Idą święta czyli rzecz o Wiedźmińskich prezentach.

+
Idą święta czyli rzecz o Wiedźmińskich prezentach.

Witam, chciałbym wam zaprezentować rzeczy którymi zostałem obdarowany a które mają bezpośredni związek z Wieśkiem i spółką. Wszystkie te przedmioty nie są oczywiście dostępne w żadnej formie sprzedaży detalicznej, dwa z nich dostałem od swojej lepszej połowy co mnie wręcz wzruszyło, nie tylko z powodu samego pomysłu ale też ze związanego z tym zrozumienia co do mojego hobby jakim sa gry i książki, ze szczególnym uwzględnieniem sagi o Białym Wilku.

Tak więc czas na prezentację gadźetów, pierwszym z nich jest zapalniczka, zrobiłem ją sobie na zamówienie lata temu i służy mi do dziś, zresztą zapewne ona wraz z wyglądem mojego pokoju gracza podsuneła pomysły mojej pani na prezenty:


Drugi jest kubeczek, idealny na kawusię na długie godziny gry, dostałem go w tym roku na imieniny:


No i ostatni, za to najwiekszy i ten który najbardziej mnie rozwalił, dostałem go w zeszłym tygodniu na urodziny, jako skalę specjalnie postawiłem przy nim zapalniczkę żeby było odniesienie do wielkości:


Tak więc grając w przygody Geralta otoczony jestem wszystkimi wersjami medalionu wilka, na zapalniczce z jedynki, na kubku z dwójki i na obrazie z nigdy nie wydanego Rise of the White Wolf :)/>
 
GonzalesPL said:
Super fajnie , ale miło było by dać te obrazki w spoiler...
Dlaczego? Temat jest o nich, nie rozjeżdżają strony, nie ma ich aż tak wiele, więc ja, osobiście, nie widzę powodu, żeby je chować w spoiler.

Poza tym, są bardzo ładne :)
 
No, no.
No no no no...
No!

Znaczy całkiem ładne, pozazdrościł :D

Ale przeskalować to by te obrazki można... 3.5 megsa na łebka to trochę dużo :D
 
szypek26 said:
No, no.
No no no no...
No!

Znaczy całkiem ładne, pozazdrościł :D/>

Ale przeskalować to by te obrazki można... 3.5 megsa na łebka to trochę dużo :D/>

Wykonano.
 
Top Bottom