HOTFIX: Wiedźmin 3: Dziki Gon -- Serca z Kamienia

+

Burza46

CD PROJEKT RED
HOTFIX: Wiedźmin 3: Dziki Gon -- Serca z Kamienia

Hotfix jest dostępny od wczoraj na Steam. Znajdziecie w nim dwie poprawki odnośnie gry w Gwinta:
- Naprawiono błąd, który powodował, że plansze do Gwinta po ukończeniu rozgrywki były nieprawidłowo wyświetlane.
- Przywrócono pasek postępu podczas pasowania tury podczas Gwinta.

Origin i GOG.com już jutro!
 
Nie wiem czy to dobry temat, ale po wykonaniu jednego z Questów głównych (Hulaj dusza) po tym jak wracamy do karczmy poinformować Olgierda w wykonaniu zadania i gdy po obejrzeniu Cut-scenki przechodzę do pytania o trzecie życzenie Geralt wychodzi z Olgierdem jest ekran wczytywania gra się wczytuję...I wczytuję...I wczytuję...I wczytać się nie może! Można czekać godzinę. Co mogę na to poradzić?
 
Aktualizacja do aktualizacji instaluje się automatycznie czy trzeba to na GOG robić ręcznie?
 
Jak masz Install Updates na Auto to powinno zaktualizować z automatu.

Z tego co widać na stronce GOG to na szczęście nie trzeba aktualizować SzK i DLC :p
 
Last edited:
No tak! Aktualizacja aktualizacji działa jak najbardziej. Mgiełka na końcu Gwinta minęła jak sen jaki złoty ale mnie się nadal wiesza gra przy finalizowaniu Hulaj dusza do jasnej cholery!
 
@Izengrin Wrzuciłeś tylko miniaturę bez pliku zapisu który ma taką samą nazwę jak plik miniatury tylko ma rozszerzenie .sav.

Po drugie to jest miniatura z wersji 1.05 :p więc to nie ten zapis, bo jeszcze nie było SzK ;)

Potrzeby ostatni zapis (najlepiej z wersji 1.12 bo jeszcze nie aktualizowałem do 1.12.1) przed tym problemem w dialogu z Olgierdem.

Plik .sav i .png spakuj w zip i wstaw jeszcze raz.
 
@Izengrin niestety u mnie również występuje ten sam problem. Próbowałem jeszcze zrobić jakieś inne zlecenie/medytowałem/czytał książki ;) ... i nic. Bug. Tak jakby brakowało plików z dalszej scenki z rozmowy....
 
iestety u mnie również występuje ten sam problem. Próbowałem jeszcze zrobić jakieś inne zlecenie/medytowałem/czytał książki ... i nic. Bug. Tak jakby brakowało plików z dalszej scenki z rozmowy....

No widzisz jakie pierony jasne?! Czyli to nic ode mnie? Wysłałem ci właściwy zapis mam nadzieję?

Jeżeli tak ma wyglądać "Ogólne usprawnienie funkcjonowania gry" to ja chyba wolałem jak była mniej "Usprawniona" Dzięki za fatygę.
 
Last edited:
Top Bottom