Hotfix już dostępny!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Nowy hotfix do GWINTA: Wiedźmińskiej Gry Karcianej jest już dostępny na PC, PS4 i Xbox One! Poniżej pełna lista zmian:
  • Naprawiono błąd, na skutek którego Syanna nie powtarzała umiejętności rozmieszczenia Aglais.
  • Naprawiono błąd, na skutek którego karty specjalne utworzone przez Aguarę: Lisicę nie aktywowały Asymilacji.
  • Naprawiono błąd, na skutek którego Kraina Tysiąca Baśni mogła być zagrana po stronie przeciwnika.
  • Naprawiono błąd, na skutek którego Wściekły Niedźwiedź nie zadawał sobie obrażeń, kiedy został zagrany obok Przewagi Taktycznej.
  • Naprawiono błąd, na skutek którego Regis: Żądza Krwi nie mógł wziąć na cel sojuszniczych jednostek.
  • Naprawiono błąd, na skutek którego Roderik z Dun Tynne wtasowywał niezagraną kartę do talii.
  • Naprawiono błąd, na skutek którego bomba Samum przenosiła do drugiego rzędu tylko jedną jednostkę.
  • Naprawiono błąd, na skutek którego Wędrowny Kupiec dobierał kartę nawet jeśli był ostatnią kartą zagraną z ręki.
  • Naprawiono błąd, na skutek którego Uzurpator wyłączał dowódcę przeciwnika na początku każdej rundy.
  • Naprawiono błąd, na skutek którego Płacząca Wierzba zyskiwała krwawienie jeśli była zraniona przed zagraniem.
  • Poprawiono efekt wizualny wzmacniania Wysłanniczki z Cintry wynikający z Formacji.
  • Menno Coehoorn: koszt werbunku zmieniono z 10 na 9.
  • Liczne poprawki opisów kart.
 
Super wiadomość! Dzieki za szybką reakcję i co najważniejsze banhammera w stronę osób wykorzystujących Wędrownego Kupca - w sumie dziwię się, że o tym przez Twittera Pawła Burzy jedynie poinformowaliście. Jak dla mmnie ważną dla community jest informacja o tępieniu bug abuser'ów i stanowczych reakcji na takie zachowania.
 

Lexor

Forum veteran
@Alicja. Czy błąd z przegrywaniem pojedynku gdy gra nie nadąża za wszystkim naszymi akcjami też został naprawiony?

Dla przykładu: nie raz już tak miałem, że gdy swój ruch (wyłożenie jednostki albo odpalenie rozkazu) wykonywałem pod koniec danego mi czasu w danej turze i gdy gra potem odpałała wszystkie pozostałe reakcje innych jednostek na mój ruch (np. jakieś boosty) to nie mogłem już wtedy wcisnąć przycisku kończącego moją turę, a po kilkunastu sekundach dostawałem komunikat, że gra zakończyła się moją przegraną z mojego powodu.
 
hotfix wydano a wyniku rankingowego jak nie pokazywało tak nie pokazuje a sezon rankingowy zacząłem z 0 punktami rankingowymi
 

Lexor

Forum veteran
@Miras481: Odnoszę wrażenie, że tego typu poprawa wymaga aktualizacji klienta gry a nie tylko poprawek na serwerach.
 
Szkoda, że nie naprawili jeszcze Huberta Rejka. Zniszczyłem Kejrana za 15 punktów Eyckiem z Denesle, potem zaraz Królewną Addą, ale jak wyłożyłem Huberta (w tej samej turze, żeby nie było), to zaliczyło tylko punkty od Addy :/ Widziałem, że ludzie zgłaszali ten błąd już 4 miesiące temu, ale nadal to samo
 
Szkoda, że nie naprawili jeszcze Huberta Rejka. Zniszczyłem Kejrana za 15 punktów Eyckiem z Denesle, potem zaraz Królewną Addą, ale jak wyłożyłem Huberta (w tej samej turze, żeby nie było), to zaliczyło tylko punkty od Addy :/ Widziałem, że ludzie zgłaszali ten błąd już 4 miesiące temu, ale nadal to samo

Eyck niszczy jednostke a nie zadaje jej obrażenia więc niepowinien działać z hubertem czyli wszystko jest ok
 

Lexor

Forum veteran
@Miras481: Chyba nie zrozumieliśmy się. Hotfix poprawił jedynie dane na serwerach, aktualizacji samego klienta nie było.
 
ok mam nadziej że z aktualizują go jak najszybciej bo gra w rankedy w tej chwili nie ma sensu
 

Lexor

Forum veteran
Przed chwilą miałem aktualizację klienta gry z 2.0.0 na 2.0.1 - ktoś wie co się zmieniło?
Ja żadnych zmian na kartach (tych zapowiedzianych) nie zauważyłem.
 
Top Bottom