Hotfix 6.2.1 jest już dostępny!

+
Ale my gramy w różnych ligach :p
Ty jesteś bardziej jak AC Milan albo Juventus, a mnie bliżej do FC Cesena :p
 
To trzeba było podać kontekst, a nie ogólnik. Rozdarcie jest często wkładane jako kontra na ST / KP.
 
Będzie ta łatka na Androida w tym tygodniu? Miało być początkiem tygodnia, a niedługo tydzień zginie.

Łatka na androida była już w piątek wieczorem. Najpierw zaktualizował się klient poprzez Google Play, a później już sama gra. Zobacz czy nie masz aktualizacji z poziomu Google Play.
 
Łatka na androida była już w piątek wieczorem. Najpierw zaktualizował się klient poprzez Google Play, a później już sama gra. Zobacz czy nie masz aktualizacji z poziomu Google Play.
Oms, a ja czekałam jak głupia aż będzie oficjalne powiadomienie tutaj. Dziękii! :love:
 
xd1v1.png
xd2v2.png


Fajna ta gra, taka nie za mało zbugowana :D
 
Krótkie pytanie, a propos kontraktów z zadaniami z podróży...

Widziałem, że kilka osób już o tym pisało (@Lexor, Ty chyba również). U siebie zauważyłem np. po 2 dodatkowe ukończone zadania ze ścieżki podstawowej i premium (mam po 23, a maksymalnie mogę mieć przecież 21 póki co - było 7 tygodni).

Zastanawiam się czy ktoś ma jakieś info w tej sprawie? Myślałem, że może to zostanie jakoś ogarnięte przy okazji hotfixa, ale wciąż mam to samo. Martwię się o to, że gdy dojdę do pełnych 36 zadań, to przez te błędne "2" naliczone "na zapas", kontrakt może się nie zaliczyć poprawnie (a 20 punktów nagród przecież piechotą nie chodzi).
 
Dzięki za info, ja też nic nie zauważyłem... a więc czekamy dalej :) Zobaczymy co z tego wyniknie na koniec podróży.
 
Top Bottom