input not supported

+
Witam mam problem z wiedźminem 3 ponieważ po uruchomieniu ekran robi się czarni i pokazuje się komunikat input not supported co mam zrobić w tej kwestii?
Post automatically merged:

 
Hm...

Może gra ma jakieś ustawienia rozdzielczości, które nie są obsługiwane przez Twój wyświetlacz?

Jakieś szczegóły - sprzęt, wersja gry?
 
To wygląda bardziej jak komunikat monitora o nieobsługiwanej rozdzielczości, niż komunikat gry. Możesz usunąć plik "user.settings" z folderu "Witcher3" w katalogu "Moje dokumenty" (na wszelki wypadek robiąc wcześniej jego kopię zapasową) lub wyedytować ten plik w notatniku wpisując w linijce "Resolution=(tutaj_jest_wpisana_jakaś_rozdzielczość)" rozdzielczość obsługiwaną przez Twój monitor (najlepiej sprawdź w jakiej rozdzielczości wyświetla Ci pulpit).
 
Jeśli gra jest w wersji PC, wówczas możesz edytować (i oczywiście potem zapisać zmiany) plik (jak mówił mój poprzednik) na rozdzielczość, którą obsługuje Twój wyświetlacz (przy czym otwierasz go dowolnym edytorem tekstowym - może być nawet zwykły notatnik):



Albo usunąć go i sprawdzić spójność/naprawić instalację, wówczas gra powinna ściągnąć poprawny brakujący plik:

 
Top Bottom