Ifrit przedstawia - Geralt się żeni!

+
Zdecydowanie ;) Rozmawiajcie z kim się da i ile wlezie . Dialogi niektórych postaci odblokowują się dopiero po wypowiedziach innych osób a i jest kilka niespodzianek ]:-> ;D
 
Ha! Ta przygoda zdecydowanie przypadla mi do gustu. Zabawne teksty (chociaż momentami nieco za dużo bluzgów) i na prawdę dobry pomysł. Z błędów to oprócz wspomnianego, jeszcze wychwyciłem jedną literówkę. I
Podczas sceny łóżkowej, nie wiem czy zamierzone czy nie, ale kamera "prześwitywała" przez podłogę
Szczególnie podobały mi się teksty z innej, bardzo znanej powieści fantasy ;)Mile widziane byłoby zrobienie wpisów w dzienniku.Jeszcze raz gratulacje! Nie mogę doczekać się kolejnej przygody ze stajni Ifirit :)
 
Tworząc przygodę nie zapomnieliśmy o tym, że tak naprawdę Wiedźmin to gra przede wszystkim polska, więc jeśli już, to możemy mówić o zangielszczeniu ;) To taki nieduży prezent od teamu dla community. W imieniu całej grupy Ifrit - have fun! :)
 
''Tyż prowda!" Ale dodatek wypas! Jeszcze napisy lub dubbing do Deception i będzie git!A do Wesela dubbing bo teksty nadają się do niego!I I będzie ......raj.Początek z dżemikiem u Zoltana od razu się dobrze rozpoczyna!
 
jak mam pobrać, skoro klikam na pobierz teraz i nie wyświetla się przygoda do pobrania... w pracy się wyświetlała ale tem nie miałem po co pobierać...
 
phrenic said:
jak mam pobrać, skoro klikam na pobierz teraz i nie wyświetla się przygoda do pobrania... w pracy się wyświetlała ale tem nie miałem po co pobierać...
Podpisuje się pod tym, ja też nie mogę pobrać :-[
 
Eh, ja nie mam jeszcze rozszerzenia do swojego Wieśka :(Ale jak już się dostanie w me ręce, to dopiero będzie grania ;D
 
Ja już pobrałem ale sprawdzałem przed chwilą po waszych wpisach i nic nie ma żadnej przygody!
 
http://www.thewitcher.com/community/download.php?type=adventure&id=9f376b8c88a8ef17e30817d206f109be9784f770Wystarczy przełaczyć na stronie na język ang. i już jest. Co dziwne w polskiej wersji strony w dziale przugody nie ma nic. Pusto. A w ang. tylko wesele. Nie ma deception. Dziwne.
 
Mnie ściągło się bez problemu. I tak naprawde największą wadą jest długość tej przygody. Ale uważam dzieło Ifrit za Majstersztyk :) Czytajcie wszystkie dialogi bo naprawde niektóre powalają. Kawał świetnej roboty. I pomimo tego że nie pomachałem sobie mieczem i nabiegałem jak szalony to uważam że jest to genialna przygoda. No i na sam widok Feldmarszałka Dudy człowiekowi się tak miło na duszy robi ;)
 
Top Bottom