Ifrit przedstawia - Geralt się żeni!

+
czy mod wymaga instalacji patcha 1.4?, bo mam 1.3 i pod koniec wczytywania przygody za każdym razem wyrzuca mnie do windowsa
 
Mod jest rewelacyjny ;D Kupa śmiechu ;DJednak gram już 3 godzinę! I nic się nie dzieje. Gadałem ze wszystkimi po kilka razy i nic. W kolko to samo. Jedni idą spać inni pija itd. I nic się nie dzieje :(
 
ypablo said:
Gadałem ze wszystkimi po kilka razy i nic. W kolko to samo. Jedni idą spać inni pija itd. I nic się nie dzieje :(
Przy trzeciej rozmowie z Triss czarodziejka prosi o przyniesienie obrączek.
 
Halldis said:
Halldis said:
Gadałem ze wszystkimi po kilka razy i nic. W kolko to samo. Jedni idą spać inni pija itd. I nic się nie dzieje :(
Przy trzeciej rozmowie z Triss czarodziejka prosi o przyniesienie obrączek.
Hmm... po 3 godzinach nie zaliczyłem nawet drugiej rozmowy z Triss. Ciągle mi mówi, ze "nie teraz Geralt"... ???
 
Wesele odbywa się w całej karczmie, więc trzeba odwiedzać wszystkie pomieszczenia...
 
Odwiedziłem wielokrotnie WSZYSTKIE pomieszczenia karczmy!Próbowałem nawiązać dialog z każdym gościem po kilka lub nawet kilkanaście razy.Mija już 3 dzień wesela i NIC! Czy to jakaś klątwa? Jestem totalnie znudzony i zrezygnowany :dead:Najpierw Deception, a teraz Wesele... :'(
 
Haha, przygoda genialna, jak widzę jeszcze wszystkiego nie odkryłem, ale zakończenie mnie rozwaliło ;DWięcej takich modów! ^^
 
Chciałbym przedstawic mój pomysł co do tego moda i usłyszec co o tym sądzicie. A gdyby tak dodac postac Shani? ;D która przybywa w środku wesela i proponuje ucieczke z Geraltem (wiązało by się to z paro nowymi rozmowami i zadaniami), w końcu Wiedźmin to gra gdzie można dokonywac wielu wyborów :p
 
Halldis said:
A pomieszczenie w którym przebywają krasnoludy? Byleś tam? Test ciężkie do zauważenia.
O czymś nie wiem? Parter dzieli się na dwie duże części + pierwsze piętro gdzie są sypialnie.Czyżby jakieś inne ukryte pomieszczenie? Drzwi na zewnątrz są zamknięte, łaziłem w kolko z wciśniętym altem i nic nowego nie odkryłem :wall:Krasnoludy właściwie łażą w kolko o określonych porach z jednej izby do drugiej lub na pięterko się przespać.I to dotyczy prawie wszystkich gości weselnych. Jeszcze jedna godzinka a powiem ci kto i kiedy idzie spać, kiedy je, a kiedy tańczy.Wesele trwa na całego już 4 dzień. Takiej imprezy to pewnie nawet najstarsi górale nie pamiętają. :dead:
 
Przyjemny mod!Dialogi budują klimat. Geralt na niezłym kwasie musi lecieć bo po samym fistechu by takich wizji nie miał. Podkolorowany model utopca jako żywo przypomina odgrywaną przez siebie postać, (tzn jeszcze przed padnięciem info na jego temat skojarzył mi się właśnie z [size=4pt]Golumem[/size]) Postacie zachowują styl wypowiedzi, jaki pamiętamy z podstawki. ładnie udekorowana lokacja, Poczucie humoru, w większości przypadków nie zawodzi. Miodzio!Minusy też się jednak trafiły: niestety bijatyki nie działają jak powinny:
Za pierwszym razem Eskel nie poruszał się słychać tylko uderzenia i traciłem punkty życia. Przegrałem, gram dalej, Król rybak po rozmowie zamiast się bić, spaceruje sobie dalej nie mogę zdobyć questowej ryby. Load game - akurat tuż przed walką z Eskelem, znowu stoi jak słup, tym razem daje się tłuc w nieskończoność sam nie pada i nie raczy oddać nawet wirtualnie (tzn tak jak poprzednim razem bez animacji uderzenia).Acha i walka z Krasnoludem (tym co się obraża na nas przy rozmowie z Zoltanem), on się nie porusza ale przynajmniej daje się pobić i pójść dalej.
 
A ja mam problem ściągnąłem przygodę ale mam tylko folder overide skopowiałem ten folder do Wiedźmin/data i nadal mam tylko m1_module(cena neutralności)m2_module(ta przygoda z kłopotami jaskra)a m3_module nie mam :(
 
Musisz mieć folder override oraz plik wesele.adv, to drugie przenieś tam gdzie masz m1_module ( i inne mody ;)) domyślnie jest to C:\Documents and settings\All Users\Documents\Wiedźmin :)
 
Top Bottom