Impreza urodzinowa z okazji 20 lat CD PROJEKT RED!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Oto pierwsza niespodzianka, którą dla was przygotowaliśmy — impreza urodzinowa w naszym studiu w Warszawie!

Nie jest tajemnicą, że najlepsze imprezy to domówki. Dlatego zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do wzięcia udziału w wyjątkowej domówce z okazji 20 urodzin CD PROJEKT RED w naszym studiu w Warszawie!

KIEDY: Sobota, 6 sierpnia.

GDZIE: Warszawa, ul. Jagiellońska 74.

ZASADY: Najchętniej ugościibyśmy was wszystkich, ale niestety musimy wprowadzić limit gości. Jeśli chcecie otrzymać zaproszenie, weźcie udział w naszym konkursie na stronie 20yearsof.cdprojektred.com/party i prześlijcie swoje zgłoszenie.

Co dokładnie należy zrobić, by otrzymać zaproszenie? Podzielcie się z nami swoimi wspomnieniami związanymi z CD PROJEKT RED lub naszymi grami. To może być zrzut ekranu, zdjęcie, rysunek albo tekst w dowolnej formie. Skontaktujemy się z osobami, których zgłoszenia podbiją nasze serca, i zaprosimy je na naszą urodzinową imprezę.

Nie zwlekajcie, konkurs trwa do momentu wyczerpania puli zaproszeń (lub do 26.07.2022).

Powodzenia i do zobaczenia w Warszawie!
 
Wiecie może jak upozorować własną śmierć, albo porwanie przez kosmitów?

Potrzebuje szybki poradnik jak, powiedzieć panu młodemu, że nie będzie mnie na weselu, bo muszę spotkać się z Ludźmi z Internetów :p
 
Wiecie może jak upozorować własną śmierć, albo porwanie przez kosmitów?

Potrzebuje szybki poradnik jak, powiedzieć panu młodemu, że nie będzie mnie na weselu, bo muszę spotkać się z Ludźmi z Internetów :p
Niech przeniesie wesele na inny termin. Przecież w życiu są jakieś priorytety :D.
 
Wiecie może jak upozorować własną śmierć, albo porwanie przez kosmitów?

Potrzebuje szybki poradnik jak, powiedzieć panu młodemu, że nie będzie mnie na weselu, bo muszę spotkać się z Ludźmi z Internetów :p

Choroba, napisz mu, że w tym okresie niestety zaplanowałeś być chory.
 
Wiecie może jak upozorować własną śmierć, albo porwanie przez kosmitów?

Potrzebuje szybki poradnik jak, powiedzieć panu młodemu, że nie będzie mnie na weselu, bo muszę spotkać się z Ludźmi z Internetów :p
Powiedz, że zaraziłeś się nowym wariantem koronawirusa ^^
 
Top Bottom