[INFO] "terminy" styczniowych zmian w kartach oraz nowych dowódców

+

Lexor

Forum veteran
Przykro mi że po raz kolejny muszę zastąpić @Alicja. no ale cóż zrobić - za bardzo mi na tej grze widać zależy...

- poprawki balansujące grę oraz zmiany ze streamu pojawią się gdzieś w przyszłym tygodniu (jeśli wszystko pójdzie dobrze)
- nowi dowódcy pojawią się bliżej końca stycznia (to też jest "cel" a nie okreslenie konkretnej daty)


źródło
 
Pozwole sobie tylko powiedzieć, że niestosownym jest pisać, że Alicji nie zależy na grze. Bardzo duzo informacji udziela na discordzie oraz na forum. Nie ma w obowiązku informować o tym, co kto napisał na swoim prywatnym twitterze. Natomiast Twoje ciągle insynuacje i wychwalanie swojego "poświęcenia" grze, są śmieszne i dziecinne.

Co do samych informacji, każdy kto pomyślał o tym przez chwile i śledzi chociaż część kanałów informacyjnych wiedział, że tak to bedzie wyglądać.

Sugerowałbym uspokojenie hormonów i skupienie się na grze jako takiej a nie atakowaniem personalnym pracowników CDPR.

Pozdrawiam
 
Przykro mi że po raz kolejny muszę zastąpić @Alicja. no ale cóż zrobić - za bardzo mi na tej grze zależy

Mimo przejścia na PW post pozostaje i nie można nie zareagować.
Fajnie, że odpowiadasz użytkownikom na ich pytania, to jest zawsze cenny wkład i duża pomoc, ale nie lekceważ przy tym innych.
Alicji zastępować z całą pewnością nie trzeba, to pracownik CDPR niezmiernie zaangażowany zarówno w swoją pracę, jak i kontakt ze społecznością, a kiedy udaje się na urlop, to wówczas siłą rzeczy wraca do obowiązków po zasłużonej przerwie, do której ma prawo, jak każdy pracownik.
Komentowanie tego w sposób jw jest nie tylko niesprawiedliwe, ale również niezbyt grzeczne, zwłaszcza w kontekście potężnej roboty, którą Alicja dla Was wykonuje, tymi czy innymi kanałami.
Warto się zastanowić, co się pisze.
Każdy ma prawo do swojego zdania, tylko nie mylmy tego, proszę, z obrażaniem innych osób i lekceważeniem ich pracy tylko dlatego, że sami mamy w danym momencie więcej luzu.
Miłego Nowego Roku wszystkim życzę. I więcej zrozumienia :)
 

Lexor

Forum veteran
Mimo przejścia na PW post pozostaje i nie można nie zareagować.

Czy mam rozumieć że wobec takiego posta mam dalej napisać tu co napisałem na PM w ramach wytłumaczenia?

Nie chciałem tego robić by nie powodować kolejnych "forumowych wojenek" (bo po co) ale teraz to ja czuję się bezpodstawnie atakowany.
 
Absolutnie nie czuj się w obowiązku brnąć w tę dyskusję dalej, a już na pewno nie via posty.
Moja uwaga jest porządkowa. Ton Twojej wypowiedzi, jak również inne Twoje zgłoszenie wskazuje dość wyraźnie, że czujesz się zmuszony udzielać użytkownikom odpowiedzi, ponieważ pracownik Cedepu tego nie robi, co budzi Twoje niezadowolenie.
Pozwoliłam sobie zatem wyjaśnić zarówno Tobie, jak i innym użytkownikom, że pracownicy firmy CDPR są tu, na forum, w pracy - a kiedy mają urlop, to już ich sprawa, co robią, bo to ich wolny czas i zasłużony odpoczynek. Jeśli wiąże się to ograniczeniem informacji dla Was, to, cóż. Po prostu przerwa. Decyzja firmy.

Jeśli miałeś inne intencje, niż krytyka pracownika CDPR i całej firmy, że nie udziela tu odpowiedzi, to śmiało pisz PW do moderacji, w tym wątku kwestia jest zamknięta.
 
Top Bottom