Informacja o zamówieniach przedpremierowych złożonych u CDP Sp. z o.o.

+
Czy gdziekolwiek padła informacja lub obietnica, że gracze otrzymają EK dzień przed premierą?
Nie przypominam sobie.

Jeśli dziś do Was nie dotrą, to będzie niefajnie (chociaż przesyłki powychodziły, więc to w gestii kurierów), i w pełni zrozumiałe będzie rozżalenie... ale że wczoraj nie?
No kochani, nie przesadzajmy...
Nie przesadzamy
Gdybym kupił zwykłą wersje na gogu mógłbym grać od północy.
Kupiłem kolekcjonerkę więc czekam.
Uważam, że było by miło gdyby była wczoraj i mógłbym grać od momentu premiery.
Post automatically merged:

A patrzcie co ja już mam, hehe.
View attachment 11073452
(y)(y)(y):ok:Brawo Ty :)
 
Czy ktoś może ma w informacji o przesyłce wagę kolekcjonerki? Nie wiem czy moich dwóch nie wysłali razem czy oddzielenie.
 
Również nie otrzymałem jeszcze kolekcjonerki.
Znajomi, którzy kupili wersje cyfrowe bawią się od premiery.
Zgadzam się ze @smutvh , że gracze, którzy zakupili EK powinni je dostać dzień wcześniej, aby pobrać grę przed premierą i rozpocząć zabawę ze wszystkimi.
Następnym razem poważnie zastanowię się czy warto zamawiać kolekcjonerkę jeśli mam grać później niż wszyscy...
 
Przecież tak samo było przy Wiedźminie 3 (chociaż ja miałem na tyle szczęścia by kolekcjonerka trafiła do paczkomatu o północy). Czy nikt już nie robi researchu przed zakupem...
 
Przecież tak samo było przy Wiedźminie 3 (chociaż ja miałem na tyle szczęścia by kolekcjonerka trafiła do paczkomatu o północy). Czy nikt już nie robi researchu przed zakupem...
Nie no, jeszcze czytać trzeba? To już bezczelność żeby ktoś jeszcze kazał czytać ludziom co kupili kolekcjonerkę. Tam wszystko powinno działać łącznie z tym jak to będzie dystrybuowane tak jak sobie każdy właściciel kolekcjonerki pomyśli. Koniec kropka.
 
Przecież tak samo było przy Wiedźminie 3 (chociaż ja miałem na tyle szczęścia by kolekcjonerka trafiła do paczkomatu o północy). Czy nikt już nie robi researchu przed zakupem...

A ludzie kiedyś jeździli konno. No i? Wiedźmin wyszedł ile lat temu? Sposoby dystrybucji od tego czasu nieco wyewoluowały, a przynajmniej powinny. Serio, wysłanie pudelka kilka dni wcześniej nie powinno być wielkim problemem.
 
A ludzie kiedyś jeździli konno. No i? Wiedźmin wyszedł ile lat temu? Sposoby dystrybucji od tego czasu nieco wyewoluowały, a przynajmniej powinny. Serio, wysłanie pudelka kilka dni wcześniej nie powinno być wielkim problemem.
Tak, ale przecież było napisane, że dostawa w dniu premiery więc skąd narzekania na to, że dostawa będzie w dniu premiery? Jak ktoś chce grać pierwszy to wiadomo, że powinien kupić elektroniczną wersję w takim przypadku.
 
A ludzie kiedyś jeździli konno. No i? Wiedźmin wyszedł ile lat temu? Sposoby dystrybucji od tego czasu nieco wyewoluowały, a przynajmniej powinny. Serio, wysłanie pudelka kilka dni wcześniej nie powinno być wielkim problemem.

Dystrybucja może i ewoluuje (chociaż jakoś w ostatnich latach tego nie zauważyłem), ale działania wydawcy raczej nie a biorąc pod uwagę jak CDPR załatwiał sprawy w przypadku poprzednich premier to można było wyciągnąć wnioski. Już nie mówiąc, że płacąc za kolekcjonerke płacisz za zawartość, nie za wcześniejszy dostęp, to nie jest kickstarter. Ja na serio rozumiem to że ludzie są zawiedzeni, ale na przyszłość radzę robić zakupy z głową (zwłaszcza przy takich kwotach) a nie pod wpływem impulsu.
 
Witam, czy jest możliwość przekierowania nadanej paczki? Pomimo wysłania prośby o zmianę adresu dostawy adres ten nie został zmieniony. Późniejsza próba kontaktu także pozostała bez odpowiedzi.

Ewentualnie jakie są kolejne kroki w przypadku jej zwrotu z powodu nie odebrania.

Pozdrawiam
 
Dystrybucja może i ewoluuje (chociaż jakoś w ostatnich latach tego nie zauważyłem), ale działania wydawcy raczej nie a biorąc pod uwagę jak CDPR załatwiał sprawy w przypadku poprzednich premier to można było wyciągnąć wnioski. Już nie mówiąc, że płacąc za kolekcjonerke płacisz za zawartość, nie za wcześniejszy dostęp, to nie jest kickstarter. Ja na serio rozumiem to że ludzie są zawiedzeni, ale na przyszłość radzę robić zakupy z głową (zwłaszcza przy takich kwotach) a nie pod wpływem impulsu.

Jak za każdym razem ktoś będzie usprawiedliwiał ch.. praktyki biznesowe stwierdzeniem "klient sam sobie winien ze u nich kopił" no to niewiele się zmieni na lepsze. Ja nie pisze tego żeby wylewać żale, bo grac nie mogę, tylko po to, żeby następnym razem CDPR nieco pomyślał.
 
