Informacja o zamówieniach przedpremierowych złożonych u CDP Sp. z o.o.

+
Wciąż nie widzę problemu :p Kto zamówił ten dostanie. Gdyby istniało ryzyko braku zamówionej gry to można się martwić lecz takiego ryzyka nie ma. Ale jak ktoś lubi doszukiwać się dziury w całym to cóż xD
A przepraszam, skąd mam wiedzieć, że nie ma ryzyka, że zamówienie nie zostanie zrealizowane? Bo w styczniu ktoś napisał jedno zdanie? Firma, w której zamawiałem nie istnieje, nie dostałem żadnej informacji, że moje zamówienie zostało przekazane do realizacji przez inny podmiot. CDPR ani Cenega nie potwierdzili, że mają dane zamówień z CDP. Jeżeli nie mają tych danych to czas najwyższy chyba wezwać ludzi do wysłania potwierdzeń zakupu z CDP... Zostały tylko 4 miesiące do premiery, a preorderów pewnie poszło w tysiące.
 
A skąd mamy pewność że dożyjemy d 17.09? Poczekaj do tej daty cierpliwie i jak nie będzie to wtedy rób dym. Ludzie Ci odpisują a ty z uporem maniaka "a skąd mam wiedziec?". Na przyszłość nie rób preodera, albo anuluj zamówienie i kup sobie na premiere w sklepie
 
A skąd mamy pewność że dożyjemy d 17.09? Poczekaj do tej daty cierpliwie i jak nie będzie to wtedy rób dym. Ludzie Ci odpisują a ty z uporem maniaka "a skąd mam wiedziec?". Na przyszłość nie rób preodera, albo anuluj zamówienie i kup sobie na premiere w sklepie
Ale po to zamawia się preordery, by w dniu premiery mieć spokój i nie polować po sklepach.
Odpowiedział mi randomowy użytkownik, nikt kto miałby jakiekolwiek informacje. Czekam na odpowiedź kogoś od CDPR lub Cenegi.
Poza tym, jak mam anulować zamówienie w firmie która już nie istnieje? Zrobiłbym to i zamówił preorder w innym sklepie, ale niestety nie wiem czy mam jakąś szansę na odzyskanie kasy, bo nawet nie mam informacji od kogo jej żądać, CDP sp. z o. o. nie istnieje.
 
A co z zamówieniami na edycję standardową? Kto będzie je realizował, Cenega czy CD PROJEKT RED? Naprawdę tak ciężko byłoby wysłać @ z informacjami do bazy klientów, którzy zakupili preordery w CDP?
Zamówienia przedpremierowe na Edycję Standardową złożone przed rozpoczęciem współpracy z Cenegą także zostaną zrealizowane przez CD PROJEKT S.A. :)
 
Zamówienia przedpremierowe złożone przed rozpoczęciem współpracy z Cenegą zostaną zrealizowane przez CD PROJEKT S.A. :)
Może wypadałoby mailowo poinformować o tym osoby, które złożyły zamówienia rok temu? Obecnie w sytuacji kiedy spółka, której przekazaliśmy po kilkaset złotych od miesiąca jest w stanie upadłości trzeba szukać jakichkolwiek informacji po forach.
 
Last edited:
Zamówienia przedpremierowe na Edycję Standardową złożone przed rozpoczęciem współpracy z Cenegą także zostaną zrealizowane przez CD PROJEKT S.A. :)
Również uważam, że powinna iść oficjalna informacja drogą e-mail do wszystkich którzy zamówili preorder poprzez CDP. Znalezienie tego posta, z tymi informacjami, po tym jak zauważyłam, że strona sklepu CDP nie istnieje (nie śledzę wiadomości prawie w ogóle), wcale nie było takie proste ani szybkie.
 
Informacja dla ludzi z preorderami by się na pewno przydała, bo ja na przykład parę dni temu postanowiłem wysłać maila do CDP z zapytaniem, czy z moim zamówieniem jest wszystko ok, a przed chwilą dostałem odpowiedź z informacją o upadłości.
(swoją drogą to jestem zaskoczony, że odpowiedzieli na maila i do tego w miarę szybko)
Do dzisiaj w ogóle nie miałem pojęcia o całej tej sytuacji, więc moje zdziwienie podczas czytania maila było dość duże ;)
Mam nadzieję, że zapewnienia CD Projektu są prawdziwe i EK mi nie przepadnie, bo by to było bardzo słabe...
 
