Hotfix 6.2.1 jest już dostępny!

+
Hotfixy tak wiele pomogły, że aż ręce opadają... (...) Ogarnijcie się wreszcie.
Następnym razem zanim napiszesz post to może najpierw przeczytaj czego poprawki dotyczyły?

Błąd dotyczący Spragnionej Damy w trybie sezonowym zostanie naprawiony na początku przyszłego tygodnia.
 
Last edited:
Wreszcie Redom udało się zablokować mi dostęp do gry. Najpierw pozbyli się konsol, potem po wyjściu wersji na androida mój 2,5 letni telefon okazał się niekompatybilny, mimo że spełniał wymagania sprzętowe. Grę udało mi się zainstalować z instalatora pakietu i oczywiście działała całkowicie normalnie. Ale i to musieli zepsuć i teraz aktualizować można tylko grę pobraną ze sklepu google. Pierwszy raz widzę żeby aplikacja free to play stosowała takie blokady widać Redom nie zależy na pieniądzach i większej liczbie graczy. Teraz tylko mogę pluć sobie w brodę że wspierałem finansowo tę grę i kupiłem ten cholerny pakiet premium podróży.
Screenshot_20200511-130129_Gwent.jpg
 
Naprawiono błąd, wskutek którego w trybie sezonowym przeciwne karty Spragnionych Dam oraz Cahira wpadały w nieskończoną pętlę wzmocnień, co prowadziło do zawieszenia gry.
 
Wreszcie Redom udało się zablokować mi dostęp do gry. Najpierw pozbyli się konsol, potem po wyjściu wersji na androida mój 2,5 letni telefon okazał się niekompatybilny, mimo że spełniał wymagania sprzętowe. Grę udało mi się zainstalować z instalatora pakietu i oczywiście działała całkowicie normalnie. Ale i to musieli zepsuć i teraz aktualizować można tylko grę pobraną ze sklepu google. Pierwszy raz widzę żeby aplikacja free to play stosowała takie blokady widać Redom nie zależy na pieniądzach i większej liczbie graczy. Teraz tylko mogę pluć sobie w brodę że wspierałem finansowo tę grę i kupiłem ten cholerny pakiet premium podróży.
View attachment 11040479
Teraz nie pobiera ci całej gry jak kiedyś, tylko jej małą część np. 150mb i dalej resztę. Aktualizacje też będą fragmentami już dobierane, a nie cała gra, dlatego takie wymogi.
 
Zepsuliście damy :c Wzmocnienie i krwawienie to też statusy, dlaczego więc nie wyzwalają spragnionych dam?
 
Teraz nie pobiera ci całej gry jak kiedyś, tylko jej małą część np. 150mb i dalej resztę. Aktualizacje też będą fragmentami już dobierane, a nie cała gra, dlatego takie wymogi.

Co za bzdura. We wszystkich grach w które grałem (m.in. Granblue Fantasy, Kai-ri-Sei Million Arthur, Fate/Grand Order) najpierw pobierasz "klienta" który waży 300-500 mb, a dopiero aplikacja pobiera całą grę i absolutnie żadna nie ma tak drakońskich i zarazem irracjonalnych blokad jak Gwint. Fate GO nigdy nie byłby jedną z najpopularniejszych mobilek gdyby blokował graczy spoza Japonii. Więc nie pisz takich głupot.
 
Następnym razem zanim napiszesz post to może najpierw przeczytaj czego poprawki dotyczyły?
Wiem czego poprawki dotyczyły, opisałem po prostu moją wczorajszą arcyciekawą rozgrywkę, po której złość na CDP skłoniła mnie do napisania na forum. Poza tym, fakt jest jeden i tego nie podważysz: grę z dnia na dzień szlag trafił i do tej pory nie potrafią z nią dojść do porządku, jakby wypuścili ją na rynek jacyś amatorzy tydzień temu nie potrafiący w ogóle nic przy niej zrobić. Chwilę już Gwint jest na rynku, nieprawdaż? Ktoś tam chyba zna się na swoim fachu? Więc dlaczego pozwalają sobie na takie żałosne wpadki? Śmiech na sali.
 
Last edited:
Co za bzdura. We wszystkich grach w które grałem (m.in. Granblue Fantasy, Kai-ri-Sei Million Arthur, Fate/Grand Order) najpierw pobierasz "klienta" który waży 300-500 mb, a dopiero aplikacja pobiera całą grę i absolutnie żadna nie ma tak drakońskich i zarazem irracjonalnych blokad jak Gwint. Fate GO nigdy nie byłby jedną z najpopularniejszych mobilek gdyby blokował graczy spoza Japonii. Więc nie pisz takich głupot.
Skojarzyłem fakty przed i po zmianach dlaczego tak się dzieje i podałem ci możliwą przyczynę =] Jeżeli mówisz, że bzdura to może i bzdura.
 
Last edited:
Wiem czego poprawki dotyczyły, opisałem po prostu moją wczorajszą arcyciekawą rozgrywkę, po której złość na CDP skłoniła mnie do napisania na forum. Poza tym, fakt jest jeden i tego nie obronisz: grę z dnia na dzień szlag trafił i do tej pory nie potrafią z nią dojść do porządku, jakby wypuścili ją na rynek jacyś amatorzy tydzień temu nie potrafiący w ogóle nic przy niej zrobić. Chwilę już Gwint jest na rynku, nieprawdaż? Ktoś tam chyba zna się na swoim fachu? Więc dlaczego pozwalają sobie na takie żałosne wpadki? Śmiech na sali.
Jeśli byś czytał inne moje posty na tym forum, to byś wiedział, że mnie też przeraża co się z tą świetną grą dzieje.

Pomimo tego, jestem osobą sprawiedliwą i to co opisałeś jasno zostało zaznaczone, że nie zostało jeszcze poprawione, więc wymyślanie od "hotfixów, które nic nie dają" nie ma zupełnie sensu. Niedokładne czytanie oficjalnych postów i wymyślanie informacji, których tam nie ma, kompletnie nikomu nie pomaga, a co najwyżej tzw. "biali rycerze" mają z Ciebie teraz ubaw.
 
Ja tu przyszłam po choć rąbek informacji, bo chciałabym w końcu móc spokojnie wrócić do gry. Telefon mam z androidem, więc hotfix tak czy tak niedostępny, a nie chcę pobierać niepełnosprytnej aktualizacji... dlatego czekam aż wszystko będzie grało.

Ciągle jestem pełna wiary w Twórców, i mam nadzieję że wszystko naprawią jak najszybciej i jak najlepiej 💖
 
Pasek z informacją po meczy z syndykatem nie zniknął :p. Po restarcie pewnie zniknie, ale piszę wszystko co zobaczę dziwnego. Może kiedyś gra bezie idealnie działała =]


Gwent.jpg
 
@MaRIB1 W tym momencie leciała kontra w postaci Sweersa i do widzenia :D GG.
O widzisz 0_o, jescze fajny mam pomysł na Potwory, aby zrobić dużo jednostek z fatum w 1 i 2 rundzie. Następnie rzucić Oczyszczenie na całe rzędy, a w 3 rundzie użyć baby cmentarnej :D . Ciekawe ile pkt zyskam :p
 
Tylko, że wtedy Potwory grały też Combo Vran + Żagnica i wszyscy mieli wtedy pod ręką rozdarcie :) Dziś rozdarcie tylko na arenie bywa grane :p
 
Top Bottom