Jak za każdym razem ktoś będzie usprawiedliwiał ch.. praktyki biznesowe stwierdzeniem "klient sam sobie winien ze u nich kopił" no to niewiele się zmieni na lepsze. Ja nie pisze tego żeby wylewać żale, bo grac nie mogę, tylko po to, żeby następnym razem CDPR nieco pomyślał.
Ale czy dotrzymywanie umowy to napewno zła praktyka biznesowa? W takim razie jaka jest dobra? Jeśli grę dostaniesz w dniu premiery to nie ma co się spodziewać że będzie to o godzinie pierwszej w nocy w dniu premiery bo kurierzy o tej nie kursują.
 
Ale czy dotrzymywanie umowy to napewno zła praktyka biznesowa? W takim razie jaka jest dobra? Jeśli grę dostaniesz w dniu premiery to nie ma co się spodziewać że będzie to o godzinie pierwszej w nocy w dniu premiery bo kurierzy o tej nie kursują.

Ciągle mijamy się z clou argumentu: tylko od CDPR zależy, kiedy wysłać zamówione produkty. W przyszłości mogliby po prostu wysłać grę czy co tam wypocą, wcześniej, bo i tak nikt nie będzie wstanie zagrać wcześniej.
 
Ciągle mijamy się z clou argumentu: tylko od CDPR zależy, kiedy wysłać zamówione produkty. W przyszłości mogliby po prostu wysłać grę czy co tam wypocą, wcześniej, bo i tak nikt nie będzie wstanie zagrać wcześniej.
No mogliby, ale jakby się okazało że gra wyciekła i ludzie sobie grają 2 dni przed premierą to znów pewnie by był lament, że to skandal że ktoś gra przed jaśnie panem kolekcjonerem. Że jak to tak umowy dotrzymywać w takiej sytuacji, trzeba na natychmiastowo zmienić na warunki pasujące kolekcjonerowi, nieważne że godziłem się wcześniej na ten termin dostawy, dziś się nie godzę i już.
 
i tak nikt nie będzie wstanie zagrać wcześniej.

Najwyraźniej patrzysz z punktu widzenia gracza pecetowego, bo tutaj faktycznie nikt nie zagra przed odblokowanie produktu. Co innego w przypadku konsol, tutaj grasz kiedy wrzucisz płytkę do napędu. Dlatego w czasach Zabójców Królów mogli sobie pozwolić na rozsyłanie kolekcjonerek tak że docierały 2-3 dni przed premierą. Przy Dzikim Gonie i teraz Cyberpunku nie ma szans, bo wtedy gracze konsolowi graliby te 2-3 dni wcześniej.

Jak jednak można zauważyć po śledzeniu przesyłki, gry zostały wysłane 8 grudnia, a więc dwa dni przed premierą. Ewentualne opóźnienia to już wina firmy kurierskiej i (zapewne) typowo grudniowego obłożenia.
 
Najwyraźniej patrzysz z punktu widzenia gracza pecetowego, bo tutaj faktycznie nikt nie zagra przed odblokowanie produktu. Co innego w przypadku konsol, tutaj grasz kiedy wrzucisz płytkę do napędu. Dlatego w czasach Zabójców Królów mogli sobie pozwolić na rozsyłanie kolekcjonerek tak że docierały 2-3 dni przed premierą. Przy Dzikim Gonie i teraz Cyberpunku nie ma szans, bo wtedy gracze konsolowi graliby te 2-3 dni wcześniej.

Jak jednak można zauważyć po śledzeniu przesyłki, gry zostały wysłane 8 grudnia, a więc dwa dni przed premierą. Ewentualne opóźnienia to już wina firmy kurierskiej i (zapewne) typowo grudniowego obłożenia.

Konsole to jest jakiś argument - mimo wszystko tez do rozwiązania. Jeżeli się chce.
 
Jasne, pewnie dałoby się puścić do tłoczni wersję gry, która nie zadziała bez odpowiedniej łatki, ale nie wiem jak się na to zapatrują Sony i Microsoft. Generalnie żadna z konsolowych edycji z jakimi miałem do czynienia nie miała żadnych zabezpieczeń bądź płyt uniemożliwiających rozgrywkę.
 
Zadzwoń do firmy kurierskiej to podadzą Ci dokładny status przesyłki.
Jeszcze nie dostali paczki w Inpoście. Rano pisałem maila do działu zamówień Cyberpunka. Czekam na odpowiedź.
Cóż, wygląda na to że tradycja zostanie podtrzymana :D ale też nie ma co chwalić dnia przed zachodem słońca ;)
 
Jeszcze nie dostali paczki w Inpoście. Rano pisałem maila do działu zamówień Cyberpunka. Czekam na odpowiedź.
Cóż, wygląda na to że tradycja zostanie podtrzymana :D ale też nie ma co chwalić dnia przed zachodem słońca ;)
Daj znać jeśli dostaniesz od nich jakąkolwiek odpowiedź bo może mnie mają na czarnej liście i dlatego od półtorej miesiąca nic nie dostałem od nich.
 
Zamówiłam grę w preorderze na oficjalnej stronie żeby wspomóc twórców, a oczywiście nadal czekam, kiedy wszyscy inni radośnie sobie grają, sytuacja z W3 w wersji 2.0. To naprawdę byłby taki problem przysłać grę jeden dzień wcześniej, żebym mogła pograć na premierę? Gra i tak była zablokowana, mogłabym co najwyżej zrobić preloada, a tak to nadal czekam na paczkę, a potem jeszcze ~70 GB ściągania.
 
Top Bottom