Informacja dotycząca źle zliczanego doświadczenia

+
O tym, jak i czy wykonuje swoją prace decydują osoby, które go zatrudniają. Twitter jest jednym z kanałów, za pomocą których pracownicy studia komunikują się ze społecznością. Abstrahując od tego, wciąż nie rozumiem, w jaki sposób ocena czyjejś pracy może upoważniać do okazywania braku szacunku.
 
Nikt tu nikogo nie traktuje bez szacunku, a cała ta burza jest w pełni uzasadniona. Kontakt z polską społecznością został całkowicie olany a support nie funkcjonuje.
 
Twity są po angielsku. A ja mówie o komunikacji z polską społecznością - w mysl ustawy w Polsce mówi się i pisze po polsku jednak.
 
Last edited by a moderator:
Przepraszam za brak aktualizacji tego posta (nawiasem mówiąc właśnie to zrobiłem). Jest to oczywiście mój błąd - zdarzył się z powodu nawału obowiązków. Nie mam niestety innego wytłumaczenia. Mam nadzieję, że mi wybaczycie.

Co do samej łatki, to będzie ona dość spora - niezbędne jest dokładne przetestowanie wszystkiego. Nie chcemy, żeby patch spowodował dodatkowe problemy. Prosimy o wyrozumiałość.
 
Wciąż nie wiem, jak to się ma do nieładnych insynuacji i braku szacunku.

Jedyny brak szacunku jaki ja tu widzę, to fakt że zapomnieli o swoich rodakach którzy są już tylko niewielkim procentem z całości. To jest właśnie brak szacunku.
 
O tym, jak i czy wykonuje swoją prace decydują osoby, które go zatrudniają. Twitter jest jednym z kanałów, za pomocą których pracownicy studia komunikują się ze społecznością. Abstrahując od tego, wciąż nie rozumiem, w jaki sposób ocena czyjejś pracy może upoważniać do okazywania braku szacunku.

Ale ja się cieszę że tweeter i inne formy komunikacji są obsługiwane tylko co z polskim forum? To gra stworzona przez polską firmę i tutaj Ci ludzie którzy znają język polski będą szukać informacji z pierwszej ręki. To naturalna sprawa - na polskim forum wiedzmina. Jeżeli nie chcecie udzielać informacji tutaj albo macie z tym problem to odsyłajcie ludzi gdzie indziej albo zmieńcie to. Tu nie chodzi tylko o jakiś wpis o patchu. Ludzie zamieszczają informacje o bugach, błędach i mają przeświadczenie że nikt tego nie czyta i nie interesuje się a to właśnie wam powinno na tym zależeć. Stąd też poziom frustracji. Ja wiem że Cd Projekt pracuje nad nowym patchem i robi wszystko by wyszedł jak najszybciej ale coś tutaj szwankuje w komunikacji pomiędzy firmą a community i wydaje mi się że za
to jest odpowiedzialny Pan Momot. Jeżeli jest za coś innego to proszę oświeć mnie czym się zajmuje tak naprawdę. Brakiem szacunku jest nie odpowiadanie na pytania. Jest tutaj około 150 postów w tym topiku i ani jednej odpowiedzi. Takich topików jest tutaj więcej właściwie wszystkie z tych supportowych gdzie nie ma żadnego feedbacku od strony firmy. A ty jako moderator zarzucasz brak szacunku do pracowników firmy. To my jesteśmy dla was czy wy dla nas?
 
Przepraszam za brak aktualizacji tego posta (nawiasem mówiąc właśnie to zrobiłem). Jest to oczywiście mój błąd - zdarzył się z powodu nawału obowiązków. Nie mam niestety innego wytłumaczenia. Mam nadzieję, że mi wybaczycie.

Co do samej łatki, to będzie ona dość spora - niezbędne jest dokładne przetestowanie wszystkiego. Nie chcemy, żeby patch spowodował dodatkowe problemy. Prosimy o wyrozumiałość.

