I Ulepszenie rynsztunku Kota

+
I Ulepszenie rynsztunku Kota

Witam,

Mam już pełen set kota. Znalazłem zapiski odnośnie 1 ulepszenia rynsztunku kota. Uradowany wyruszyłem w świat aby złapać je wszystkie. :p
Niestety ku mojemu rozczarowaniu zgodnie z questem znalazłem 4 części... i tyle. Zbroja, buty, rękawice i miecz srebrny. A gdzie reszta? Czy ten quest nie powinien prowadzić do wszystkich części?

Ma ktoś może jakąś informacje gdzie znaleźć resztę?
 
Te questy są ponoć zabugowane tak samo z setem niedzwiedzia.
Zadanie sie zakończyło, quest zaliczony ale butów i rekawic brak :/
 
To jak to w końcu jest? Całości się zrobić nie ma? Sam teraz właśnie szukam tych ulepszeń i mam na liście zadań zdobycie receptury na ulepszenie butów, pancerza i miecza srebrnego. Wszystko już znalazłem i zadanie przeskoczyło do zakończonych.
 
w przypadku ulepszeń setów poszczególnych szkół wiedźmińskich należy szukać map u kowali w Velen oraz na wyspach Skellige. dodam jeszcze że późniejsze ulepszenia tj ulepszony wyśmienity i mistrzowski to w zasadzie tylko 3 miejsca
1 skrzynia z recepturą na miecz srebrny
2 skrzynia z recepturą na miecz stalowy
3 skrzynia z recepturami na całą zbroję
sprawdź czy na pewno nie masz tych itemów w ekwipunku :)
 
Nie mam. Z podstawowego kota było siedem receptur: kurtka, buty, spodnie, rękawice, kusza oraz miecz srebrny i stalowy. W zadaniu z poszukiwaniem pierwszego poziomu ulepszeń miałem tylko receptury na ulepszenie butów, pancerza oraz miecza srebrnego. Zdobyłem wszystkie trzy i quest przeskoczył mi do zakończonych. Wychodzi na to że to bug, tak?
 
Hmm... nie :hmmm: O tym nie pomyślałem :p Są może namiary na kupców, którzy oferują mapki do kota?
 
Czyli to może być kwestia braku odpowiedniej mapy (a raczej braku jednej części).
Kurcze... teraz gdzie tego szukać? Jestem już na Skellige, mam 20 lvl i ciągle biegam z 1 poziomem kota, troszkę słabo. :/ Chyba muszę wrócić do velen i jeszcze przeczesać miejsca.

To jest jedyna rzecz która by mi się przydała do pomocy: poradnik z oznaczeniami na mapie gdzie szukać tych setów bądź choćby map do danych setów i ulepszeń. :)
 
Czyli to może być kwestia braku odpowiedniej mapy (a raczej braku jednej części).
Kurcze... teraz gdzie tego szukać? Jestem już na Skellige, mam 20 lvl i ciągle biegam z 1 poziomem kota, troszkę słabo. :/ Chyba muszę wrócić do velen i jeszcze przeczesać miejsca.

To jest jedyna rzecz która by mi się przydała do pomocy: poradnik z oznaczeniami na mapie gdzie szukać tych setów bądź choćby map do danych setów i ulepszeń. :)

Prosze :D
 
A co to za problem z tymi setami. Często spotyka się kupców którzy dysponują odpowiednimi mapami dzięki którym wiemy dokładnie gdzie szukać.
 
Piszę w tym temacie, aby nowego nie zakładać. Mianowicie przechodząc drugi raz grę i chcąc skompletować ulepszony rynsztunek kota (chodzi o spodnie) natrafiłem na problem, zejście do piwnicy jest zablokowane przez kratę i nie mam pojęcia jak rozwiązać ten problem... Dziękuję za pomoc.
 
Top Bottom