Ifrit przedstawia - Geralt się żeni!

+
BEST MOD EVER(est) !Czyli szczyt doskonałości!Mod jest ganialny!Podpisuję się pod tym ale mogło by być więcej takił przygud chodzi mi o to że przygut w takiej foemie jak geralt się żeni Ta przygoda była cudowna
 
Prometeusz18 said:
Mod jest ganialny!
No, sporo się można w nim naganiać... 8)
Prometeusz18 said:
Podpisuję się pod tym ale mogło by być więcej takił przygud chodzi mi o to że przygut w takiej foemie jak geralt się żeni
Tak, więcej takił przygut w takiej foemie (cokolwiek to znaczy)... :p :DA na poważnie, mod prezentuje się zabójczo (tzn. dla Geralta. normalnie współczuję mu), obiecuję, że zagram, jak tylko dostanę w swe łapy tego feralnego Update'a.... :p :)
 
PiotrBinkowski said:
Czego Wam w Weselu brakowało, co/kogo chcielibyście tam zobaczyć? Wspominaliście o Shani i ten pomysł nam się spodobał. Mamy kilka pomysłów, jak tę przygodę wzbogacić, ale Wy również możecie mieć wpływ na jej kształt.
W końcowej scenie Jaskier powinien na łóżku leżeć z dwoma dziewczynami po bokach. Znając Jaskra tak to by się skończyło :)
 
To ja dla odmiany dołożę łyżkę dziegciu: jest sporo buguów, w tym kilka, które uniemożliwiają (chyba) ukończenie moda. Otóż jeśli przegra się walkę na pięści z Lambertem i/lub Królem Rybakiem, nie można jej powtórzyć i tym samym popchnąć dalej fabuły. Nawiasem mówiąc trochę irytujące jest, że właściwie gra sprowadza się do bieganiu od lokacji do lokacji i klikaniu na wszystkich postaciach, bo nie wiadomo, co dalej robić. Przydałyby się wpisy w dzienniku.Ale poza tym naprawdę bardzo fajny pomysł, super przygotowane lokacje i niezłe dialogi!
 
PiotrBinkowski said:
Czego Wam w Weselu brakowało, co/kogo chcielibyście tam zobaczyć? Wspominaliście o Shani i ten pomysł nam się spodobał. Mamy kilka pomysłów, jak tę przygodę wzbogacić, ale Wy również możecie mieć wpływ na jej kształt.
Powiem tylko, że mod jest świetny i na dobrą sprawę jedyną rzeczą, którą można by dodać to czysta kosmetyka jak np, wpisy do dziennika (fajnie byłoby zrobić z tych niektórych dialogów malutkie questy), ograniczenie niektórym postaciom ścieżek po których łażą (np taki Zygfryd kręci się tu i tam i często blokuje się przy tych rzędach krzeseł) no i poprawienie bugów przy walkach.
 
A co powiecie na dodanie voice-over? :evil:prowadzimy, że się tak wyrażę, wstępne rozeznanie w tej kwestii.Nie pytajcie o więcej, póki co nic więcej nie zdradzimy.
 
Nawet nie zaczynam tego ściągać,moim zdaniem Wiedżmin to Wiedżmin,niedługo zrobią mod w stylu Geralt na księżycu,Geralt kierownikiem FSO,i.t.p...To oczywiście moje zdanie a kto chce niech sobie ściąga...
 
Zabor ściągnij chociaż dla samych tekstów.
Ten cały ślub to pic na wodę bo to tylko zły sen Geralta ;D
A jesli idzie o Lamberta to za każdym razem z nim przegrywałem, a mimo to kończyłem moda więc wygrać trzeba tylko z Królem Rybakiem
 
Zabor said:
Nawet nie zaczynam tego ściągać,moim zdaniem Wiedżmin to Wiedżmin,niedługo zrobią mod w stylu Geralt na księżycu,Geralt kierownikiem FSO,i.t.p...To oczywiście moje zdanie a kto chce niech sobie ściąga...
Sapkowski też napisał opowiadanie, w którym Geralt się hajta więc twórcy moda nie odeszli zbytnio od wiedźmińskich klimatów ;).
 
Wszelkie info w swoim czasie. Dziękujemy za wszystkie opinie, są dla nas bardzo cenne i nie przechodzimy obok nich obojętnie ;)@ZaborPrzygoda była w dużej mierze inspirowana opowiadaniem Andrzeja Sapkowskiego "Coś się kończy, coś się zaczyna", gdzie Geralt bierze ślub z Yennefer. Pozwoliliśmy sobie na taki swoisty żart i ukłon w stronę dzieła mistrza ;)
 
Widać mam inne poczucie humoru bo ten dodatek kompletnie mnie nie śmieszył... Może raz, jak pojawiła się karta,atak poza tym raczej marczyłem brwi niż się uśmiechałem :) . W każdym razie zrealizowane ładnie czekam na więcej :)
 
Ukończyłem wczoraj tego moda i wrażenia mam bardzo pozytywne :). Gdybym miał wybrać najśmieszniejszy dialog, to wybrał bym opowieść Talara o występie Granfafa przed królem Foltestem :D.Wielkie Dzięki za ten mod :beer:
 
więc do momentu drugiej rozmowy z Talarem mod całkiem mi się podobał - co prawda, śmiechu nie było nawet w połowie tyle, co zostało napisane wcześniej, ale na przykład rozmowy o koszuli, troczkach i tak dalej bardzo na plus. trochę gorzej z motywami farfocla mocy i żartami w stylu "włożę ci to dupę tak że ci wyjdzie ustami", ale i tak nie jest źle, nawet wręcz przeciwnie - ogólnie niezłe dialogi, a wykonanie pierwsza klasa.a właściwie nie było - po drugiej rozmowie z Talarem, Wiedźmin się rypnął i drugi raz mi się nie chce tego odpalać
 
Socchi said:
więc do momentu drugiej rozmowy z Talarem mod całkiem mi się podobał - co prawda, śmiechu nie było nawet w połowie tyle, co zostało napisane wcześniej, ale na przykład rozmowy o koszuli, troczkach i tak dalej bardzo na plus. trochę gorzej z motywami farfocla mocy i żartami w stylu "włożę ci to dupę tak że ci wyjdzie ustami", ale i tak nie jest źle, nawet wręcz przeciwnie - ogólnie niezłe dialogi, a wykonanie pierwsza klasa.a właściwie nie było - po drugiej rozmowie z Talarem, Wiedźmin się rypnął i drugi raz mi się nie chce tego odpalać
Mi także za pierwszym razem nie udało się ukończyć moda. Powodem była zbugowana walka na pięści...Na szczęście znając już osoby, z którymi należy porozmawiać, aby " przejść dalej udało mi się dojść w miarę szybko do tego samego momentu i wygrać tę feralną walkę...
 
Fangorn said:
Mi także za pierwszym razem nie udało się ukończyć moda. Powodem była zbugowana walka na pięści...Na szczęście znając już osoby, z którymi należy porozmawiać, aby " przejść dalej udało mi się dojść w miarę szybko do tego samego momentu i wygrać tę feralną walkę...
A ja mam inny problem z modem. Mianowicie po "obskoczeniu"wszystkich gości i rozmowie z Jaskrem po prostu nie wiem co robić. Nikt nie chce ze mną rozmawiać, wszyscy chleją na umór.EDIT:Już nieważne, problem rozwiązany.
 
Top Bottom