Informacja dotycząca źle zliczanego doświadczenia

+
A czy ktoś wie czy jak ubije jakiegoś czorta z zadania zaznaczonego na czerwono to dostaje więcej expa niż powiedzmy bym dostał gdyby było oznaczone na zielono? Albo ogólnie za jakieś zadanie oznaczone kolorem czerwonym? Gram na najwyższym poziomie trudności.
 
Oczywiście się zgadzam, że to jest co najmniej nieodpowiednia postawa CDPR, ale też pragnę przypomnieć, że takie traktowanie to nic nowego - kolega w dniu premiery kupił GTA V (12 kwietnia) i nadal nie może grać bo nie wyszła nadal jakaś tam łatka naprawiająca kompatybilność GTA 5 z laptopami czy coś takiego.
Także radzę się już przyzwyczajać ;p
 
Żadne przyzwyczajać, takie zachowanie należy potępiać. Na przykład ja wraz ze znajomymi zagłosujemy portfelem tak przy season passie jak i przy kolejnych grach CDPR.
 
Oczywiście przyzwyczajać, bo robić coś w związku z tym mało komu się chce, a takie 10% tych co kupuje produkty danej firmy aż tak bardzo ich nie boli.
 
Żadne przyzwyczajać, takie zachowanie należy potępiać. Na przykład ja wraz ze znajomymi zagłosujemy portfelem tak przy season passie jak i przy kolejnych grach CDPR.

No to nie głosujcie i OK wybór należy do każdego z nas.
Ja tam sobie kupię i bedę się świetnie bawił.
Gra pewnie bedzie na maksa doszlifowana w ciągu pewnie pół roku.
Ja bedę wnią i tak grał jakieś 3-4 razy i to bedzie za każdym razem masę dobrej zabawy.

P.s Jedyne co byłoby zwałą to ewidentna nie możliwość skonczenia gry z powodu jakiegoś tam buda.
Póki co się nie zanosi na to ;)
 
Można wrócić do patcha 1.03, bo 1.04 to pomyłka deweloperska i nie chodzi tylko o exp, ale o np. wyskakujące postacie, LODy budynków itd. Patch tak zwany wydajnościowy.

Jest też druga opcja, jeśli ktoś nie może grać i nie chce zaczynać od nowa może wystąpić o refund do dewelopera, znając CDProjekt na pewno wszyscy dostaną coś ciekawego z nowym patchem w ramach podziękowania. To jedna z tych firm która szanuje użytkowników.
 
Można wrócić do patcha 1.03, bo 1.04 to pomyłka deweloperska i nie chodzi tylko o exp, ale o np. wyskakujące postacie, LODy budynków itd. Patch tak zwany wydajnościowy.

Jest też druga opcja, jeśli ktoś nie może grać i nie chce zaczynać od nowa może wystąpić o refund do dewelopera, znając CDProjekt na pewno wszyscy dostaną coś ciekawego z nowym patchem w ramach podziękowania. To jedna z tych firm która szanuje użytkowników.

No właśnie zaczynam mieć wątpliwości. To dobra filma z polskimi korzeniami troche chciała by chyba być jak EA ale się wstydzi troche.
Są pewne głowy mówiące za tym że raczej nie szanują i nie poświęcają uwagi :
- kłamstwa poprzez przemilczenie (lvl 60, darmowe rozszerzenia, brak expa)
-brak nawet próby polemiki nt funcjonalności gry z aktywną społecznością - która może znawcami nie jest ale wie przy czym sie bawi.
-brak informowania na polskim forum (w usa nie ma problemu)
-wydawanie gry w fazie ewidentnej bety. A wcześniej zapewnienia że gra opóźnia się by nie było prawie bugów. Nie dość że są to jeszce uniemożliwiają grę.

itp itd.

A z drugiej strony niby szanuje albo chciala by by tak było
- darmowe dlc drobne
- niezla zawartosc gry w podstawce juz (u innych nieraz tak kolekcjonerka wyglada)
-mimo wszystko po ciezkich awanturach zmiany w gameplayu
- wywalczona obecnosc na PL forum

Innymi słowy chyba ciężko mi ich ocenić jednoznacznie dobra firma - zla.
Myślę że dużo zalezy od tego co zrobią teraz. Mogą albo mieć nas gdzieś i robić swoje albo dopasować się do co zasadniejszych uwag, wynagrodzić zaistniałą sytuację i w przyszłości wyciągnąc wnioski

takie moje zdanie
 
Last edited by a moderator:
Ja rozumiem, że W3 nie jest wolny od bugów. Ja rozumiem, że niektórez błędy dla niektórych są istotne. Ja rozumiem nawet, że nie każdy ma cierpliwość taką jak ja. Ba, rzekł bym nawet, że mogę spróbować zrozumieć że rozumiem postawę osób tak mocno sfrustrowanych. Ale zupełnie nie rozumiem podejścia w którym ktoś wiesza za tak wielką grę psy na REDach, robiąc shitstorm, że dwa tygodnie po premierze (!) spóźnia się patch numer 4 (efektywnie, bo 1.01 nie liczę)... Ludzie no wtf??? Na prawdę sprawdza się przysłowie, że dać palec, a niektórzy ogryzą całą rękę do kości aż po obojczyk...

Bugi były są i będą. Ale na Melitele! Trochę ogłady, cierpliwości i zdrowego rozsądku !
 
