[INFORMACJA TECHNICZNA] Gra w wersji z płytą nie uruchamia się na PS4 po aktualizacji.

+

Vattier

CD PROJEKT RED
Poniżej znajdziecie najnowszą informację odnośnie problemu z uruchomieniem Cyberpunka 2077 z płyty na PS4.




AKTUALIZACJA:

Dostępna jest aktualizacja oprogramowania dla PS4. Adresuje problem wskutek którego wersja Cyberpunka 2077 z płyty nie uruchamiała się na PS4 po zainstalowaniu najnowszej aktualizacji do gry. Upewnij się, że posiadasz aktualną wersję systemu.
 
Last edited:
Ciekawe, czy ja dobrze rozumiem, że błąd pojawił się po stronie Sony? W każdym razie przed chwilą sprawdzałem (10:30), PS4 jeszcze bez update'u.
 
Ciekawe, czy ja dobrze rozumiem, że błąd pojawił się po stronie Sony? W każdym razie przed chwilą sprawdzałem (10:30), PS4 jeszcze bez update'u.
Po co mają grać w Cyberpunka jak mogą w świeżo wydanego exa Sony.
teoria spiskowa :ROFLMAO:
 
SUPER ze na PC dalej jest problem z grą kiedy się ją włącza, co za syf non stop wywala mi crasha, ani razu nie mogłem włączyć gry
 

Vattier

CD PROJEKT RED
SUPER ze na PC dalej jest problem z grą kiedy się ją włącza, co za syf non stop wywala mi crasha, ani razu nie mogłem włączyć gry
Crash jest najprawdopodobniej powodowany przez konflikt z oprogramowaniem karty dźwiękowej. Do tej pory wykryliśmy ten problem w związku z takimi sterownikami audio jak: A-Volute, Nahimic czy Sonic Studio. Przyglądamy się sytuacji.

Jako tymczasowe rozwiązanie sugerujemy wyłączyć wspomniane sterowniki przed uruchomieniem gry. Zachęcamy także do spróbowania rozwiązań wymienionych w tym artykule:
 
Pograłem dzisiaj 6h na PS4 po naprawieniu błędu. I niestety... znowu się wciągnąłem w CP. :) Immersja znacznie na +, chce się "żyć". ;-)
 
Top Bottom