Import stanu gry do Wiedźmina 2, od kiedy?

+
Status
Not open for further replies.
Import stanu gry do Wiedźmina 2, od kiedy?

Witam. Wiecie od kiedy najwcześniej można zaimportować stan gry z jedynki do dwójki? Zawsze trzeba po wyjściu z lodowych pustkowi, czy można wcześniej?
 
U mnie wygląda to tak: http://img580.imageshack.us/img580/1373/witcher2201112241232210.png
I to są wszystkie save'y do wyboru. ;) Tylko nie wiem, czy jest po prostu ustalone, że np. x ostatnich save'ów mamy do wyboru czy od danego momentu. Jak ktoś inny napisze, jak było u niego, to już będzie wiadomo. :p
 
Renfri24, bo właśnie ja zauważyłem, że przed samym wejściem do sali, gdzie przebywa Wielki Mistrz i dalej bój na pustkowiach mogę zaimportować właśnie przed tym stan gry. Dlatego chciałem zapytać czy taka wcześniejsza importacja stanu gry przed jej zakończenie niczego nie zmienia? Jest tak samo w dwójce jakbyśmy zaimportowali najpóźniejszy stan?
 
Nightlyy said:
Renfri24, bo właśnie ja zauważyłem, że przed samym wejściem do sali, gdzie przebywa Wielki Mistrz i dalej bój na pustkowiach mogę zaimportować właśnie przed tym stan gry. Dlatego chciałem zapytać czy taka wcześniejsza importacja stanu gry przed jej zakończenie niczego nie zmienia? Jest tak samo w dwójce jakbyśmy zaimportowali najpóźniejszy stan?
W sumie nie wiem, ja zawsze importowałam najpóźniejszy. Ale wydaje mi się, że śmiało możesz wybrać ten wcześniejszy save i raczej to niczego nie zmieni. Bo ogólnie to importowanie zmienia tylko kilka drobnych rzeczy i w dodatku wszystkie te nasze decyzje, mające wpływ na Wiedźmina 2, miały miejsce przed całą akcją z Wielkim Mistrzem. ;)
 
Wiesz, grając na FCR 1.5 walka z upiorami jest uzależniona od nakładania olei na miecze. W epilogu mi zabrakło bazy alchemicznej na wytworzenie oleju i pokonanie przynajmniej kilku upiornych wrogów na lodowych pustkowiach jest niemożliwe, więc jak nic nie wymyślę, by sfinalizować jedynkę, to właśnie zaimportuje ten wcześniejszy stan gry :). Ale przed zabiciem Wielkiego Mistrza nadal w prologu dwójki będą teksty żoładków w tle typu "Hej! Czy to nie Ty zabiłeś Wielkiego Mistrza i zdusiłeś rebelię w Wyzimie?
 
Na pewno będą, import save'a zmienia bardzo mało i na pewno nie wpływa na teksty ludzi, koło których przechodzimy. Poza tym to przecież Wielki Mistrz ginął w W1 zawsze, bez różnicy jaką ścieżką szliśmy i jakie decyzje podjęliśmy, więc akurat tutaj zapis gry nie ma znaczenia. :p
 
Save'y są tylko z lodowych pustkowi (ostatnie dwa bądź trzy)... Fabularnie zmiany są zaskakująco małe, aczkolwiek grając na "swoim" Geralcie poczujesz kilka miłych smaczków :)
 
Belmond01 said:
Save'y są tylko z lodowych pustkowi (ostatnie dwa bądź trzy)...
Tak? A ja wczoraj rozpoczęłam grę z save'em z Zakonu Wielkiego Mistrza, save sprzed Lodowych Pustkowi zaraz. Więc chyba nie jest tak jak mówisz albo moja gra jest jakaś szczególna.. ;)
 
http://pl.thewitcher.com/forum/index.php?/topic/22347-faq-techniczne/

punkt 29.

zmian fabularnych w tych lokacjach praktycznie nie ma, więc temat zamykam.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom