Informacja o zamówieniach przedpremierowych złożonych u CDP Sp. z o.o.

+
@Ithlinne Aegli tak jak pisałem powyżej: gra została wysłana dwa dni przed premierą więc wszelkie opóźnienia leżą po stronie firmy kurierskiej. I zablokowana byłaby tylko 1/3 egzemplarzy, tych na PC. Pozostali graliby przed premierą.
 
Ale wydaje mi się, że to że inni sobie "radośnie" grają, to nie jest czyjakolwiek wina, tylko specyfika posiadania wersji cyfrowej. Wersję fizyczną trzeba dostarczyć i na to się niestety czeka.
 
Znaczy ja to nawet rozumiem, człowiek wywalił kupę kasy - przeważnie z wielkiej sympatii dla firmy - i czeka na swoją kopię teraz, a „inni” grają. Tylko co z tego w sumie, że grają? Umniejsza to frajdę? Mnie nie, ale ok, mogę mówić za siebie.
Niemniej z rozmaitych powodów, mniej lub bardziej fajnych, gra jest ogrywana od kilku dni i co, to też niesprawiedliwe, bo ktoś kupił EK i chce grać już?

Ok, gdyby ktoś obiecywał nabywcom EK taki bonus. Ale nie obiecywał. Jak ktoś wyżej napisał: płacimy za dodatki, otoczkę, pudło do kolekcji. Ale wiemy, że to nie będzie szybciej, prawda? No to albo się decydujemy na zakup z tą wiedzą, albo nie...
 
Kurier z UPS dotarł wcześniej niż pisali. Miał być późnym wieczorem, a był już o 11 z wielką paczką ;)
 
a mojej kolekcjonerki moze nawet dzis nie bedzie.
status caly czas, ze przyjeta w oddziale, na czacie Inpostu mi napisali, ze wewnetrzna interwencja byla, zeby dzis dostarczyc (czyli cos bylo nie tak), wiec na razie troche nieoptymistycznie
 
Ja mojego pudełka też dzisiaj nie zobaczę :)

edit: A jednak zobaczę, bo właśnie dostałem.
 
Last edited:
na etykiecie na pudełku express do 17:00, moja przyszła kilka minut po 15:00 pudło wielkie ale zero bonusów nawet dodatkowego steela nie dali w gratisie :(
 
Gratuluję, ja niestety raczej w ogóle jej nie dostanę...
Być może twoja sytuacja jest podobna do mojej.
Moje zamówienie stale wisi na tym samy statusie i nic się nie zmienia
1607630880592.png

W związku z powyższym skontaktowałem się z Inpostem. Odpowiedź z ich strony jest taka, że mają już zweryfikowaną paczkę i teraz czeka na kuriera, którego obowiązkiem ma być odbiór 10 grudnia, a nie dostarczenie do mnie tego dnia. Nie oceniam tego, ale jest w tym rozbieżność w stosunku do wiadomości od Redów, którzy jeszcze dziś zapewniali mailowo o doręczeniu paczki tego dnia.
Co z tego wszystkiego wynika? Jeśli paczka dzisiaj zostanie przekazana dalej to jutro powinienem ją dostać. W najgorszym wypadku, jeśli cos pójdzie nie tak, to wyjdzie poniedziałek. Niestety urlop jaki sobie przeznaczyłem na grę mija i nic z tym nie zrobię. Jedyna rzecz jaką można zrobić w takim przypadku to przekazać jutro informację do cedepu w celu wyjaśniania sytuacji.
Nie oceniam teraz którejkolwiek strony, gdyż nie chcę pochłaniać na to swojej energii i czasu. Nie jest łatwo podchodzić do tego zupełnie na spokojnie, jednak nerwy i wieszanie na kimś psów w niczym teraz nie pomogą. Zobaczymy jak sprawa będzie dalej przebiegać i co dokładnie z tego wyniknie.
 
