Innos 3d artwork.

+
cheza said:
Buehe, niezły ten królik (o właśnie, dlaczego królik/zając?). Zauważyłam, że większość swoich postaci robisz stare, pomarszczone, brzydkie. Nie masz czegoś gładkolicego? :p (nie mówię, że te są złe, tylko tak z ciekawości)
Większość jego prac nie ma nałożonych (jeszcze) tekstur. ;)
 
Ja nie mam talentu do rysowania i chęci do robienia tekstur. Największą satysfakcje daje mi modelowanie i rzeźbienie. Tabletu używam (A5 Wacom Volito 2) i jestem z niego zadowolony - przydaje się i przy teksturach i przy rzeźbieniu i przy postprocesingu.
 
Wacomy ponoć najlepsze. Sam się zastanawiam nad tabletem dla siebie, choć na razie do zabawy i bardziej do grafiki 2d :).
 
O właśnie, może profesjonaliści poradzą początkującym jaki tablet zakupić na pierwsze doznania z tym sprzętem? ;)
 
cheza said:
O właśnie, może profesjonaliści poradzą początkującym jaki tablet zakupić na pierwsze doznania z tym sprzętem? ;)
Pentagramy są stosunkowo tanie. Ja osobiście np. mam wacoma ;D jestem z niego bardzo zadowolony, mam też pentagrama który mimo że ma 2 razy większy obszar roboczy to jednak jest nieprecyzyjny i ogólnie denerwuje.
 
Skoro już mam się pytać to najlepiej w tym wątku :p Po co zakładać nastepny...Czy używając takiego programu jak Blender nie zamykam przed sobą drzwi do profesjonalnej pracy przy tworzeniu gier? Czy np. w CDPRed znalazłoby się miejsce dla osoby bardzo doświadczonej ale tworzącej w Blenderze? Przecież jeżeli koleś wymiata to nie można odesłać go z kwitkiem tylko dlatego, że nie używa 3ds to dosyć nie sprawiedliwe... Kwestia rozszerzenia to też nie jest taki problem... Przecież stworzenie exportera do Blenda to kwestia 2 - 3 tygodni dla dobrego programisty...Pytanie to kieruje najbardziej do REDów bo w końcu oni tutaj są najbardziej doświadczeni w tej sprawie.
 
Top Bottom