Ilu graczy jest w Gwincie

+
Dawaj w komórki =]
A jaka jest jakaś korzystna opcja?
Bo wczoraj i przedwczoraj podłączyłem swój telefon jako hotspot mobilny i przedwczoraj w ciągu 3 gier zeżarło mi 200 MB, a wczoraj w trakcie 4 gier transferu było 1,6 GB. Telefon niby nie z firmy Huawei, ale prawdę mówiąc ch... wie co i gdzie przesyłał, bo watpię, żeby wszystko pochłonęła rozgrywka. Możecie coś polecić jako "doraźne rozwiązanie" w takiej sytuacji (bez abonamentu)
 

Lexor

Forum veteran
Może Aero2? :) To ponoć "darmowy dostęp do internetu" - szczegółów nie znam bo nie korzystałem.
 
Jeśli Aero2 działa tak jak Aero sprzed 10 lat to zapomnij o tej opcji bo raz ze transfer słaby, a dwa, że zrywało co chwilę połączenie po to by nie wykorzystywać tej sieci do przykładowo gier własnie.
 

Lexor

Forum veteran
Jeśli Aero2 działa tak jak Aero sprzed 10 lat to zapomnij o tej opcji bo raz ze transfer słaby, a dwa, że zrywało co chwilę połączenie po to by nie wykorzystywać tej sieci do przykładowo gier własnie.

Jak pisałem, nigdy z tego nie korzystałem. O zrywaniu połaczenia słyszałem jedynie w systemie "co godzinę" i wtedy trzeba było wpisać kod żeby je przedłużyć.
 
Ja gralem nic nie przerywało, gry akurat mało tranaferu zabierają. Połączenia ustawialem nq samoodnqwialne co 60min,ale weszło później chapt'a.
Post automatically merged:

A jaka jest jakaś korzystna opcja?
Bo wczoraj i przedwczoraj podłączyłem swój telefon jako hotspot mobilny i przedwczoraj w ciągu 3 gier zeżarło mi 200 MB, a wczoraj w trakcie 4 gier transferu było 1,6 GB. Telefon niby nie z firmy Huawei, ale prawdę mówiąc ch... wie co i gdzie przesyłał, bo watpię, żeby wszystko pochłonęła rozgrywka. Możecie coś polecić jako "doraźne rozwiązanie" w takiej sytuacji (bez abonamentu)
Gwint akurat duzo ciągnie. Gram sieciowo z mobilnego lte, jak rodzina przeciazy domowe lte i mam wtedy wysokie pingi. Gram w csg ktore po 2 godzinach sciagnie 150mb i w LoL, fdzie po 4godzinach sciagnie 100mb, ale gwint po paru partyjkach, jakos 3 ma prawie 200mb zużytego transferu.
 
Last edited:
OK. Testowo zakupiłem starter LTE od Orange 50GB. Mozilla chodzi na tym sprawnie. Forum się załadowało. Czy Gwincior będzie śmigał? - się zobaczy ;) Jutro po robocie będę testował - może uda się w końcu zdobyć jakieś trofea w sezonowym. Pozdrowionka dla wszystkich!

@ Duckingman - jutro na rankingach przybędzie nowy gracz :howdy:
 
A jaka jest jakaś korzystna opcja?
Bo wczoraj i przedwczoraj podłączyłem swój telefon jako hotspot mobilny i przedwczoraj w ciągu 3 gier zeżarło mi 200 MB, a wczoraj w trakcie 4 gier transferu było 1,6 GB. Telefon niby nie z firmy Huawei, ale prawdę mówiąc ch... wie co i gdzie przesyłał, bo watpię, żeby wszystko pochłonęła rozgrywka. Możecie coś polecić jako "doraźne rozwiązanie" w takiej sytuacji (bez abonamentu)
W play masz bez abonamentu, bez umowy, 150gb za 45zl na miesiąc.
 
Na dzień 6 czerwca 09:25 zajmuję miejsce 29,028 . W 24 godziny przeskoczyło mnie ponad 1500 graczy. @Martinezik75 jak widać nie byłeś jedyny :D
Ja jeszcze nie dołączyłem do tej liczby, bo na razie kibluję w pracy. Ale wieczorkiem - postaram się!

