Hulaj Dusza osiągnięcie

+
Witam, mam problem z osiągnięciem "Hulaj Dusza" w dodatku Serca z Kamienia. Osiągnięcie polega na ukończeniu wszystkich zabaw weselnych podczas questu. Otóż zrobiłem wszystkie zabawy ale osiągnięcie nie wpadło, próbowałem kilka razy, oraz resetowałem grę i launcher ale dalej nic. Z innymi osiągnięciami nie miałem żadnych problemów, tylko tutaj taki występuje. Gram na pc poprzez GOG Galaxy w wersji 2.0.12 BETA, wersja gry 1.32. Proszę o pomoc ponieważ brakuje mi 5 osiągnięć do 100% a ten problem mi to uniemożliwia.
 
Jeśli z innymi osiągnięciami nie miałeś problemów to podejrzewam że jednak nie zrobiłeś wszystkich zabaw i coś musiałeś przegapić.
 
Może osiągnięcie wpada później. Po zakończeniu całego wesela a nie w momencie zrobienia ostatniego mini zadanka z zabawą na weselu?
Sekunduję.
Info, które znalazłem w sieci sugeruje, że osiągnięcie powinno wpaść po zakończeniu całego questa.

Zapewniam że wszystko zrobiłem, powtarzałem misję 3 razy.
Dla upewnienia się, że wykonałeś wszystkie aktywności zamieszczam listę z witryny łowcy trofeów.
  1. Warto zacząć od lewej strony i robić koło, udaj się na pobliskie ganianie świń i zagoń dwie do zagrody.
  2. Następnie bijemy się na sztachety z braćmi pewnej panny.
  3. Porozmawiaj ze starszą kobietą, co się przy wielkim drzewie.
  4. Idziemy nad pobliską wodę pobawić się w wyłowić bucik.Korzystając z wiedźmińskich zmysłów wyłów bucik Shani.
  5. Teraz odpali się scenka filmowa z tańcami.
  6. Po filmiku podchodzimy pod scenę i tańczymy solo.
  7. Idziemy się napić do pobliskich krasnoludów.
  8. Wychodzimy w pobliżu szukamy drabiny, wchodzimy na strych i lokalizujemy poduszkę i rozmawiamy sobie z Shani.
  9. Podchodzimy do pobliskiej kobiety, która stoi przy kwiatach.
  10. Kawałek dalej mamy dwie młode kobiety, które stoją przy słonecznikach, pijemy z nimi zdrowie Młodej Pary.
  11. Teraz szukamy trzech Niziołków, z którymi musimy zagrać w Gwinta, nie musisz wygrać, nawet zabawniej będzie jak przegrasz.
  12. Na koniec lokalizujemy w pobliżu środka matkę Panny młodej, musimy pomóc jej odnaleźć połykacza ogni, którego przegonił pies, sprowadzamy „artystę” ponownie na wesele. Oglądamy pokaz, a po nim i cieszymy się z kolejnego trofeum.
 
Może osiągnięcie wpada później. Po zakończeniu całego wesela a nie w momencie zrobienia ostatniego mini zadanka z zabawą na weselu?
Też tak myślałem, więc poszedłem do Olgierda powiedzieć mu że wykonałem zadanie, ale po wykonaniu zadania nadal nic.
Sekunduję.
Info, które znalazłem w sieci sugeruje, że osiągnięcie powinno wpaść po zakończeniu całego questa.


Dla upewnienia się, że wykonałeś wszystkie aktywności zamieszczam listę z witryny łowcy trofeów.
Przeczytałem liste oraz porównałem z listą moich zadań i wyszło mi że wszystko zrobiłem. Jeżeli nie znajdzie się rozwiązanie na forum zostaje mi chyba tylko napisanie do supportu.
 
Top Bottom