Ifrit przedstawia - Geralt się żeni!

+
cyprienIFRIT said:
Screeny, jak i opis moda można znaleźć tutaj : http://www.thewitcher.com/community/pl/news/699.htmlPrzepraszamy za nieudogodnienia związane z brakiem linku do przygody. Wiąże się to z pośrednią akceptacją modu na oficjalnej stronie gry w dziale "Przygody". Naszły pewne poprawki, więc ktoś z pracowników CDP najpierw musi zatwierdzić mod do użytku. W chwili obecnej nie możemy się skontaktować z żadnym z członków red team, ale gdy tylko się pojawią ten mankament przejdzie do przeszłości. W chwili obecnej, dla niecierpliwych pozostaje link z angielskiej strony Wiedźmina :http://www.thewitcher.com/community/en/adventures/m1//
Co ja i Janek ninejszym uczyniliśmy... :) zawsze na posterunku :)a ty cyprien zepsułeś, więc przepraszaj teraz!
 
Mam następujący problem, w cutscenach Geralt nie ma ciala tylko głowe. Natomiast w grze kilka postaci nie widac, tylko same oczy i Triss glowa lewituje w powietrzu, w rozmowie ma piekną biała suknie. Coś źle skopiowałem? Pomóżcie
 
ogólnie to ten mod był robiony na szybko a miał być robiony jeszcze szybciej zaczęło sie od tego że niejaki Eriash napisał do niejakiego Cypriena że będzie tydzień z wiedźminem niedługo i że mogli byśmy zrobić jakiegoś krótkiego śmiesznego moda na tą okazje... oczywiście my nie chcieliśmy zrobić byle czego to się przedłużyło na tydzień z wiedźminem nie wyszło i wyszło teraz ale rozczarowania fanów ze względu na opóźnienie nie było ponieważ fani nic o tym nie wiedzieli:) Bo to miała być taka mała słodka niespodzianka dla was!!A jeśli chodzi o dokładna datę to Eriash poprosił nas o zrobienie takiego moda 8 sierpnia więc teoretycznie robiliśmy to ponad miesiąc jednak sam pomysł na moda był wcześniej a fabuły nie było w ogóle i same rozmowy i dyskusje na temat ogólnego zarysu moda i fabuły były bardzo burzliwe:) mogę tylko jeszcze zdradzić że na początku sami nie wiedzieliśmy kogo z kim zchajtać :pAle dzięki organizacji i w miarę sprawnemu działaniu wyrobiliśmy się na dzisiaj (czyt. wczoraj)
 
Mam kilka problemow miedzy innymi ten sam co Wallace ( podro ).
w walce z Eskelem geraltowi ubywa zycie a eskel stoii i sie nie rusza albo inna wersja to Eskel nadal stoii a Geralt łoii go z kazdej strony a on jakby nidgy nic choc zyciowe pkt "uciekaja ( liczyb czerwone z nad głowy ) a wokol tarczy u podnouz stop nic sie nie ujmuje i nawet gdy go oleje i sobie pojde pochodzic a ikonka walki wrecz zniknie to nie mozna zapisac i nie mozna nic otworzyc tzn ekwipunek , zadania itp geralt ma dostac "po mordzie"?? Raz udalo mi sie ze dostalem i wszystko bylo OK ale postanowilem wczytac ale juz tak fajnie nie ma z ta scenka... ; Pozatym w samym tekscie podczas jednej z rozmow ( juz nie pamietam dokladnie z kim chyba z Vessimirem) sa bledy tzn dodatkowe literki np ( fikcyjne wyrazy oryginalnych nie pamietam) krowa a jest krowea lub radio radiao itd. Nawet po wczytaniu save bywaze jakies sceny mimo wszystko sie roznia np wchodze do drugierj sali po lewej stronie sa kobietki namawiajace do sexu a po poniownym wczytaniu tej samej sceny juz panienek nie bylo ... ; Jeszcze nie wiem co z muzyczka w tle bo raz na maxa ja slychac a po chwili cisza zrobie kilka krokow i znowu nutki slychac ale nie zawsze...
Jak Ktos przezyl juz cale wesele to prosze o pomoc . Z gory dzieki
 
