Informacja o zamówieniach przedpremierowych złożonych u CDP Sp. z o.o.

+
Ja poki co mam pretensje glownie do Inpostu wlasnie i kilka razy juz bylem u nich na czacie, ale nic z tych rozmow nie wynika, wiec mail do CDPR tez juz poszedl - na razie bez odzewu.
 
@xaia doskonale rozumiem co w tej czujesz. Jestem w tej samej sytuacji i też miałem moment, w którym uległem frustracji.
Jednak wiem i ty pewnie też to dostrzegasz analizując wszystkie informacje, że wszystko wskazuje na winę po stronie Inpostu. To w ich przekazach są rozbieżności. Z ich strony pojawiła się również informacja o interwencji. Jednocześnie sami odsyłają nas do adresata. Informacja, którą dostałem wczoraj od cedepu świadczy jasno o tym, że paczka została uszkodzona w magazynie, lub u kuriera.
Cyberpunk 2077 jest moją czwartą grą w edycji kolekcjonerskiej od Redów i doskonale wiem, że zawsze rozwiązywali problemy, jeśli takie się pojawiały. Wierzę, że i tym razem pod tym względem oni nie zawiodą. Trzeba się jednak uzbroić w cierpliwość. Nie wiemy jaka jest tego skala i jak wiele różnego typu zgłoszeń trafia do Redów. Podejrzewam, że dopiero w poniedziałek będzie mogło się coś więcej ruszyć w tej sprawie. Ciekawe jednak czy jakieś "zagubione paczki" trafią do kogoś tego dnia. Domyślam się, że najtrudniejsze dla każdego z nas może być czekanie. Sam wziąłem urlop na ten czas i zamiast cieszyć się grą mogę patrzeć jak wszyscy znajomi grają. Klucza do gry jednak szybciej raczej nie uzyskamy niż poprzez dostarczenie paczki od kuriera.
 
O, widzę, że problem z paczkami jest większy niż myślałem. Moja EK wprawdzie doszła bez problemów, ale zamawiałem też standardową edycję w tym samym zamówieniu i nigdzie jej nie ma. Co ciekawe w apce inpostu miałem 2 przesyłki ale kurier twierdził, że jest tylko jedna i tylko do jednej dostałem @ i kod odbioru. Maile do supportu i inpostu bez odpowiedzi poza numerem zgloszenia, jestem ciekaw jak to się skończy... :/
 
Ja na szczęście przesyłkę dostałem 10 grudnia, ale sama wysyłka to mimo wszystko trochę żart. Przesyłka cały jeden dzień leżała w magazynie w mieście doręczenia. Niestety prawdopodobnie CDPR tak ustaliło z inpostem. W praktyce dostałem paczkę po południu 10.12, a jak ktoś zamówił cyfrowe wydanie grać mógł od północy. Trochę to wygląda słabo. Można było przesyłki doręczyć ten jeden dzień wcześniej. Za to widzę, że ogólnie i tak miałem szczęście, że grę dostałem.
 
O dostarczaniu 'dzień wcześniej' już wielokrotnie mówiliśmy tutaj. Nie ma na to szans, bo o ile wersji pecetowej nikt by nie odpalił przed czasem tak już w przypadku konsol byłoby grane przed premierą.
 
Ja na szczęście przesyłkę dostałem 10 grudnia, ale sama wysyłka to mimo wszystko trochę żart. Przesyłka cały jeden dzień leżała w magazynie w mieście doręczenia. Niestety prawdopodobnie CDPR tak ustaliło z inpostem. W praktyce dostałem paczkę po południu 10.12, a jak ktoś zamówił cyfrowe wydanie grać mógł od północy. Trochę to wygląda słabo. Można było przesyłki doręczyć ten jeden dzień wcześniej. Za to widzę, że ogólnie i tak miałem szczęście, że grę dostałem.

Nie tyle Ty miałeś szczęście, że dostałeś, co kilkanaście/dziesiąt osób miało paskudnego pecha, że nie dostało. Oczywiście, że niefajna dla nich sytuacja, świetnie to rozumiem, niemniej miażdżąca większość ludzi paczkę dostała dokładnie wtedy, kiedy to było obiecane, tj. w dniu premiery. I trudno za obsuwę winić kogo innego, jak nie przewoźnika, który nie uwzględnił instrukcji poprawnie - w każdym razie tak to wygląda.

