Informacja o zamówieniach przedpremierowych złożonych u CDP Sp. z o.o.

+
Przed chwilą dostałem odpowiedź na maila:
Dzień dobry,

Bardzo przepraszam za późną odpowiedź!

Chciałbym potwierdzić, że paczka się odnalazła, błąd leżał po stronie naszego magazynu, a nie kuriera. Odnośnie zerwania etykiety, nie miałem w żadnym wypadku na myśli celowego działania, tylko zwyczajnego uszkodzenia tej części paczki w transporcie.

A wracając do tematu, to zamówienie zostanie wysłane jeszcze dzisiaj, bądź jutro.
 
@Sylvin Dostałem taką samą odpowiedź. (ciekawe kiedy ta paczka rzeczywiście dojdzie skoro święta tuż tuż)
EDIT
U mnie już druga paczka w trakcie przygotowania
 
Last edited:
Po 13 dostałem taką odpowiedź, może nie wszystko stracone
Cześć,

Bardzo Cię przepraszam za późną odpowiedź!

Kontaktowałem się przed chwilą z magazynem w tej sprawie i wygląda na to, że na skutek błędu po stronie magazynu, Twoja paczka nigdy go nie opuściła. Dostaliśmy zapewnienie, że Twoje zamówienie będzie spakowane i wysłane dzisiaj, bądź jutro.
 
Czyli jeszcze nie doszli do ładu z twoim zamówieniem :(.
Trzymam kciuki za szybkie rozwiązanie twojego problemu
 
Piszę, żeby dodać trochę otuchy. Moja paczka znalazła się w magazynie tak samo jak w sytuacji @SzkarlatnyYuri. Mam nadzieję, że wszyscy, którzy czekają na pozytywną odpowiedź supportu otrzymają w końcu swoją przesyłkę.
 
I tak powinno być - RED'zi (czy wcześniej ich wydawcy edycji fizycznej) nigdy nie olewali zamówień EK.

Pamiętam jak w EK do W2 brakowało jednego elementu - monety - napisałem w tej sprawie i... przez pewien czas była cisza, a gdy już o wszystkim zapomniałem dostałem kopertę z brakującym elementem.
 
10-ego grudnia dostałem wiadomość, że moja paczka z edycją kolekcjonerską została już wysłana i zostanie dostarczona w dniu premiery. Gdy wchodzę na zawarty w wiadomości link do śledzenia paczki widzę, że status jest ustawiony na "wysłane", ale gdy wchodzę na stronę InPost, znajduję informację, że paczka nie została jeszcze wysłana. Są takie duże opóźnienia? Wysłałem już maila z zapytaniem na adres zamowienia_pl@cyberpunk.net kilka dni temu, ale wciąż nie otrzymałem odpowiedzi
 
Niemiła niespodzianka :/
20201221_103935.jpg
 
Top Bottom