Ifrit przedstawia - Geralt się żeni!

+
Przygoda wam się udała! Dawno się tak nie uśmiałem :D:D Puenta zabójcza haha :) Akurat mam jutro urodziny - będę pamiętał o maksymie Geralta ;D Bugi:Walczący Wiedźmini ( było już zgłaszane ) W czasie dialogu, gdy rozmawiamy z kimś i ten ktoś zostanie potrącony przez jakiegoś przechodnia to automatycznie staje się nieruszającym się manekinem, który jedynie rusza wargami.
 
Czy u kogoś kto ma GF 8600 i w góre chodzi ten mod (tzn bez błędów w grafie - Geralt posiada tylko glowe i miecz)? Bardzo bym chcial przejsc tego moda. Jesli komuś poszła na tych kartach niech poda jakie ma sterowniki i ustawienia w grze. Prosze :)
 
Brawo!!!!!!!! Od czasów Larrego 7 nie spotkałem tak śmiesznych dialogów :-DW tym modzie nie ma może rozwoju postaci i dużego wyboru różnych rozwiązań. Ma on jednak to co najbardziej cenię w RPG, czyli genialne dialogi i świetnie opowiedzianą historię. Ważne jest też to, że w dobrej zabawie nie przeszkadzają niedoróbki techniczne takie jak:1. Bugi z walką na pięści, często blokuje się Geralt lub przeciwnik a walkę z Królem Rybakiem musiałem 2 razy loadować, bo raz Geralt mi się zablokował przegrał walkę i Król Rybak mówił tylko mhmm, nie dając mi ryby, a raz walka zakończyła się bez przyznania zwycięstwa którejś ze stron i także jedyną odpowiedzią Króla Rybaka było mhm.2. Dziwny wygląd światła wpadającego przez okna, w wersji podstawowej wygląda ono o wiele lepiej.3. Grałem dosyć długo i nie udało mi się 4 razy porozmawiać z Kalksteinem i zobaczyć wypadku Zygfryda.Moja ocena za całość 5+
 
Krzysiek83 said:
Grałem dosyć długo i nie udało mi się 4 razy porozmawiać z Kalksteinem i zobaczyć wypadku Zygfryda.
Szkoda. Wypadek uaktywnia się przy 3 rozmowie. Kolejne dwie rozmowy na ten temat z Zygfrydem można przeprowadzić dopiero po 3 rozmowie z Kalksteinem.
 
Ja mam GF 8600 GT/ firmy MSI. Miałem kłopoty z Deception, ale ściągnąłem najnowsze lipcowe sterowniki ze strony NVidii i wszytko gra. Mam ustawienia maksymalne. Z "Weselem" nie mam żadnych kłopotów. Poza tym, ze nie moglem go skończyć. :dead:Ale spróbuje jeszcze raz.
 
Rewelacyjna przygoda. I jakże oryginalna. Rewelacyjne dialogi, pełne humoru. Naprawdę, dobra robota.Jedynie bijatyki są trochę zabugowane. W walce z Lambertem nie mogłem w ogóle wyprowadzać ciosów, a Yarpen utknął między krzesłami.
 
Obiecujemy, że wszystkie bugi zostaną poprawione w ER Wesela i dziękujemy za wszelkie uwagi i sugestie. ::)
 
W KOŃCU!!! Tym razem wybrałem wersje angielska i zakończyłem ja w ciągu godziny. Poza niewielkimi błędami o których już wspomniano wcześniej mod jest po prosty rewelacyjny. ;DCzekam na więcej!P.S. Nie wiem czy już ktoś mówił, że w wersji angielskiej jeden dialog Triss jest po polsku. Ale to nic poważnego każdy załapie o co chodzi.
 
Czego Wam w Weselu brakowało, co/kogo chcielibyście tam zobaczyć? Wspominaliście o Shani i ten pomysł nam się spodobał. Mamy kilka pomysłów, jak tę przygodę wzbogacić, ale Wy również możecie mieć wpływ na jej kształt.
 
Czego Wam w Weselu brakowało, co/kogo chcielibyście tam zobaczyć? Wspominaliście o Shani i ten pomysł nam się spodobał. Mamy kilka pomysłów, jak tę przygodę wzbogacić, ale Wy również możecie mieć wpływ na jej kształt.
[tr][td][move]moje propozycje:[/move]
Alvin z mala ekipa dziciakow mogliby cos namieszac w weselu...Wspomnienia Geralta tzn jakis sen Geralta w ktorym przypomina sobie najwazniejsze chwile ze swojego zycia , jak to dobrze bylo byc pogromac potworow , samotnym wiedzminem...Otwarte drzwi na zewnatrz z malutkimi przygodami w poblizu karczmy...Wieczor kawalerski poprzedzajacy wesele na ktorym to kobietki pobudzaja do zycia itp...wiecej milosci mniej laciny:)Najazd nieproszonych gosci planujacych wprosic sie na wesele za pomoca sily a Geralt z grupka przyjaciol "po przyjacielsku" wytlumacaja im ze nie sa tutaj mile widziani i gdzie jest ich miejsce...///jak cos mi wpadnie madrzejszego do glowy to napewno napisze///
 
Świetna przygoda, naprawdę, bardzo zabawna i pomysłowa ;)PS. Może nie jest to jakoś super istotne ale wyłapałem kilka potknięć w dialogach
W pewnym momencie Geralt mówi do Vesemira "Cieszę Cię że jesteś", inym razem w dialogu z utopcem "Poplułeś się. Robię na to za stary" brak słowa 'się'
Wiem, czepiam się, ale jakoś tak kuło mnie to w oczy :p
 
Eh wy... :dead:To wszystko jest spisek! Mam do przejścia ER,Efekt Uboczny, Cenę Neutralności, i muszę się jeszcze uczyć D'jinniego.A tak...zamiast robić przygodę będę obrastać w tłuszcz przy dziele Ifrita.P.S.Ile przygoda się pobiera i instaluje?
 
Aalaron said:
Eh wy... :dead:To wszystko jest spisek! Mam do przejścia ER,Efekt Uboczny, Cenę Neutralności, i muszę się jeszcze uczyć D'jinniego.A tak...zamiast robić przygodę będę obrastać w tłuszcz przy dziele Ifrita.P.S.Ile przygoda się pobiera i instaluje?
To po prostu nie graj i się ucz "Wojtuś"A co do pytania to: - szybko - nie instaluje sie tylko wkleja pliki.
 
Przygoda jest rewelacyjna. Śmiałem się od początku ,aż do końca. Karta seksu mnie powaliła :D. Szkoda że nie było na przyjęciu pani jeziora
 
Top Bottom