Informacja techniczna

+
EN_1920x1080_tech_update.jpg


Dostępna jest aktualizacja oprogramowania dla PS4. Adresuje problem wskutek którego wersja Cyberpunka 2077 z płyty nie uruchamiała się na PS4 po zainstalowaniu najnowszej aktualizacji do gry. Upewnij się, że posiadasz aktualną wersję systemu.
 
to już są jakieś jaja... pobrałem aktualizację 50GB wróciłem z roboty chciałem sobie zagrać i muszę znowu czekać 20 minut bo pobiera mi się znowu jakieś 12GB ... ja ***
 
Last edited by a moderator:
Może nie na temat, ale nie mam pojęcia już gdzie się zgłosić o pomoc. W jaki sposób mogę uzyskać pomoc w sytuacji gdy doszło do przypadkowego uszkodzenia płyty 1 z 2 w wersji na XBO i nie mam przez to możliwości zainstalowania gry.
 
Może nie na temat, ale nie mam pojęcia już gdzie się zgłosić o pomoc. W jaki sposób mogę uzyskać pomoc w sytuacji gdy doszło do przypadkowego uszkodzenia płyty 1 z 2 w wersji na XBO i nie mam przez to możliwości zainstalowania gry.

Ze zniszczeniem płyty zdaje się, że jest podobnie jak ze zniszczonym butem - nikt Ci nie zwróci ani kasy, ani buta. Niemniej napisałbym na Twoim miejscu do supportu, tam otrzymasz odpowiedź u źródła.
 
Sęk w tym że strona wsparcia technicznego nie ma możliwości wysyłki zgłoszenia. Nie ma nawet adresu mailowego do kontaktu.
 
Top Bottom