Co do dystrybucji dzień wcześniej, to Hunt wyżej (kolejny raz) wyjaśnił myk z kodami i różnicą między wersją konsolową a PC,tu zawsze będzie ktoś pokrzywdzony.
Nawiasem mówiąc dlaczego tylko dzień wcześniej? Mogliby wysyłać EK od razu, a kody w dniu premiery. Gdyby to było takie proste.

No niestety. Albo wersja fizyczna i cieszymy się grą później, albo gramy szybciej - w cyfrową. I to wszystko było czarno na białym wiadome, nikt nie obiecywał inaczej.
 
No niestety. Albo wersja fizyczna i cieszymy się grą później, albo gramy szybciej - w cyfrową. I to wszystko było czarno na białym wiadome, nikt nie obiecywał inaczej.

Co to za bzdury. Czarno na białym było napisane i zapewniane, że będę grał w premierę. Pytałem support z 5 razy i zawsze ta sama odpowiedź. Szczerze mówiąc nic mnie nie obchodzi kto zawinił. Zapłacone, gry nie ma i nikt mi nie odpisuje.
Rakiety pionowo lądują, a wysłanie kodu na maila przekracza dzisiejszą technologię.

W tej chwili czuję się po prostu oszukany i okradziony.
 
Co to za bzdury. Czarno na białym było napisane i zapewniane, że będę grał w premierę. Pytałem support z 5 razy i zawsze ta sama odpowiedź. Szczerze mówiąc nic mnie nie obchodzi kto zawinił. Zapłacone, gry nie ma i nikt mi nie odpisuje.
Rakiety pionowo lądują, a wysłanie kodu na maila przekracza dzisiejszą technologię.

W tej chwili czuję się po prostu oszukany i okradziony.
A zauważyłeś może, że Und odpowiada komuś innemu, nie tobie, i to zupełnie o czym innym? Napisała, że niektórzy mieli pecha i nie dostali przesyłki z powodu jakiegoś niedopatrzenia/incydentu, sprawa jest wyjaśniana i z pewnością będzie rozwiązana. Nikt nie próbował cię okraść, ale jeśli czujesz się oszukany, to po prostu żądaj zwrotu pieniędzy, masz przecież taką możliwość.
 
Last edited:
W jaki sposób skoro nikt nie odpisuje?
Przez forum takiej sprawy nie załatwisz. Pozostaje tylko pisanie na oficjalne adresy do kontaktu. Czyli z tego co się orientuję te dwa zamowienia_pl@cyberpunk.net lub store-support@cdprojektred.com . I trzeba czekać na odpowiedź. Niestety nikt innego cudownego wyjścia tu nie poda, bo go po prostu nie ma. Sam byłbym sfrustrowany w takiej sytuacji, ale też musiałbym się uzbroić w cierpliwość. Trzeba mieć nadzieję, że niedługo wszystkie takie przypadki zostaną szczęśliwie rozwiązane.
 
Rano dostalem smsa i maila z Inpostu, ze kurier odebral paczke, wiec moze dzis bedzie.
Post automatically merged:

W koncu przyszla i chyba niczego nie brakuje! ;)
Figurka dobrze wykonana, masywna, z dbałością o szczegóły, reszta zawartości też bez zastrzeżeń, nic nie jest byle jakie.
Fajna rzecz to przezroczysta mata (nie wiem jak to nazwac) z podpisami tworcow gry.

Szkoda ze tak pozno, ale jestem zadowolony :)
 
Last edited:
Ja niestety nadal czekam. Status paczki nadal się nie zmienia. Teraz jestem po rozmowie z konsultantem Inpostu. Tym razem dowiedziałem się, że musiał się zawiesić status paczki co spowodowało problemy. Niby teraz to odwiesił i wysłał ponaglenie do kolejnych działów. Spytałem się czy muszę się przejmować stanem paczki, skoro z sobotniej wiadomości od supportu Redów wynika, że miało dojść do uszkodzenia paczki. Przekazano mi, że była to nieprawidłowo przedstawiona informacja w tej sprawie. Grę mam dostać najpóźniej do środy. Prawie tydzień po premierze:cool:
Słabo to wszystko wygląda. Od problemów z uzyskaniem informacji, poprzez pojawianie się sprzecznych wiadomości. Inpost popełnił szereg poważnych błędów, nie tylko tych związanych z wysłaniem paczek, ale i z komunikacją z klientem. W wyniku czego jesteśmy poszkodowani. Wizerunkowo Inpost stracił, ale odbiło się to również na Redach, którzy pewnie nie mają w tym żadnej winy, bo skompletowane gry pod wysyłkę mieli zapewne od dawna.
Konsultant kilka razy mnie przepraszał za zaistniałą sytuację, jednak niesmak i tak zostaje. Z tego co zdołałem się jeszcze dowiedzieć to po dostarczeniu gry Inpost będzie się jeszcze kontaktować w celu dokładnego przedstawienia całego zajścia.