Dostaliście już listy od Syndyka CDP w związku z zamówieniami CP2077? :p

No właśnie przed chwilą przyszedł. Wszyscy go dostają, bo to formalność czy o co chodzi?
Mam nadzieję, że (jak zapewniał Vattier) zamówienia przedpremierowe w dalszym ciągu zostaną zrealizowane. Wiem, pisał to parę miesięcy temu. Liczę, że jest to dalej aktualne
 
Również otrzymałem zawiadomienie o upadłości od Syndyka i troszkę nie wiem co z nim zrobić. Zobowiązują się oddać pieniądze, ale przecież mieliśmy dostać nasze zamówienia, tylko zrealizowane przez CD PROJEKT S.A. Coś wysyłać gdzieś, o zwrocie pieniędzy?
 
Również otrzymałem pismo od Syndyka, z informacją, że moje zamówienie stało się wierzytelnością finansową, i jak chcę otrzymać zwrot, to mam się włączyć do działań prawnych.

Jest to niesamowicie nieprofesjonalny żart. Co z tego, że w "internetach napisali", że otrzymam zamówienie od Cenegi. Zapłaciłem 1000zł, i jedyne co mam to potwierdzenie zamówienia od upadłej firmy, pismo z sądu, że mam się szarpać o zwrot, i post na forum "proszę się nie martwić".

Jeśli to jest standard jaki oferuje CDPR to nie zdziwi mnie już nic, nawet przesunięcie gry do roku 2077, bo może główny reżyser złapie katar, i trzeba będzie robić grę od nowa nie mówiąc nikomu nic.
 
Też dostałem pismo od syndyka i teraz to już nie wiem o co chodzi, czy mógłby ktoś wyjaśnić co się właściwie dzieje?
 
Również poproszę o oficjalną informację, bo nie wiem nawet, czy CDPR posiada listę osób, które złożyły zamówienia na edycję kolekcjonerską, czy trzeba się samemu zgłosić (jeśli tak, to gdzie?). Ogólnikowe zapewnienie, że CDPR zajmie się obsługą zamówień, to jednak za mało.
 
A ja nie dostałem nowego maila ;)
Może nie wszystkim wysyłają, albo mnie ominęło, bo się sam dowiadywałem wcześniej?
 
A ja nie dostałem nowego maila ;)
Może nie wszystkim wysyłają, albo mnie ominęło, bo się sam dowiadywałem wcześniej?
Ja też nic nie dostałam.

A sytuację miałam w ogóle taką: pod koniec kwietnia pisałam do CDP o zmianę adresu wysyłki, bo w między czasie (od zamówienia do tamtego momentu) zdążyłam się przeprowadzić. Mejla posłałam na adres podany w FAQ, w odpowiedzi dostałam, że mam wysłać zgłoszenie na store-support@cdprojektred.com, co też zrobiłam. No i dostałam odpowiedź, że nowy adres został dodany.

Od tego czasu cisza.
 
Zamówilem Cyberpunka 2077 w przedsprzedaży w wersji standardowej na ps4. Dzisiaj dostałem pismo którego odpis jest w pdf poniżej
http://cdp.com.pl/wp-content/uploads/2020/06/CDP_zawiadomienie.pdf

Ogólnie dla mnie porażka bo mówili nam ze pomimo problemow dostaniemy gry.

A tutaj wzór zgłoszenia.
http://cdp.com.pl/wp-content/uploads/2020/07/wzor-pisemnego-zgloszenia-wierzytelnosci.pdf

Czy ktoś ma pojecię jak go wypełnić i czy tylko odesłanie do nich na Aleje Jerozolimskie to wystarczy żeby dostać kase z powrotem czy może jednak przyślą grę tak jak pisano wyżej ?
 
Ech, znając moje szczęście to moja edycja kolekcjonerska pójdzie się szczekać. A cieszyłem się jak głupi, że jeszcze w Polsce udało mi się jedna zamówić.
 
Zamówilem Cyberpunka 2077 w przedsprzedaży w wersji standardowej na ps4. Dzisiaj dostałem pismo którego odpis jest w pdf poniżej
http://cdp.com.pl/wp-content/uploads/2020/06/CDP_zawiadomienie.pdf

Ogólnie dla mnie porażka bo mówili nam ze pomimo problemow dostaniemy gry.

A tutaj wzór zgłoszenia.
http://cdp.com.pl/wp-content/uploads/2020/07/wzor-pisemnego-zgloszenia-wierzytelnosci.pdf

Czy ktoś ma pojecię jak go wypełnić i czy tylko odesłanie do nich na Aleje Jerozolimskie to wystarczy żeby dostać kase z powrotem czy może jednak przyślą grę tak jak pisano wyżej ?

Wypełniacie te pisma o zgłoszenie wierzytelności? Sam nie wiem czy czekać na stanowisko CD Projekt Red, bo tam tylko 30 dni na odpowiedź jest.

Chyba moja kolekcjonerka przepadła.
 
Top Bottom