Informacja na temat wersji GWINTA dostępnej w Sklepie Windows

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Drodzy gracze,

Informujemy, że zdecydowaliśmy o wstrzymaniu wsparcia dla wersji gry GWINT dostępnej w Sklepie Windows. Tytułu jest już niedostępny w Sklepie Windows, a od dziś nie będzie można podłączyć się do serwerów korzystając z tej wersji gry.

Wszystkie postępy dokonane przez graczy w wersji gry ze Sklepu Windows będą dostępne na konsoli Xbox One dzięki programowi Xbox Play Anywhere. Dodatkowo, przygotowaliśmy system umożliwiający graczom przeniesienie postępów (w tym złota i pyłu meteorytowego; przedmiotów kolekcjonerskich: ramek, awatarów i tytułów gracza; nieotwartych beczek z kartami; ilości skrawków kart stanowiących równowartość kart, które posiadasz w kolekcji) do wersji PC GWINTA dostępnej na GOG.COM.

Szczegóły dotyczące migracji kont oraz możliwość zgłoszenia migracji dostępne są TUTAJ.

Zespół GWINTA
 
Czyli jeżeli dobrze rozumiem opis to każdy gracz z Xboxa One może skorzystać z tej możliwości migracji? W końcu konto Microsoft było wspólne dla wersji konsolowej i tej ze sklepu Windows.
 

Alicja.

CD PROJEKT RED
Czyli jeżeli dobrze rozumiem opis to każdy gracz z Xboxa One może skorzystać z tej możliwości migracji? W końcu konto Microsoft było wspólne dla wersji konsolowej i tej ze sklepu Windows.

Nie do końca. Zgłosić chęć migracji konta może każda osoba, która zagrała w wersję UWP GWINTA dostępną za pośrednictwem Sklepu Windows. Co nie równa się każdemu graczowi Xboxa.
 
Nie do końca. Zgłosić chęć migracji konta może każda osoba, która zagrała w wersję UWP GWINTA dostępną za pośrednictwem Sklepu Windows. Co nie równa się każdemu graczowi Xboxa.
Dzięki za sprostowanie. A z ciekawości to ograniczenie wasze czy Microsoftu?
 
Gdzie znajduję się GWENT na Xbox ONE? Mam wersje starą, która nie ma aktualizacji, a w sklepie nie mogę znaleźć?
 
Podlaczam sie do pytania, gdzie jest gwint na xboxa, ponoc mial byc dostepny od godz 12 a nadal nie ma zadnej aktualizacji starego gwinta, na dodatek w sklepie zadnej innej aplikacji nie ma
 
dobrze zrozumiałem? jeśli grałem na xboxie one oraz na pc - gwint ze sklepu microsoft, to moge poprosić o migracje konta i dzięki temu bede mógł grać zarówno na xboxie, jak i pc na tym samym koncie?
 
Zupełnie nie rozumiem tego zabiegu. Grałem trochę w betę na xboxie, nie miałem nigdy okazji zagrać na windowsie ale wiedziałem, że jak wyjdzie pełna wersja to będę z tego korzystać. A tu nagle usuwacie opcję play anywhere, uniemożliwiacie dzielenie postępów między platformami plus nie pozwalacie przenieść postępów w sytuacji kiedy ktoś nie instalował gry na pc (jeżeli dobrze rozumiem). Wielki krok w tył. Rozumiem, że GOG nie chce się dzielić przychodami z mikrotransakcji z Microsoftem ale bez przesady, możliwość grania na pc i xboxie jednym kontem była olbrzymim plusem.
Post automatically merged:

dobrze zrozumiałem? jeśli grałem na xboxie one oraz na pc - gwint ze sklepu microsoft, to moge poprosić o migracje konta i dzięki temu bede mógł grać zarówno na xboxie, jak i pc na tym samym koncie?

Niestety nie:
"Proces ten jest jednorazowy i działa w wyłącznie jedną stronę. "
 
Zupełnie nie rozumiem tego zabiegu. Grałem trochę w betę na xboxie, nie miałem nigdy okazji zagrać na windowsie ale wiedziałem, że jak wyjdzie pełna wersja to będę z tego korzystać. A tu nagle usuwacie opcję play anywhere, uniemożliwiacie dzielenie postępów między platformami plus nie pozwalacie przenieść postępów w sytuacji kiedy ktoś nie instalował gry na pc (jeżeli dobrze rozumiem). Wielki krok w tył. Rozumiem, że GOG nie chce się dzielić przychodami z mikrotransakcji z Microsoftem ale bez przesady, możliwość grania na pc i xboxie jednym kontem była olbrzymim plusem.
Post automatically merged:



Niestety nie:
"Proces ten jest jednorazowy i działa w wyłącznie jedną stronę. "


No wlasnie chyba nie do końca , bo jeden z punktów faq mowi:

Czy po migracji moje postępy w wersji UWP GWINTA znikną z mojego konta Microsoft?
Postępy z wersji UWP GWINTA, które w momencie migracji znajdowały się na Twoim koncie Microsoft, zostaną zachowane i będą nadal dostępne w wersji GWINTA na Xbox One. Pamiętaj jednak, że od 3 grudnia gra w wersję GWINTA ze Sklepu Windows nie będzie możliwa

Stad moje pytanie. Bo z tego wnioskuje, ze bede mógł grać i na pc i na xo.
 
czy ktoś z cdpr mi odpowie na pytanie? to dosc ważne i czekam z decyzja na wasza odpowiedz
 
Top Bottom