Ile razy skończyliście Wiedźmina 2?

+
Ile razy skończyliście Wiedźmina 2?



Jak wszyscy wiecie, Edycja Rozszerzona gry Wiedźmin 2: Zabjcy Krlw to tytuł, ktry absolutnie musicie przejść więcej niż jeden raz. Tylko kończąc przygodę kilkakrotnie, doświadczycie wszystkiego co dla Was przygotowaliśmy. Unikalne zadania, lokacje, postaci i całe linie fabularne stają się dostępne, tylko po spełnieniu określonych warunkw. Jesteśmy ciekawi, ile razy Wy skończyliście Wiedźmina 2, i ktre podejście było Waszym ulubionym? Zachęcamy też do oddania głosu w sondzie na naszym fanpage'u.
 
Kilkanaście? Właściwie gram w niego, z niewielką przerwą na protesty Ad. ACTA (XD) od roku prawie codziennie. :)
 
Tymi odnośnikami do Waszego fanpage'u doprowadzacie mnie do szału :p Wasz profil na fejsie nie otwiera się u mnie od jakiegoś pół roku! I z tego co słyszałem, nie jestem jedynym, który ma ten problem. Wyjaśni mi to ktoś w końcu, czy znowu sprawa przejdzie bez echa i będę musiał ją gdzieś przywołać tylko po to, żeby kolejny raz przeszła bez echa? Eh...

:)
 
8 albo 9. I teraz przechodzę.

A tym najciekawszym było pierwsze przejście, kiedy to nie znając konsekwencji decyzji, które aktualnie podejmowałem, radośnie zmieniałem układ sił północy... :)
I ten ochrzan od Roche'a za rzucenie miecza Iorwetowi
 
10 razy. Oczywiście jak przechodzisz pierwszy raz, ewentualnie drugi inną ścieżką to jest najlepiej ;)
 
Teraz przechodzę Wiedźmina po raz 11 :D
Chociaż nie zawsze grałem od samego początku :p Nie ma co ukrywać, że dopiero od końcówki 1 aktu gra rozwidla się na dwie diametralnie różne ścieżki.
Dla mnie najbardziej logiczne jest trzymanie się Vernona - świetny gość. Ale nie ukrywam, że klimat krasnoludzkiego Vergen jest bardzo fajny.
Moja ulubiona ścieżka przechodzenia gry to
Arjan żyje - Vernon Roche - Henselt nie żyje - Triss .
BTW Wielka szkoda, że na tej ścieżce nie można zobaczyć komiksowej animacji o śmierci Henselta. Aktywuje się ona tylko kiedy wybierzemy Rocha i razem z nim staniem obok martwego króla na katafalku.
 
A gdzie opcja "Slayer K**wa!!!"?
Mogliście sami dać odpowiedzi do wyboru, a nie ufać użytkownikom.
A co do pytania:
Albo 8, albo 9. Sejwów mam 8, ale nie pamiętam, czy z pierwszego przejścia zostawiłem.
 
Sawu97 said:
Tymi odnośnikami do Waszego fanpage'u doprowadzacie mnie do szału :p Wasz profil na fejsie nie otwiera się u mnie od jakiegoś pół roku! I z tego co słyszałem, nie jestem jedynym, który ma ten problem. Wyjaśni mi to ktoś w końcu, czy znowu sprawa przejdzie bez echa i będę musiał ją gdzieś przywołać tylko po to, żeby kolejny raz przeszła bez echa? Eh...

:)

Nasza strona na FB ma ograniczenie wiekowe. Mogą na nią wejść jedynie użytkownicy, którzy mają skończone 18 lat. Jeżeli nie masz wpisanego wieku w swoim profilu, to też może być przyczyną problemu.
 
W mojej sygnaturze wszystko dokładnie rozpisane - przejście W1 lub W2 to 30h plus-minus 3h - rachunek prosty. Do "jedynki" można spokojnie doliczyć ~100h, zanim założyłem konto na XF. Do tego raz na X-klocku po stronie Roche'a.
 
Tak właściwie to nie wiem ile razy przeszedłem W2. Ale od kiedy kupiłem tą grę (a było to dość dawno) to gram w nią do dziś bez większych przerw. Po prostu niemożna porzucić takiego dzieła sztuki komputerowej.
 
10 z czego trzy razy z zapisu z "jedynki" .Trzy razy ER i widać że tak naprawdę sporo się zmieniło nie chodzi mi nawet o te przerywniki w których mówi Jaskier ale o to dopieszczanie tzn. na przykład ta cutscenka z Soskiem. Wcześniej było drętwo, kumpel Soska wchodzi gada i koniec a teraz fajna reżyseria i już napięcie jest I wiele innych spraw o których ci co przeszli grę jeen raz by w ogóle nie wiedzieli. Warto zagrać kilka"dziesiąt" razy w tę grę.

P.S. CIEKAWI MNIE ILE WIEDZMIN 3 BEDZIE MIAŁ ZAKOŃCZEN ALE NA TO ZA WCZEŚNIE.............
 
Wieśka drugiego ukoćzyłem 3 razy (raz po stronie ludzi, dwa po stronie elfów - w tym raz ER). Pierwszą grę przeszedłem 5 razy (a nawet pięć i pół, bo poległem na flashmodzie w w początkach IV aktu). Ale spokojnie Wieśka 2 zapewne ukończę również z 5 razy, albo więcej jeśli wydacie edytor i powstaną jakeiś fanowskie mody/przygody.
 
6 razy przechodziłem Wiedżmina 2 - 1x po stronie Vernona Roche'a, 5x po stronie Iorweth'a. Pierwszy raz grałem na Łatwym poziomie trudności, resztę na Mrocznym.
 
MM360 said:
Nasza strona na FB ma ograniczenie wiekowe. Mogą na nią wejść jedynie użytkownicy, którzy mają skończone 18 lat. Jeżeli nie masz wpisanego wieku w swoim profilu, to też może być przyczyną problemu.

Oh really? :p Mi wchodzi. :D

Co do tematu to 17.
 
6 razy jak narazie, 3x na normalnym i 3x na trudnym. Niedługo zbliża się następny raz tym razem na mrocznym. Bo na trudnym gra zrobiła się zbyt łatwa. Staram się ograniczać granie w Wieśka ale to jest silniejsze ode mnie. Ta gra działa jak narkotyk im dłużej się gra tym lepiej smakuje :)
 
Top Bottom