Informacja o zamówieniach przedpremierowych złożonych u CDP Sp. z o.o.

+
Tak wychwalany święty graal polskich spółek, a nie potrafi dopuścić krytyki.

Nikt nie zabrania krytyki, a jeśli jakieś posty są cenzurowane lub usuwane to dlatego, że forma tej krytyki jest nieprzyjemna, chamska i obraża personalnie pracowników firmy lub użytkowników forum o odmiennym zdaniu. Jeśli ktoś chwaliłby grę używając do tego wulgaryzmów lub obrażając tych którzy się nie zgadzają to również musielibyśmy interweniować.

Przy krytyce warto też podawać sensowne argumenty. Jeśli takich brakuje to nie dziw się że inni nie biorą tego na poważnie.
 
A Ty "utraciłeś towarzystwo logiki" tworząc niestworzone historie "ocierając się o trolling". Widać, że nie masz pojęcia o pewnych kwestiach to wierzysz na słowo. Chciałbym być czasami takim ignorantem (to nie jest pejoratywne, proponuję sprawdzić co znaczy po łacinie "ignorantia"), ale za dużo widziałem spraw z podobnymi zapewnieniami w przypadku upadłości, które kończyły się tym, że konsumenci zostawali z ręką w nocniku.

Twoimzdaniem CD Projekt mógłby uznać za dobre rozwiązanie utratę całej reputacji jaką sobie budowali od prawie 10 lat tylko po to by nie wywiązać się z obietnicy i zarobić o kilkadziesiąt mln zł więcej.

Nikt kto ma odrobine oleju w głowie i zamierza jeszcze długo rozwijać swoją firmę by tak nie postąpił.

Byc może widziałeś wiele spraw o zapewnianiu przy ogłaszaniu upadłości ale na sprawach PR się nie znasz kompletnie, i w ogóle nie bierzesz pod uwagę tego że CDP Red jako firma trzecia zaoferowała pomoc graczom którzy zapłacili za grę a dostawca upadł. To jest bardzo odważna deklaracja której nie musieli robić. A teraz jeśli jej nie wykonają to mocno stracą wizerunkowo, a wizerunek sprawia, że tak bardzo gracze ufają Redom i sprawia że mogą Redom więcej wybaczyć.

To tyle z mojej strony bo wątpię żeby dalsza dyskusja mogła dokądś zmierzać.
 
U mnie identyczna sytuacja, imo bez problemu mogli to dzisiaj dostarczyć ale widocznie miało być inaczej.... Najwyraźniej era pudełek i kolekcjonerek w przypadku pecetów na dobre odchodzi do lamusa. Trzeba się przestawić całkowicie na cyfrówki.
 
Ja tam lubię mieć jakiś grat związany z grą na półce, więc mam nadzieję, że RED'zi szybko z tego nie zrezygnują (chociaż pewnie nie ostatecznie jest to nieuniknione).
 
Wczoraj był e-mail (przynajmniej u mnie).


Szanowni Państwo,

w nawiązaniu do treści zawiadomienia (patrz załącznik) o ogłoszeniu upadłości CDP Sp. z o. o. (dalej "CDP"), przypominamy o konieczności zgłoszenia do sądu upadłościowego Państwa wierzytelności z tytułu zakupu przedpremierowej edycji gry "CyberPunk 2077".

Dokonanie przez Państwa ww. zgłoszenia w sposób maksymalny (oraz właściwie bezkosztowy - zgłoszenie wierzytelności nie podlega opłacie) zabezpieczy Państwa interes - uzyskają Państwo status uczestnika postępowania upadłościowego CDP (bez tego nie nastąpi zwrot pieniędzy na Państwa rzecz) oraz unikną Państwo możliwego przedawnienia roszczenia.


Dokonanie ww. zgłoszenia nie oznacza wyłączenia możliwości otrzymania gry od podmiotów trzecich (co podkreślamy w związku z sygnałem, że osoby trzecie wciąż obiecują Państwu dostarczenie ww. gry w imieniu CDP).


W załączeniu przesyłamy zatem wzór zgłoszenia wierzytelności (patrz załącznik) wraz z instrukcją jego wypełnienia. Zgłoszenie można również pobrać ze strony www.cdp.com.pl.

