Informacja o zamówieniach przedpremierowych złożonych u CDP Sp. z o.o.

+
jak wam nie przyszła to nie wiem czy nie możecie odstąpić od umowy zawartej na odległość i wtedy nie ma problemu z zastanawianiem się gdzie jest paczka, ja swoje zamówienie odebrałem 10.XII a drugą ek mogę komuś odstąpić bez czekania
 
Skrobnąłem maila na zamowienia_pl@cyberpunk.net w sobotę po południu, jak na razie brak odpowiedzi
Jak próbowałem się dowiedzieć jak będzie wyglądać temat z realizacją zamówień po upadłości CDP, to dzwoniłem na numer podany tutaj:
i tego samego dnia miałem maila z działu prawnego CDPR. Odpowiadali bardzo sprawnie na ewentualne dalsze pytania.
 
Do mnie w dalszym ciągu nic nie doszło. Jedynie odpowiedź wczoraj, że na 100% przekazane do inpostu i oni sprawdzają co się dzieje.
Może w przyszłym roku w końcu dojdzie.
 
U mnie to samo. Co gorsze, dzisiaj się dowiedziałem, że w Inpoście nie mają mojej paczki, i że nigdy jej nie mieli, a jeszcze dwa dni temu zapewniano mnie, że dzisiaj na pewno powinienem ją mieć. Od razu napisałem maila na zamowienia_pl@cyberpunk.net z opisem przebiegu ostatnich konwersacji z Inpostem. Poprosiłem też o przeanalizowanie naszych przypadków i wsparcie w zaistniałej sytuacji. W słowa z Inpostu już nie wierzę, teraz już tylko czekam na informacje od Redów i chciałbym wiedzieć co dalej robić. Jeśli mamy pisać reklamację, to do kogo? Jeśli mamy czekać, to jak długo? Bez względu na wszystko, Redzi zawsze okazywali wsparcie klientom w trudnych sytuacjach związanych z zamówieniami. Także będę czekać na reakcję z ich strony.
 
Update z mojej strony. Dostałem odpowiedź, że moja przesyłka została dostarczona z inną etykietą. Sprawdziłem tę etykietę na infolinii InPostu i okazało się, że jej adres docelowy był inny niż mój. Albo obcy otrzymał moją paczkę albo InPost nie ma pojęcia co się stało z moją przesyłką.
Mam też teorię spiskową, że CD Projekt nie wyprodukował wystarczającej ilości kolekcjonerek (lub bankrut CDP sprzedał ich za dużo) i stąd to zamieszanie ;)
 
Czy ktoś nadal czeka na odpowiedź od Redów? Czekam na jakąś informację od 10.12
Jak na razie nic.
@Sylvin W naszej sytuacji inpost robi zupełnie to samo najpierw dostałem informację, że paczkę dostanę w najbliższym czasie a teraz, że oni nigdy jej nie dostali oraz że mi nie pomogą i jedyną moją opcją jest kontakt z nadawcą. To tak jakby ta paczka była stracona i mam pytać o zwrot gotówki.
 
Jeśli paczka się nie znajdzie i będę zmuszony prosić o zwrot pieniędzy to raczej marne szanse, że zakupię chociaż cyfrową wersję gry. A wygląda na to, że tak się stanie. Na maila z soboty ciągle brak odpowiedzi, dzisiaj wysłałem kolejny.
 
Czy ktoś nadal czeka na odpowiedź od Redów? Czekam na jakąś informację od 10.12
Jak na razie nic.
14.12 odpisali na mojego @ do zakupy_pl, wymieniliśmy kilka wiadomości, dostałem informację, że sprawdzą listy przewozowe itp., od tamtej pory cisza. Miałem trochę inną sytuację, bo EK PS4 dotarła, ale wersji zwykłej PC nie było, mimo że były w jednym zamówieniu i według strony CP w jednej paczce. W aplikacji InPost miałem 2 przesyłki od CDPR. Maile na support i do inpostu z 10.12 nadal bez odpowiedzi poza automatyczną z numerem zgloszenia i formułką o dużej ich ilości.
 
Jest juz 17.12 - jedyna odpowiedź, którą otrzymałem to "weryfikujemy" ... żadnych konkretów kiedy dostanę grę i czy w ogóle ją dostanę. Nie mamy pana płaszcza i co nam pan zrobisz.
 
Też bardzo mi się nie podoba w jaki sposób support ogarnia tę sprawę. Sam pisałem do nich wielokrotnie od dnia premiery i dostałem tylko dwie odpowiedzi. Albo są niesamowicie przeciążeni albo niekompetentnie po cichu próbują robić damage control i boją się wychylić zanim nie będą mieli konkretów. Tak czy owak nie tak powinien wyglądać kontakt z klientem.
 
Tak, wczoraj zadałem kilka pytań o to co dalej robić w tej sytuacji. Jeszcze nikt nie odpisał. Może chcą się upewnić co się stało zanim zaczną podejmować dalsze działania i dla tego ten kontakt jest taki a nie inny.
 
@Sylvin Jeśli dali by jakąś konkretną odpowiedź prosiłbym żebyś zamieścił ją tutaj. Mnie do tej pory nikt nie odpisał, więc bardzo by mi to pomogło a może też innym w naszej sytuacji.
 
To ku pokrzepieniu tych, którzy wciąż czekają :beer:...







 
10.12 - tak jak zapowiadali.

Jedynie ostatnio czasu nie miałem i odbierałem przez sąsiadkę (stąd wynikło lekkie zamieszanie).

Ale koniec końców przesyłkę otrzymałem (do rąk własnych) jeszcze pod koniec poprzedniego tygodnia - tylko nie było czasu się pochwalić (teraz siedzę na krótkim L4m więc...).
 
Top Bottom