Moja od 9go wieczorem lezy w Inposcie, ale kurier sie nie pofatygowal, zeby ja dostarczyc, wiec niby jestem 1 krok przed Toba, ale chyba niekoniecznie
 
Gratuluję, ja niestety raczej w ogóle jej nie
Być może twoja sytuacja jest podobna do mojej.
Moje zamówienie stale wisi na tym samy statusie i nic się nie zmienia

W związku z powyższym skontaktowałem się z Inpostem. Odpowiedź z ich strony jest taka, że mają już zweryfikowaną paczkę i teraz czeka na kuriera, którego obowiązkiem ma być odbiór 10 grudnia, a nie dostarczenie do mnie tego dnia. Nie oceniam tego, ale jest w tym rozbieżność w stosunku do wiadomości od Redów, którzy jeszcze dziś zapewniali mailowo o doręczeniu paczki tego dnia.
Co z tego wszystkiego wynika? Jeśli paczka dzisiaj zostanie przekazana dalej to jutro powinienem ją dostać. W najgorszym wypadku, jeśli cos pójdzie nie tak, to wyjdzie poniedziałek. Niestety urlop jaki sobie przeznaczyłem na grę mija i nic z tym nie zrobię. Jedyna rzecz jaką można zrobić w takim przypadku to przekazać jutro informację do cedepu w celu wyjaśniania sytuacji.
Nie oceniam teraz którejkolwiek strony, gdyż nie chcę pochłaniać na to swojej energii i czasu. Nie jest łatwo podchodzić do tego zupełnie na spokojnie, jednak nerwy i wieszanie na kimś psów w niczym teraz nie pomogą. Zobaczymy jak sprawa będzie dalej przebiegać i co dokładnie z tego wyniknie.
Moja jest nieco inna niestety. Przeprowadziłem się do innego miasta zgłosiłem prośbę o zmianę adresu dostawy ale niestety dostarczana jest na stary adres. Dzisiaj będzie druga jie udana próba dostarczenia i wróci do nadawcy...
 
@kalurza skoro paczka jest już w rękach kureiera to skontaktuj się z nim, lub Inpostem, czy inną firmą odpowiedzialną za dostarczenie twojej paczki. Masz wszystkie potrzebne dane do weryfikacji więc nie powinno być problemu żeby się dogadać. Jeśli jakimś zrządzeniem losu nie masz numeru telefonu do kuriera to dzwoń na ich infolinię (uprzedzam ta w Inpoście, nie jest intuicyjna i żeby nawiązać połączenie z doradcą to trzeba się naćwiczyć ;) ), lub skontaktuj się poprzez inną z dostępnych form konsultacji. Może się udać. W ostateczności dostaniesz informację, że powinieneś skontaktować się z nadawcą. Pisz wtedy na adres store-support@cdprojektred.com
 
@kalurza skoro paczka jest już w rękach kureiera to skontaktuj się z nim, lub Inpostem, czy inną firmą odpowiedzialną za dostarczenie twojej paczki. Masz wszystkie potrzebne dane do weryfikacji więc nie powinno być problemu żeby się dogadać. Jeśli jakimś zrządzeniem losu nie masz numeru telefonu do kuriera to dzwoń na ich infolinię (uprzedzam ta w Inpoście, nie jest intuicyjna i żeby nawiązać połączenie z doradcą to trzeba się naćwiczyć ;) ), lub skontaktuj się poprzez inną z dostępnych form konsultacji. Może się udać. W ostateczności dostaniesz informację, że powinieneś skontaktować się z nadawcą. Pisz wtedy na adres store-support@cdprojektred.com

Już przeszedłem tą ścieżkę przedwczoraj. Inpost nic nie może zrobić musi to zrobić nadawca ;) moja paczka już jest jako zwrot do nadawcy więc może po powrocie uda się skontaktować.

Tak czy inaczej dzięki, wychodzi na to że zrobiłem wszystko co mogłem.
 
Już przeszedłem tą ścieżkę przedwczoraj. Inpost nic nie może zrobić musi to zrobić nadawca ;) moja paczka już jest jako zwrot do nadawcy więc może po powrocie uda się skontaktować.

Tak czy inaczej dzięki, wychodzi na to że zrobiłem wszystko co mogłem.
zwrot do nadawcy? no to nieźle.
u mnie status jeszcze sie nie zmienil, wiec niby wciaz w Inposcie sobie lezy. Napisalem do supportu CDPR, bo z rozmow na czacie Inpostu nic nie wynika
 
Witam, czy ktoś prócz mnie nadal widzi status paczki w inpoście: "Przygotowana przez nadawcę"? Czy to tylko ja mam tyle szczęścia?

@Sylvin Hej czy otrzymałeś może już swoją paczkę czy nadal czekasz tak jak ja?
 
Last edited:
Top Bottom