Dziękuje! O tym mówiłem, teraz można liczyć na wyrozumiałość. Gdyby tak wcześniej, to nie byłoby z mojej strony problemów. (Poza narzekaniem na białe/szare zadania. :D)
 
Ale ja się cieszę że tweeter i inne formy komunikacji są obsługiwane tylko co z polskim forum? To gra stworzona przez polską firmę i tutaj Ci ludzie którzy znają język polski będą szukać informacji z pierwszej ręki.
Przecież tego nie neguję. Uderzył mnie tylko ton wypowiedzi - bardzo nieprzyjemny, delikatnie mówiąc. Można wyrazić swoją opinię w sposób, który nikomu nie ubliża i w taki, który jest tylko zarzewiem do konfliktu oraz skupia się na wyładowaniu złości na kimś.
 
Pan Marcin się odezwał, ale dalej nic konkretnego nie podał, tylko że to będzie duża łatka i dalej nad nią pracują. Ok rozumiem to, ale co z tymi zadaniami i systemem XP? dodatkowo w pierwszym poście oprócz słowa aktualizacja coś zostało zmienione?, bo jakoś nie zauważyłem.
 
Pan Marcin się odezwał, ale dalej nic konkretnego nie podał, tylko że to będzie duża łatka i dalej nad nią pracują. Ok rozumiem to, ale co z tymi zadaniami i systemem XP? dodatkowo w pierwszym poście oprócz słowa aktualizacja coś zostało zmienione?, bo jakoś nie zauważyłem.

Usunąłem konkretne dni.

XP będzie naliczane poprawnie - to także zostanie poprawione w patchu.
 
Przepraszam za brak aktualizacji tego posta (nawiasem mówiąc właśnie to zrobiłem). Jest to oczywiście mój błąd - zdarzył się z powodu nawału obowiązków. Nie mam niestety innego wytłumaczenia. Mam nadzieję, że mi wybaczycie.

Co do samej łatki, to będzie ona dość spora - niezbędne jest dokładne przetestowanie wszystkiego. Nie chcemy, żeby patch spowodował dodatkowe problemy. Prosimy o wyrozumiałość.

Marcin nie ma problemu. Czy bug który powoduje: Crash reason: EXCEPTION_ACCESS_VIOLATION (3221225477), Error writing location 0x00000000 poprzez nie dokończenie pewnych questów w velen czy skellige przy przenoszeniu się do innych lokacji poprzez fast travel jest wam znany i czy też będzie poprawiony w patchu 1.05 czy dopiero później? (problem często poruszany na angielskojęzycznych forach, gog)

Przykład: http://forums.cdprojektred.com/threads/39374-Travel-to-Velen-Novigrad-Not-possible!-Crash!
 
Przeliczanie XP jeszcze przeżyję, chociaż boli, ale inne bugi: problem z zielarzem niziołkiem w Novigradzie (tym, od "młodzianku), który sprzedał mi recepturę na ulepszone pólnocny wiatr i księżycowy pył, które to zostały dodane, JEDNAK nie są możliwe do wytworzenia. TO boli. Bardzo boli;( mam nadzieję, że ktoś tym się zainteresuje, bo to nie jest jednostkowy problem.
 
Szare zadania (jeśli mówimy o tych samych) nie miały dawać żadnego doświadczenia.

Panie Marcinie nie miały tzn. że po patchu jednak będą dawały?
Gra jest genialna i za to respect. Szkoda tylko, że wcześniej nikt nie informował graczy o takiej mechanice (czy jak to nazwać) naliczania XP. Chyba jednej z najdziwniejszych jakie pamiętam a gram od 21 lat :)
Sam należę do tych graczy, którzy muszą wszystko zobaczyć i zwiedzić a potem robią fabułę. Do tej pory 120 h na liczniku, ale granie wstrzymane.
 
Last edited:
Ja zrobiłem zadanie z początku gry czyli te z Baronem i Paniami lasu jak byłem na 12 levelu.
A same zadania były na 6-ym.
No i dupa brak expa :facepalm: za co ta kara ?
Coś tu nie gra. W ogóle to za niektóre zielone też nie dostałem

P.s powie mi ktoś co dokładnie jest zgłoszone jako błąd i co Redzi bedą naprawiać ?
Bo nie wiem czy grać dalej czy odstawić grę na półtora tygodnia aż będzie patch.
Nie wyobrażam sobie tego.
 
Top Bottom