Ifrit przedstawia - Geralt się żeni!

+
Ifrit przedstawia - Geralt się żeni!

Piękne kobiety, alkohol lejący się strumieniami, najdelikatniejsza pieczeń cielęca w całej Temerii, wszyscy twoi przyjaciele wreszcie w jednym miejscu – po prostu najlepsza impreza na wschód od Lyrii...Aha i jeszcze jedno drogi Geralcie - to jest twój ślub :]Tak z grubsza rozpoczyna się najnowsza przygoda stworzona przez grupę Ifrit - „Wesele”. Koniecznie sprawdźcie co Panowie i Panie z Ifrita dla nas... no i biednego Geralta zgotowali!Ale zanim to zrobicie Panie Wiedźminie, włóżcie wreszcie tą śnieżnobiałą, koronkową koszulinę ;) Zapraszamy do pobrania przygody! --[Instrukcja Instalacji]------------------------------------------------------Proces instalacji dla systemu operacyjnego Windows XP:1) Skopiuj zawartość folderu "override" do Wiedźmin/Data. 2) Skopiuj plik ADV do Shared Documents/folder Wiedźmina/. Najlepiej znaleźć go klikając na mój komputer. Powinieneś zobaczyć już plik "m1_module.adv" w tym folderze. Jeśli plik się nie pojawił wybrałeś zły folder. Możesz spróbować użyć ścieżki C:\Documents and settings\All Users\Documents\Wiedźmin3) Miłej zabawy!Instalacja dla systemu operacyjnego Windows Vista:1) Postępuj zgodnie ze wskazówkami z punktu pierwszego dla Windows XP2) Skopiuj plik ADV do Public\Public Documents\Wiedźmin folder.3) Miłej zabawy!W przypadku jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy na www.ifrit.pl
 
Ale fajnie! Pozostało mi tylko czekać na paczuszkę z Uptade. :) Ciekawe co w tym będzie! Dziękujemy Ifrit! :beer:
 
Kurde , zaległości mi się robią :D Deception nie zacząłem , a już nowa jest.A jakieś instrukcji nie będzie do instalacji?
 
BlizarizRivii said:
Kurde , zaległości mi się robią :D Deception nie zacząłem , a już nowa jest.A jakieś instrukcji nie będzie do instalacji?
Jest... przeczytaj posta do końca....
 
Jestem bardzo zaintrygowany fabułą tego modu, Geralt i jego własny ślub? Robi się ciekawie... ^^
 
Fangorn said:
Jestem bardzo zaintrygowany fabułą tego modu, Geralt i jego własny ślub? Robi się ciekawie... ^^
Mieliśmy sporo śmiechu testując moda :) Dialogi są świetne :)Bimber z ogórków ;)
 
Przepraszam, czy jest tam walka? Bo jak tak, to sobie daruję, bo jeszcze kiepski wiedźmin ze mnie :p. A jak nie ma to zagram...Doradzam użycie spojlera, bo pewnie nie każdy chce wiedzieć :)
 
Nie ma.Nie mogliśmy zapewnić w pełni satysfakcjonującej jakości dubbingu.Pod względem technicznym i odpowiednich aktorów.Staramy się to zmienić. Wtedy prawdopodobnie wydamy Wesele ER ;DWesele nie wymaga niesamowicie walczących wiedźminów. Graj spokojnie.Przygoda jest po polsku i angielsku.
 
Dzięki za odpowiedź...Już się doczekać nie mogę na moje ER... Kurde ale będę miał zaległości... Kiedy ja w to wszystko zagram? :p
 
Hmmm porozmawiałem już chyba z każdym gościem na weselu i nic się nie dzieje :p Coś mnie ominęło ? :p
 
Kurde, zmieńcie nazwę jednego pliku ogg. Po nazwie już można poznać co to za stwór się pojawi w przygodzie. A ja jeszcze nie zagrałem :(
 
Wallace said:
Hmmm porozmawiałem już chyba z każdym gościem na weselu i nic się nie dzieje :p Coś mnie ominęło ? :p
Możliwe :) Porozmawiaj ze wszystkimi jeszcze raz po jakimś czasie :)
 
Chyba znalazłem buga :
Podczas walki na pięści Gearlt i Lambert stoją w miejscu, a Geraltowi ubywa życia.
 
Wszystkie zgłoszone przez Was niedoskonałości będziemy wyłapywać i poprawiać.Wallace, nad tym, co znalazłeś, już pracujemy. Dzięki. Postaramy się to poprawić jak najszybciej.
 
Top Bottom