Cały czas pracujemy nad patchem. Na razie niestety nie mogę podać Wam dokładnej daty. Przepraszam. Na pewno nie stanie się to dziś.
 
Takie moje zdanie: Grajcie niewiele stracicie( przynajmniej większość, która gra na nie najwyższym poziomie trudności) i poczekajcie to tylko parę dni. Co do głosów, że premiera była opóźniana, a i tak są bugi, gdyby nie opóźnienie premiery dostalibyśmy optymalizacyjną papę, przy której wiadoma gra od konkurencji byłaby arcydziełem optymalizacji.
 
Last edited:
Cały czas pracujemy nad patchem. Na razie niestety nie mogę podać Wam dokładnej daty. Przepraszam. Na pewno nie stanie się to dziś.

Rozumiemy Panie Marcinie. Ważne jest by warto było czekać, a nie jak długo. Jeśli po tym patchu wszystkie problemy (te większe) znikną, to nie ma problemu, byle wyrobić się przed końcem tygodnia, o ile będzie możliwe. Czekamy niecierpliwie na kolejne informacje.
 
Rozumiemy Panie Marcinie. Ważne jest by warto było czekać, a nie jak długo. Jeśli po tym patchu wszystkie problemy (te większe) znikną, to nie ma problemu, byle wyrobić się przed końcem tygodnia, o ile będzie możliwe. Czekamy niecierpliwie na kolejne informacje.

Uwierzcie nam. Też chcielibyśmy, żebyście już mieli go w rękach i mogli cieszyć się bezproblemową rozgrywką.
 
Cały czas pracujemy nad patchem. Na razie niestety nie mogę podać Wam dokładnej daty. Przepraszam. Na pewno nie stanie się to dziś.
Panie Marcinie tylko nie wypuszczajcie nic na szybko. I dziękuje zespołowi za poświęcenie i za energie jaką wkładacie w naprawianie tej gry.
 
Ale zupełnie nie rozumiem podejścia w którym ktoś wiesza za tak wielką grę psy na REDach, robiąc shitstorm, że dwa tygodnie po premierze (!) spóźnia się patch numer 4 (efektywnie, bo 1.01 nie liczę)... Ludzie no wtf Na prawdę sprawdza się przysłowie, że dać palec, a niektórzy ogryzą całą rękę do kości aż po obojczyk...
Bugi były są i będą. Ale na Melitele! Trochę ogłady, cierpliwości i zdrowego rozsądku !
Jakbyś trochę poczytał o temacie to byś wiedział, że nie chodzi o spóźnienie patcha tylko tak naprwdę o włączenia hotfixa do XP buga (i buga z Rochem) do ww patcha a przez to efektywne odwleczenie załatanie najbardziej palącej kwestii. Hotfix był początkowo zapowiedziany na poniedziałek ale w poniedziałek poinformowano ze zostanie włączony do patcha 1.05. Jako że częśc ludzi po prostu nie lubi tracić XP ( i nie jest pewnych co Red tak naprawdę zrobi z "szarymi misjami" bo tu informacje są sprzeczne) przestało grać i stąd to zdenerwownie. A wiec Panie cieprliwy, ogładzony i zdroworozsądkowy - zanim sie wypowiesz na forum zorientuj sie w temacie a nie pluj na tych, którzy sobie w kulturalnej atmosferze dyskutują.
 
Last edited:
Cały czas pracujemy nad patchem. Na razie niestety nie mogę podać Wam dokładnej daty. Przepraszam. Na pewno nie stanie się to dziś.
W końcu konkretne info...Mam tylko nadzieje że ten patch jednak wyjdzie przed wekendem bo będzie już to przegięcie pały(na tle wcześniejszych informacji że patch będzie w poniedziałek) z czego sami na pewno zdajecie sobie sprawę...
 
Dobra, sam mocno ubolewałem nad tym, ludzie. No ale w końcu trzeba wysunąć pewien wniosek... Spamiąc tutaj o tym samym im nie pomagamy, a patch wyjdzie kiedy wyjść bedzie miał. Nic tego nie przyśpieszy, więc zostaje czekać na kolejne informację. Nieprawda?
 
Płacz na pewno tu nic nie rozwiąże... Wszystko zależy od Redów. Nie pozostaje nam nic tylko czekać. (tzn Ja bezproblemu skonczyłem gre na 35lvl i jestem mega zadowolny^^)
 
Originally Posted by Marcin Momot View Post
Cały czas pracujemy nad patchem. Na razie niestety nie mogę podać Wam dokładnej daty. Przepraszam. Na pewno nie stanie się to dziś.
W końcu konkretne info...Mam tylko nadzieje że ten patch jednak wyjdzie przed wekendem bo będzie już to przegięcie pały(na tle wcześniejszych informacji że patch będzie w poniedziałek) z czego sami na pewno zdajecie sobie sprawę...
ekhem.... jakkolwiek jesteśmy wdzięczni P. Marcinowi za jakiekolwiek informacje, ciężko je nazawać konkretnymi. Wiemy że pracują nad patchem być może zarwą długi weekend abyśmy mieli go jak najszybciej za co pewnie wiele osbób jest im wdziecznych. Problem w tym, że jeśli wyszedłby hotfix to XP buga to mogliby sobie na spokojnie dłubać przy patchu i jeszcze w długi weekend skoczyć na grila i piwko zamiast po naciskiem zdenerwowanych fanów ślęczeć nad klawiaturami w taką pogode jak jest za oknem.....
 
Top Bottom