacja nosi numer 6.2.1 skoro taki numer nosił już poprzedni hotfix? Może to czasem prowadzić do niejasności, bowiem w przeszłości zdarzało się że komuś gra automatycznie się nie zaktulizowała i teraz taki ktoś bedzie myślał, że ma najnowszą wersję podczas gdy może mieć jeszcze starą, a po numerze nię da się tego wybadać.
 
W sumie to szkoda, że naprawiliście te błędy. Szczerze mówiąc rozśmieszały mnie. Wiem, że nie będą trwały w nieskończoność i w końcu zostaną naprawione. Dodatkowo weryfikują prawdziwych fanów tej gry, którzy rozumieją, że nie jesteście robotami i błędy zdarzają się każdemu. Nie mniej jednak gratulacje wam się należą szybko uporaliscie się z nimi. Dziękuję.
 

Lexor

Forum veteran
Dodatkowo weryfikują prawdziwych fanów tej gry, którzy rozumieją, że nie jesteście robotami i błędy zdarzają się każdemu.
Zrozumienie wobec czyichś błędów ma dwie strony. Z jednej, owszem, ja też uważam, że nikt nie jest doskonały i kazdy ma prawo popełniać błędy. Jednak fakt, że takie coś ma miejsce przy każdej ingerującej w daną rzecz czynności powoduje, że w końcu "miarka się przebiera". Szczególnie, jeśli błędy pojawiają się "znikąd" i na tzw. "zdrowy rozum" nie mają nic wspólnego z tym nad czym się pracowało. A najgorsze w tym wszystkim jest to, że nawet sami twórcy nie wiedzą skąd taki stan rzeczy sie bierze (o czym świadczą ich wypowiedzi) i przez to nie umieją nad tym zapanować.
 
@Lexor Poza tym jak ktoś jest świeżym graczem to tego tak jeszcze nie odbiera, a jak się gra od zamkniętej bety, to w tej grze już wszelkie cuda się działy. Dopiero od niedawna tak na prawdę Gwint wychodzi na prostą - widać jakiś sensowny plan rozwoju gry. Teraz trzeba się tylko skupić na szlifowaniu grywalności i jakości wydawanych patchy.
 

Lexor

Forum veteran
@Gomola Ja też na początku mojego grania byłem bardzo optymistycznie nastawiony w stosunku do Gwinta - no bo jak: tak znana z jakości firma CDPR, mająca za sobą "wiedźminowe hity" mogłaby stworzyć coś złego? Firma jest polska, tworzy grową platformę GOG, jedyną z której korzystam, bo nie lubię jakichkolwiek przejawów DRM - jak tu takiej nie wspierać, również finansowo?

Jednak po pół roku zaczęło do mnie dochodzić, że "coś tu jest nie tak", a po prawie roku, gdy, niestety, coraz częściej zauważałem brak odpowiednich kompetencji wśród osób tworzących grę, skończyło się moje wspieranie finansowe tego projektu. Od tamtej pory do dziś nie zauważyłem żadnej poprawy w tej kwestii i wszystko wskazuje na staczanie się coraz niżej. Wielka szkoda.
 
Jak dla mnie te bugi nawet śmiesznie działały. Największą beke miałem jak karty latały po planszy i trzeba było je łapać przed końcem czasu xd.
Szkoda że dama jeszcze nie dziala - bal dama cahir i operator to najlepsze kombo na sezonowym :D
 
Dla tych którzy mają problem z pobraniem na Androida. Wcześniej miałem to co na screenie od MatTheShark powyżej. Po tym hotfixsie zaczęło wyskakiwać że nie można pobrać, ponieważ aplikacja nie została pobrana ze sklepu Google Play :mad: Potem kombinowałem z odinstalowywaniem, ale był jeszcze inny błąd i wywalało. W końcu zaktualizowałem sklep Play - ustawienia i trzeba kliknąć w "wersja sklepu Play". Potem zainstalowałem Gwinta na nowo i już się wszystko normalnie pobrało.
 
Dajcie spokój to takie powazne błędy że aż do GOGGalaxy 2.0 dosięgnęła i maila z przeprosinami do ludzi idą o_O
 

Lexor

Forum veteran
Naprawiono licznik bonusowych Fragmentów Koron, który po osiągnięciu dziennego limitu wyświetlał bardzo wysoką liczbę.
No super ten licznik naprawiliście. Może nie pokazuje już "bardzo wysokiej liczby", ale dalej nie resetuje się w nowym dniu i cały czas pokazuje 0 dopóki nie wygramy przynajmniej jednej rundy i nie zrestartujemy gry.
 
Apropos Spragnionej damy. Czy komuś w module tworzenia tali karty premium, zasłaniają zwykłe skutkiem czego nie można "zmielić"/"zniszczyć" kart w wersji podstawowej?

Czyli np. Mam 3 karty zwykłe "spragniona dama" i 2 premium. Posiadanie 2-ch wersji premium karty uniemożliwia zniszczenie 3-ech sztuk kart zwykłych, bo nie pokazują się gdy mamy wersje premium tej karty.
 

Lexor

Forum veteran
Apropos Spragnionej damy. Czy komuś w module tworzenia tali karty premium, zasłaniają zwykłe skutkiem czego nie można "zmielić"/"zniszczyć" kart w wersji podstawowej?

Czyli np. Mam 3 karty zwykłe "spragniona dama" i 2 premium. Posiadanie 2-ch wersji premium karty uniemożliwia zniszczenie 3-ech sztuk kart zwykłych, bo nie pokazują się gdy mamy wersje premium tej karty.
Bo masz ustawiony taki filtr żeby pokazywało tylko premium jak masz wersje premium.
Musisz zmienić ustawienia.
 
Hotfixy tak wiele pomogły, że aż ręce opadają...
Rozgrywka na iOS w trybie sezonowym:
Runda 1: rozgrywka płynna i przyjemna.
Runda 2: gra oszalała. Nagle po zagraniu kilku kart przez obu graczy, gra dodała Spragnionym Damom po obu stronach z dupy wzięte punkty (mojej 16, przeciwnika 17) i taką samą wartość witalności wydając przy tym setkę efektów dźwiękowych, po czym nie mogłem zakończyć mojej kolejki. Moneta ani myślała zareagować na kliknięcie. Co ciekawe, po zakończeniu mojego czasu dalej trwała moja tura. Moneta dalej nic, przeciwnika również zamroziło. Okej. Poczekałem kilka minut wpatrując się w przepiękne grafiki kart. Po tym czasie, postanowiłem poddać grę. Dalej nic. Gra poddana , a ścina nadal trwała, tylko tym razem nie mogłem otworzyć nawet menu gracza. Pozostał mi tylko reset gry. Super!
I tak wygląda gra na iOS. Poza tym nie wymieniają się zadania dzienne, mimo kilkunastokrotnego klikania. Należy kliknąć to co się chce wymienić i następnie zresetować grę. Opowieść w podróży zatrzymała się się na 2 tygodniu zarówno u Jaskra jak i u Geralta.
Nie grałem tych kilka dni z racji błędów, dzisiaj wszedłem z nadzieją poprawy i widzę, że znowu następne dni przepadną, a pieniążki z konta za glejt premium pobrane. Jestem sympatykiem naszego rodzimego studia CDPRed, ale to zakrawa już o jakąś kpinę. Już wolałbym, żeby sezon elfów z racji pandemii trwał 2 miesiące i aby gra była stabilna, niż dostać uaktualnienie gorsze od bety i nie móc w sposób przyjemny grać wcale. Ogarnijcie się wreszcie
 
Top Bottom