Ilu graczy jest w Gwincie

+
@puszatek_kun jak działa ustalanie miejsc w rankingach - chodzi o ilość pobrań w danym (x) okresie czasu? Dla przykładu przez zeszły tydzień najwięcej osób pobierało Gwinta w porównaniu do innych karcianek i obecnie jest odwrotnie?

Sam mam ledwie 12 rozegranych gier rankingowych w tym sezonie i dzień w dzień wyprzedza mnie po kilka tysięcy osób, jakiegoś spowolnienia nie zauważyłem (nie zmienia to faktu że taka ilość gier to ledwie liźnięcie gry dla świeżaków).

Zdziwiło mnie, że REDzi nie pokusili się o kampanię reklamową (nawet seria objaśniająca zasady i mechaniki gry ze Slamą póki co zatrzymała się na pierwszym odcinku).
 
@puszatek_kun
Sam mam ledwie 12 rozegranych gier rankingowych w tym sezonie i dzień w dzień wyprzedza mnie po kilka tysięcy osób, jakiegoś spowolnienia nie zauważyłem (nie zmienia to faktu że taka ilość gier to ledwie liźnięcie gry dla świeżaków).
Na potwierdzenie twoich słów mogę dodać, że pomimo, iż rozegrałem 4 grę rankingową spadłem w ciągu ~40h już na 82655 miejsce. Raczej już nie będę tego monitorował bo zacznę chyba grac rankedy ;)
 
Czyli ma za sobą okres największego boomu i dużego przyrostu w krótkim czasie. W wielu regionach (w tym kluczowych) spadł z 1 miejsca w kategorii najlepsza karcianka, na dalsze miejsca, czasem poza pierwszą dziesiątkę. Coraz ciężej znaleźć go też w Popularne, najlepsze darmowe itp. A nie minął tydzień. Teraz będzie tylko gorzej, zwłaszcza bez kampanii reklamowej.

O tym czy premiera iOS była sukcesem przekonamy się za miesiąc, albo już przy okazji ogłoszenia nowej "road mapy".
Po co kampania reklamowa, jak nie ma na wszystkich urządzeniach. Jednak android jest bardziej popularny i przystępny niż iOS. Raczej kierował bym się beta testami na mniejszym podwórku i wejść dopiero na androida z dopracowana wersja. Z reklamą ruszyć, gdy produkt będzie na wszystkich planowanych urządzeniach. Tak jak tutaj, już miesiąc jeździ:
IMG_20191004_090714~2.jpg
 
Nie będzie można już porównywać za bardzo ilości graczy miesiąc do miesiąca bo gra nie pokazuje pozycji w rankingu powyżej 100tys...
 
Teraz trzeba by opracować ile średnio wychodzi gier rankingowych dla kogoś grającego regularnie (powiedzmy że pierwsza Dzienna Korona Nagród to minimum), choć ciężko coś takiego oszacować.
Obecnie mając 20 gier rankingowych (większość czasu spędziłem na sezonówce) jestem na 91638 miejscu.
 
Od czasu, gdy pojawiać się zaczął się napis 100.000+ możemy co najwyżej mierzyć aktywność, tzn. ile rankedów rozegrało owe 100 tys. graczy.
Sam nabiłem 50 gier rankingowych w tym sezonie i jestem obecnie na 29378 miejscu.
 
@Lexor No niestety, po dwóch miesiącach chciałem wrócić do GWENTA a tu coś takiego, nigdy wcześniej takich problemów nie było (gram rzadko, dla zabawy od powstania samej bety). Ale z tego co widzę, nie tylko ja mam taki problem, 3cia runda i totalny rozjazd na ekranie :/
 
@Lexor Zweryfikowane, jedną gierkę się udało pyknąć, w drugiej znów to samo :/ zmieniłem rozdzielczość, i spróbowałem zagrać to nie wyświetliło wyboru kart -_- poddaję się, zamiast tworzyć nowe dodatki to może warto by to odrobinę lepiej zoptymalizować?
 
Widzę, że wszyscy najlepsi streamerzy odpłynęli do jakiejś nowej karcianki Legends of Runeterra.
 
Mi też wygląd nie pasuje, ale doszły do mnie słuchy, że grywalność trzyma poziom.
 
Fajne świetne jest =]
Post automatically merged:

Z wyglądu strasznie tandetne, ciekawe jak z grywalnością.
Bierz i testuj nie patrz na grafikę ;] Grywalność jest niesamowita, cały weekend ograny w tę karciankę, pakiet kupiony. Jak ci się spodoba to jeszcze tft może zagrasz, ale to bardziej losowa już gra :p, taki royal-battle karciano-figurkowy =]

Najlepsze jest to, że to jest Beta i jest niesamowicie już grywalna. Dużo gier najlepsze pościągane mechaniki i pomieszane 0_o. Masz rękę, podajniczek z kartami ty decydujesz kiedy zaatakować w którym momencie, a nie kiedy gra ci nakazuje. Efekty graficzne i ich mnogość powala, rozmowy między bohaterami jak widzą się na polu bitwy (od gwinta czekamy na to 3 lata, napominane było tylko), brak błędów w opisie karty i działaniu (BETA).
 
Last edited:
Moi drodzy to temat o tym ilu jest graczy w Gwincie a nie o LoR.
Jak chcecie się nią zachwycać idzcie na odpowiednie forum,bądz zalóżcie odpowiedni temat.
 
Jakby tak każdy odbiegając od tematu 3 postami musiał zakładać nowe tematy, to sajgon by się zrobił. No ale dobrze, wracamy do tematu:
Ciekawe ile graczy jest w Gwincie i w tej grze :D, ile osób tymczasowo odeszło od innych karcianek ogólnie widzę, że HS strasznie około 20k widzów z twicha :p
 
No Gwinta na twitchu to może maks 300 osób w porywie. Sam swim ma na tej nowej karciance ponad 2k widzów.
Niestety Gwint dużo stracił na funie z gry po wyjściu z bety. Teraz jest chyba zbyt mocno sterylny.
 
Top Bottom