Ifrit przedstawia - Geralt się żeni!

+
flaber6 said:
A ja mam problem ściągnąłem przygodę ale mam tylko folder overide skopowiałem ten folder do Wiedźmin/data i nadal mam tylko m1_module(cena neutralności)m2_module(ta przygoda z kłopotami jaskra)a m3_module nie mam :(
Widocznie ci się coś źle ściągnęło spróbuj z linka w moim podpisie.Powinieneś po rozpakowaniu mieć pliki:-wesele.adv-folder overideMasz też instrukcję instalacji w moim podpisie.
 
Buuuuuuuuuuuuugi. Trochę literówek (farfocei albo farfoiec mocy), bijatyki (lanie z Lambertem zabugowane) błędy w teksturach (gandalf i leżący Zoltan) i wskakujący w podłogę Golum. I troszeczkę za dużo moim zdaniem przeklinania. Poza tym całkiem wdzięczne i lekkie.
 
Marqson said:
Buuuuuuuuuuuuugi. Trochę literówek (farfocei albo farfoiec mocy), bijatyki (lanie z Lambertem zabugowane) błędy w teksturach (gandalf i leżący Zoltan) i wskakujący w podłogę Golum. I troszeczkę za dużo moim zdaniem przeklinania. Poza tym całkiem wdzięczne i lekkie.
Racja, w książkach Geralt nie przeklinał.Do tego dorzucę strasznie dużą liczbę błędów interpunkcyjnych.
 
Nadal nie ma pliku wesele.adv jest tylko folder wesele i tam overide folder jeśli ktoś by mógł to prosiłbym o wrzucenie samego pliku wesele.adv na serwer odsiebie.com bardzo proszę :(
 
By rozwiać wszelkie wątpliwości - wszystkie błędy zgłoszone przez fanów zostają skrupulatnie spisywane, podchwyciliśmy również kilka pomysłów od niektórych osób. Wszystko to doprowadzi do wydania przez nas odświeżonego, poprawionego wydania modu Wesele pozbawionego niedoskonałości, ale z solidną porcją niespodzianek, przy czym ta największa chyba się wszystkim najbardziej spodoba... ;)
 
Co do tego że upić się nie można to chyba wiadomo że Geralt przed swoim weselem wypił parę przydatnych eliksirów żeby nie odpaść już na początku (tylko na końcu) Zresztą odpowiedz sam sobie czy wygodnie by się tobie grało w tego moda jak Geralt był by zalany w trupa cały czas? Bo mnie by wkurzało osobiście chodzenie przez 4h (bo czas przygody by się wydłużył) pijanym Geraltem od ściany do ściany...
 
"Skopiuj plik ADV do Shared Documents/folder Wiedźmina/. Najlepiej znaleźć go klikając na mój komputer. Powinieneś zobaczyć już plik "m1_module.adv" w tym folderze. Jeśli plik się nie pojawił wybrałeś zły folder. Możesz spróbować użyć ścieżki C:\Documents and settings\All Users\Documents\Wiedźmin" :)
 
Proszę możecie upnąć mi plik wesele.adv bo jak ściągam z linku to mam tylko i wyłacznie folder overide.
 
flaber6 said:
Ze strony i z podpisu DrthKwasa ale w oby dwóch nie ma wesele.adv
Dziwne... dla pewności pobrałam z podpisu Drtha i widzę ten plik. Upewnij się. W katalogu "Wesele" masz ten właśnie adv i jeden podkatalog.
 
Już rozwiązałem problem.Powód był taki że wypakowywałem kb archiverem i nie wypakowywał wesele.adv wypakowałem winrarem.Problem niby taki głupi i mały ale potrafi narobić kłopotów.Dziękuje wszystkim za pomoc ;).
 
Top Bottom