[INFO] koszty odblokowywania nowych dowódców

+

Lexor

Forum veteran
Myślę, że to dość ważna informacja i już teraz warto się do niej zacząć "przygotowywać". ;)

Pełny koszt "dróg" odblokowujących nowych dowódców został "wyliczony" na 15 Punktów Nagród, z czego 10 Punktów Nagród zabierają sami dowódcy.

źródło:

One leader node 10 pts and the full tree from the start to the leader 15 pts

Pytałem też o to, czy drogi jakoś się "pokrywają" (co może np. zmniejszyć nieco koszt "kolejnego dowódcy" którego odblokowujemy) ale nie uzyskałem na to odpowiedzi, więc zakładam że obecnie na odblokowanie pełnego zestawu nowych dowódców trzeba przygotować maksymalnie 75 Punktów Nagród - maksymalnie, bo ta liczba może ostatecznie okazać się też nieco mniejsza.
 
:( Ja myślałem, że to jakiś dodatek za hajs będzie i wszystkie punkty nagród wydałem na ulicznice i chleb ze smalcem :(
 
Jakoś strasznie drogo w takim razie nie będzie. 5 punktów na luzie można zdobyć w 1 dzień bez wbijania kontraktów (18 wygranych rund plus awans o 1 poziom).
 
Zależy kto ma jaki prestiż. :D Mi już aż tak często poziom nie wpada. ;)

Wygranie 18 rund to przy założeniu, że już się jest na szczycie swoich możliwości w rankingu wymóg rozegrania 12 meczy. Naprawdę już masz taki poziom, że nie wbijasz nowego co 12 meczy?
 

Lexor

Forum veteran
Wygranie 18 rund to przy założeniu, że już się jest na szczycie swoich możliwości w rankingu wymóg rozegrania 12 meczy. Naprawdę już masz taki poziom, że nie wbijasz nowego co 12 meczy?

Poziom, z tego co zauważyłem, wchodzi mi tak "co drugi dzień". Na pewno miewałem dni "bez poziomu".
Wygranie 18 run to dla mnie po prostu z reguły 9 meczy (czasem +1, rzadziej +2).
Jedynie ostatnie gram rankingowo, wcześniej "casual" aby było "szybciej" - niestety nie mam aż tyle czasu.

EDIT: Zgodnie z tym co napisałem wczesniej, za mecz maksymalnie można dostać 95XP + karty.
W momencie gdy na kolejny poziom zaczynam potrzebować 1200+ XP to już nie wchodzi tak codziennie. ;)
 
Last edited:

Lexor

Forum veteran
No to nieźle pojechałeś z poziomami :) Ja gram od KTSa a jeszcze daleko mi do takich progów :D

Ja gram codziennie 18 rund. Jak było +50% XP to grałem jeszcze więcej (zaliczałem pierwsze "kolejne" 24).
Grałem też ponad 18 rund pod koniec sezonu żeby sie ładniej "uplasować" (w zeszłym sezonie skończyłem na ranku 7).
Gram wyłącznie swoją talią (nie "netdeckiem"), przez co przeciwnicy są często zaskakiwani i co powoduje że łatwiej mi wygrywać.
 
Last edited:
Top Bottom