A co do internetu LTE @MaRIB1 - na razie kupiłem te 50GB za 20 zł i liczę, że na te 10 dni mi wystarczy..., a później wrócę do mojego stacjonarnego po kablu. W razie jeśli nie naprawią - to będę szukał nowego dostawcy. Ale - jak to było w filmie "Złoto dla zuchwałych" - myślę pozytywnie (y)

Orange LTE - bez szału:

https://www.speedtest.net/result/8322551003

ale do Gwinta wystarcza, a na tym mi zależało najbardziej
 
Last edited:
Dobrze, że żyję w czasach LTE, bo po przeprowadzce z miasta z kablówki ciężko by było :D
 
Na dzień 8 czerwca 09:05 zajmuję miejsce 30,300 . W ciągu 23,5 godziny przeskoczyło mnie prawie 1300 graczy. Cały czas liczba dochodzących z każdym kolejnym dniem nieznacznie spada.
Zrobiłbyś może wykres zależności swojej pozycji w rankingu od czasu? Chyba fajnie by to wyglądało (możesz wklejać go do pierwszego postu i edytować codziennie), a i informacje nie ginęły by w natłoku przyszłych postów.
 
Dołączam się do prośby o wykres - w miarę możliwości. Natomiast nie jestem pewien, czy obrana przez Ciebie metoda jest optymalna dla zamierzonego celu. Ja wczoraj (zaczynając od rangi 12-tej) rozegrałem i wygrałem 2 mecze rankingowe. Po pierwszym zapomniałem sprawdzić, ale po drugim miałem pozycję 34890, więc mnie Twoja metoda nie wykryła jako aktywnego. Dziś mam miejsce 35100. Mam nadzieję, że wieczorkiem trochę pogram - zobaczymy
 
Na dzień 9 czerwca 10:20 zajmuję miejsce 31,643 . W ciągu 25 godziny przeskoczyło mnie ponad 1300 graczy. Zatem zachowana została liczba przeskakujących mnie graczy z dnia poprzedniego.

@Solace97 Dziś jeszcze tak bo mam mało czasu, ale pomysł z edytowaniem pierwszego postu bardzo dobry. Nad wykresem też pomyślę choć to już zależy ile jutro będę miał czasu który mógłbym na to przeznaczyć.

@Martinezik75 Wynika to z przyjętego założenia. Założyłem, że pomijam graczy którzy rozegrali bardzo mało mieczy rankingowych bo to są raczej gracze którym gra rankingowa się nie spodobała (a może i cały Gwint) i dali sobie z nią spokój. Stąd by mnie przeskoczyć trzeba wbić ponad 200 MMR.
Post automatically merged:

Na dzień 10 czerwca 10:00 zajmuję miejsce 32,845 . W ciągu 23,5 godziny przeskoczyło mnie ponad 1200 graczy. Zatem zachowana została liczba przeskakujących mnie graczy z dnia poprzedniego już drugi dzień z rzędu.
 
Last edited:
Na dzień 11 czerwca 10:30 zajmuję miejsce 33,964 . W ciągu 24,5 godziny przeskoczyło mnie ponad 1100 graczy. Jest nieznaczny spadek w porównaniu z poprzednimi dniami.
 
Nawet jeśli średnia wyprzedzających Cię graczy się utrzyma, to nie dobijemy do 100 000+, które witało mnie na początku każdego nowego sezonu w open becie (pamiętajmy, że mmr nie resetował się do 0 jak obecnie, więc przedział graczy był odpowiednio większy - byłem na miejscu 100 000+ przy mmr rzędu 1,4-2k [były dwa okresy: resetowano mmr do 1/3 z końca sezonu i do połowy]).
 
Na dzień 12 czerwca 8:40 zajmuję miejsce 34,886 . W ciągu 22 godzin przeskoczyło mnie ponad 900 graczy. Widać wyraźny spadek w stosunku do poprzedniego dnia.

@DeckCard_Cain Dotąd myślałem, że graczy rankingowych jest max 30 tysięcy. 100 tysięcy istotnie raczej nie będzie na koniec miesiąca, ale dla mnie wynik będzie i tak lepszy niż się spodziewałem.
 
Last edited:
Na dzień 9 czerwca 10:20 zajmuję miejsce 31,643 . W ciągu 25 godziny przeskoczyło mnie ponad 1300 graczy. Zatem zachowana została liczba przeskakujących mnie graczy z dnia poprzedniego.

Na dzień 11 czerwca 10:30 zajmuję miejsce 33,964 . W ciągu 24,5 godziny przeskoczyło mnie ponad 1100 graczy. Jest nieznaczny spadek w porównaniu z poprzednimi dniami.

Na dzień 12 czerwca 8:40 zajmuję miejsce 33,964 . W ciągu 22 godzin przeskoczyło mnie ponad 900 graczy. Widać wyraźny spadek w stosunku do poprzedniego dnia.

czyli jednego dnia spadek o 200 ilości graczy którzy Cię wyprzedzili jest nieznaczny, a drugiego dnia taka sama liczba jest już "wyraźnym" spadkiem
nie wspominając że 11.06 i 12.06 jesteś na tym samym miejscu (ale tutaj pewnie nie poprawiłeś przy kopiowaniu tekstu)
 
Top Bottom