Jeśli komuś z Was nadal nie zmienia się status paczki to dzwońcie na infolinię Inpostu. Niestety kontakt poprzez inną formę konsultacji bywa utrudniony i nie zawsze można dostać szybką i satysfakcjonującą odpowiedź. U mnie kończyło się na odpowiedziach z automatu o przyjęciu zgłoszenia. A w rozmowie telefonicznej możliwe że i u Was zlecenie zostanie sprawdzone i przekazane z ponagleniem dalej.
 
Z jednej strony pociesza mnie, że nie jestem sam w tej sytuacji, z drugiej wolałbym, żebyśmy wszyscy otrzymali swoje paczki zgodnie z terminem.
Mój przypadek jest bardzo podobny do tych opisanych przez Was. Paczka wisiała długo w statusie "Przygotowana przez Nadawcę.". Oba maile supportowe nie odpisywały na moje zapytania, aż w końcu w sobotę dostałem wiadomość, że etykieta najprawdopodobniej została uszkodzona. Zdecydowałem się napisać w wątku, bo dzisiaj przesyłka w systemie trackingowym zmieniła status na "Anulowano etykietę." z opisem, że nie została w ogóle wysłana.
Czy ktoś ma podobny problem?
 
Ja takiego statusu w ogole nie mialem, ale moge jeszcze dodac od siebie, ze na przodzie mojej paczki jest etykieta z datą 26.11 i godziną 19:07. Paczka Ekspress, ale nigdzie nie ma daty ze na 10. grudnia (nie wiem czy powinno to byc na etykiecie czy nie).
Natomiast co bardziej zastanowiajace to to, ze jest z boku jeszcze druga etykieta, prawie w calosci zdarta, ale widac tą samą date 26.11, ale z godziną minute pozniej (19:08). Numer przesylki tez jest inny, czyli etykieta z innego zamowienia.

Wniosek moj jest taki, ze rzeczywiscie jest jakis burdel z etykietami i takie tez glosy tu do nas dochodzily.
Kto jest winny? Nie wiem kto je przyklejał na paczki, ale coś jest widac na rzeczy.
 
Do mnie paczka z EK na PC dotarła dokładnie 10.12 choć znając dostawy mogło być później. Od tego czasu minęło już kilka dni i widząc jak sprawa wygląda z grą - chociażby dzisiejszy komunikat gdzie sam zarząd przeprasza graczy z błędy nie żałuje że cały czas pudło stoi sobie w korytarzu nieotwarte i jeszcze nie grałem tylko odsprzedam tą kolekcjonerkę.
 
Szczerze mówiąc nie mam pomysłu co robić, wielokrotny kontakt z InPost nic nie daje, dowiedziałem się tylko, że był jakiś błąd procesowania i paczka nigdy do nich nawet nie dotarła. Od redów mam jedynie wiadomość od bota. Byłem zapewniany, że dostanę kolekcjonerkę na 10.12, tymczasem na chwilę obecną przez 4 dni robocze nikt z supportu się nawet nie odezwał. Słabo, bardzo słabo. Do tego pod adresem wysyłki jestem tylko do końca tygodnia. Ehhh...
 
@Sylvin Pisałem na store-support@cdprojektred.com
Jeszcze przed wysyłką ktoś z tego samego adresu potrafił odpisać i to dość szybko.
Na chwilę obecną dostaję stamtąd tylko regułkę o dużej liczbie zgłoszeń i byciu cierpliwym po polsku i angielsku.
Rozumiem, że może być wydłużony czas, ale człowiek traci ową cierpliwość po jakimś czasie.
 
@wonrz, w pełni Ciebie rozumiem. Napisz jeszcze raz na zamowienia_pl@cyberpunk.net
Opisz raz jeszcze całą sytuację, łącznie z tym jak przebiegało kontaktowanie się z Inpostem. Poprzednią korespondencję wysyłaną na store-support też możesz załączyć do wglądu.
 
Top Bottom