Formularz ten - po jego wypełnieniu i usunięciu komentarzy w programie Word - należy niezwłocznie wysłać za pośrednictwem poczty w dwóch egzemplarzach na adres: Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XVIII Wydział Gospodarczy ds. upadłościowych i restrukturyzacyjnych, ul. Czerniakowska 100A, 00-454 Warszawa, sygn. akt XVIII GUp 96/20.


W razie pytań i wątpliwości jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 600 300 033.

Z poważaniem,
Krystian Tkacz - syndyk
 
Last edited:
Ja też dostałem wczoraj. Czas premiery, więc nie ma się co dziwić tymi mailami. Podejrzewam, że w najbliższych dniach mogą się pojawiać te maile.
 
A dostał ktoś dzisiaj e-mail od syndyka bo ja coś znowu dzisiaj dostałem
W sumie zapomniałem napisać, że syndyk też się dziś przypomniał. Właściwie na tym etapie to dla mnie wygląda na jakiś ruch w desperacji, żeby jeszcze kilka osób chociaż się dopisało. Wcześniej była jakaś niepewność co do losów kolekcjonerki, ale w momencie jak wcześniej miałem informację o nadaniu przesyłki niż maila od syndyka, to jestem spokojny.
 
Rozmawiałem dziś z firmą kurierską.
Gra ma być dostarczona 10.12 do godz 17.
Czyli jak ktoś kupił kolekcjonerkę, to za dodatkową kasę dostał dodatkowego kopa w d... Naprawdę nie można tego było wysłać tak żeby dostarczyli 9.12? Gra i tak byłaby zablokowana, to co za różnica?
 
Zapłaciłeś za dodatkowe gadżety, nie za przyśpieszenie kuriera. Paczki zostały wysłane 8 grudnia więc to firma kurierska dała ciała. Ja na swoją kolekcjonerkę wciąż czekam, śledzenie od wczoraj pokazuje mi że jest w oddziale.
 
Czyli jak ktoś kupił kolekcjonerkę, to za dodatkową kasę dostał dodatkowego kopa w d... Naprawdę nie można tego było wysłać tak żeby dostarczyli 9.12? Gra i tak byłaby zablokowana, to co za różnica?
Absolutnie się z Tobą zgadzam. Też uważam, że powinni dostarczyć przed premierą a nie po.
Moja przesyłka ma już status gotowe do doręczenia.
Pytanie jak ma dziś kurier ustawioną trasę i koło której do mnie przyjedzie.
Potem wystarczy tylko poczekać aż się gra ściągnie.
 
A mój egzemplarz ciągle ma status przygotowanej przez nadawcę. I mam obawy, że może dzisiaj nie przyjść. Choć jest możliwe, że coś zaszwankowało i kurier jest w drodze. Staram się o tym nie myśleć. Mam wiele innych ważnych rzeczy, które muszę zrobić, więc zleci.
 
A mój egzemplarz ciągle ma status przygotowanej przez nadawcę. I mam obawy, że może dzisiaj nie przyjść. Choć jest możliwe, że coś zaszwankowało i kurier jest w drodze. Staram się o tym nie myśleć. Mam wiele innych ważnych rzeczy, które muszę zrobić, więc zleci.
Zadzwoń do firmy kurierskiej to podadzą Ci dokładny status przesyłki.
 
Czyli jak ktoś kupił kolekcjonerkę, to za dodatkową kasę dostał dodatkowego kopa w d... Naprawdę nie można tego było wysłać tak żeby dostarczyli 9.12? Gra i tak byłaby zablokowana, to co za różnica?
Masz rację. Myślę, że powinni jeszcze rozwinąć ci przed domem czerwony dywan i odśpiewać pieśń pochwalną, a następnie obsypać płatkami róż.
 
Czy gdziekolwiek padła informacja lub obietnica, że gracze otrzymają EK dzień przed premierą?
Nie przypominam sobie.

Jeśli dziś do Was nie dotrą, to będzie niefajnie (chociaż przesyłki powychodziły, więc to w gestii kurierów), i w pełni zrozumiałe będzie rozżalenie... ale że wczoraj nie?
No kochani, nie przesadzajmy...
 
A patrzcie co ja już mam, hehe.
IMG20201210095847.jpg
 
Top Bottom