Chyba bede musial zagrac od nowa wesele bo sie chrzani coraz bardziej...
Po kolejnym wczytaniu mialem zamiar wkoncu "stoczyc " walke z Eskelem a tu ni stad ni z owad jun nie ma takiej opcji wiec troche pochodzilem az wkoncu postanowilem na godzinke przysnac przy ognisku. Po obudzeniu Adda byla juz strzyga i chciala aby sex z geraltem uprawiac ( zoofilizm na maxa ) ale nic z tego nie wyszło po czym w tej samej sali zamiast klasycznej nutki sluchac bylo jakies zdecydowanie nowoczesniejsze klimaty muzyczne typu ( nie znam sie na tego typu muzyce ) ale brzmialo to nieco jak rock nieco jak folk klimaty nieco szkockie czy to ja wiem bynajmniej bylo slychac bit wspolczesne brzmienie i zupelnie nie pasujace do Wiedzmina... a nadodatek nikt juz nie chcial ze mna rozmawiac... Po co sa zonie lzy skoro i tak nie nawale sie ( wydojilem juz sporo litrow i nic - trzezwy jakby wode pil) Szczerze to troche sie pogubilem w tym weselu tak samo jak Nasz bohater Geralt.
Nawet nie wiem wczym popelniam bledy poniewaz od samego poczatku staralem sie pokoleji z kazdym rozmawiac i nawet dobrze sie wmiare toczylo ale z kazda minuta coraz wiecej problemow mialem i mam z tym weselem. Chyba nici z wesela :)
 
Coś pięknego...G-E-N-I-A-L-N-E!!!Wszystkie, powtarzam, wszystkie z tych dialogów chciałbym sobie spisać i wydrukować. Co ja mówię, obrobić to i dać na youtube w formie filmiku! I bardzo dobrze, że nie ma dubbingu (przynajmniej wszystko można dokładnie przeczytać, a w przypadku dubbingu napewno by były obsuwy czasowe) chociaż Rozenek mówiący "Ubiczuj mnie" byłby nie do zdarcia :-DKTO PISAŁ TE DIALOGI?! Dać mu Oscara, Pulitzera i Nobla w dziedzinie literatury! Ifryci, dzieki wam przeżyłem najśmieszniejsze 1,5h w moim życiu. Dzięki :-DI CO Z TĄ GROCHÓWKĄ?! :-D
 
PiotrBinkowski said:
Vipking, możliwe że to z powodu karty. Wiemy, że GF 8600 powoduje takie rzeczy.
Mam GF 9800 GTX ale to pochodna od 8600 to pewnie dlatego. Tak wiec rozumiem że nic nie pomoże?Pewnie trzeba się pobawić zmianą sterowników na starsze? bo mam najnowsze.PS. Gra podstawowa Wiedźmin chodzi bez problemówDzięki za odpowiedź
 
I.
III rozmowa z Kalksteinem uaktywnia "wypadek" Zygfryda.
II.
IV rozmowa z Reganem uaktywnia przeniesienie na "bonusowy poziom".
III.
Podczas sceny łóżkowej z Triss okazuje się, że Geralt zamiast z czarodziejką przespał się z dopplerem
Proszę ;)
 
Mam Radeona X1950 pro - podobnie jak u kolegów - znikające tekstury Geralta w cut-scenkach (widać jeno głowę Geralta, jego owłosioną klatę i miecz). Z kolei u innych postaci widac czasami tylko gałki oczne i zęby...Pomocy!
 
iczer said:
Mam Radeona X1950 pro - podobnie jak u kolegów - znikające tekstury Geralta w cut-scenkach (widać jeno głowę Geralta, jego owłosioną klatę i miecz). Z kolei u innych postaci widac czasami tylko gałki oczne i zęby...Pomocy!
Mam tą samą kartę i wszystko ok więc problem tkwi prawdopodobnie w sterownikach albo jeszcze gdzie indziej.
 
Top Bottom