Hotfixy do GWINTA i Wojny Krwi są już dostępne!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Hotfixy do gier GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana i Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści są już dostępne na PC i PS4! W tej aktualizacji skupiliśmy się poprawie stabilności i wydajności na konsolach.

Pełna lista zmian:
  • Naprawiono błąd, który powodował, że Wojna Krwi i GWINT zawieszały się na konsolach PS4 i PS4 Pro
  • Naprawiono błąd, który powodował spadek klatek (FPS) podczas budowania talii w GWINCIE i Wojnie Krwi
  • Naprawiono pomniejsze błędy w interfejsie (UI)
  • Naprawiono niektóre kontrakty w GWINCIE
  • Naprawiono błąd, wskutek którego Wojna Krwi zawieszała się po wejściu do Kantyny w obozowisku
  • Dodano wsparcie dla języka chińskiego w wersji Wojny Krwi na platformie GOG.com
  • Inne usprawnienia wydajności i stabilności
Aktualizacja pojawi się Xbox One w przeciągu kilku dni. Do tej pory, gracze Xbox będą grali jedynie przeciwko innym graczom Xbox. Aby zmniejszyć czas oczekiwania na mecz, system dobierania przeciwników został czasowo zmieniony.
 

Lexor

Forum veteran
Naprawiono pomniejsze błędy w interfejsie (UI)

Można by było ten podpunkt bardziej rozwinąć? Czy np. ten błąd też został naprawiony?

Do tej pory, gracze Xbox będą grali jedynie przeciwko innym graczom Xbox. Aby zmniejszyć czas oczekiwania na mecz, system dobierania przeciwników został czasowo zmieniony.

Dziwne? Ja grając na PC miałem już wiele razy przeciwko sobie gracza z "tytułem" Gracz Xbox Live (czy coś w tym stylu)...
 
Last edited:
Niestety hotfix nie naprawił w moim przypadku problemu polegającego na blokowaniu się gry na ekranie ładowania (ekran z losową kartą) . Co ciekawe na innej konsoli pokazuje się wiadomość, że jestem w menu gry. Czy ktoś jeszcze ma taki problem ?
 
Hotfix nie usunął z obserwowanych kontraktów tych które miałem już zakończone. Może przy kolejnym się tego doczekam :)
 

Lexor

Forum veteran
Można by było ten podpunkt bardziej rozwinąć? Czy np. ten błąd też został naprawiony?

Odpowiem sobie samemu: nie, nie został - w dodatku jest chyba teraz "gorzej niż było", bo pokazuje "o dwa poziomy niżej"? Więc ktoś coś przy tym "gmerał", ale nie naprawił.

Nie został też naprawiony jeden istotny problem z interfejsem - na początku tury (podczas etapu wymiany kart) wciąż nie można podejrzeć ilości kart do wymiany jaka pozostała przeciwnemu dowódcy (przed grudniową aktualizacją nie było z tym problemu). Ze wględu na to iż jest to ważne taktycznie (szczególnie na początku drugiej tury) bardzo proszę o szybkie naprawienie tego błędu.

Zaznaczone śledzone kontrakty w menu "zadania" wciąż nie mają widocznego paska postępu.
 
Last edited:
2 dni temu grałem ze znajomym i po każdym meczu trzeba było zrestartować grę, żeby móc ponownie rzucić wyzwanie. Inaczej przyciski były nieaktywne i nic się nie działo po kliknięciu. Proszę abyście się temu przyjrzeli. Pozdrawiam!
 

Lexor

Forum veteran
Czy też tak macie, że od tego ostatniego "hotfixa" jak wchodzicie na profile znajomych to widzicie na ich ikonie poziomu ich niebieski pasek wypełnienia ale baner z numerkiem jest z Waszym aktualnym poziomem? :confused:
 
W jakim czasie można się spodziewać Hotfixa na Xbox One? Czy karty premium będą miały w przyszłości animacje aktywne cały czas czy zawsze już będą tylko ''błyskać'' i niektóre kontrakty z Wojny Krwi mimo wykonania niestety nie zaliczyły się Gwincie. Pozdrawiam ciepło :3
 
Top Bottom